Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / adet kanı büyüsü bozma duası

adet kanı büyüsü bozma duası

Adet kanı büyüsü bozan hocalar

Adet kanı büyüsü bozma duası Kendinde ya da çevresinden birinde büyü olduğundan şüphe eden kişilerin merakla araştırdığı bir konudur. Adet kanı büyüsü tespit edildikten sonra medyum hocanın büyüyü acil bir şekilde bozması gerekir. Adet kanı büyüsü, kadınlar tarafından sevdikleri erkeklere yaptırdıkları bir işlemdir. Çok etkili ve kuvvetli bir büyüdür aynı zamanda kişinin bilinç altına etki ederek erkeğin büyüyü yaptıran kadına aşık olmasını sağlar. Farklı amaçlar ile uygulanan bu büyü adetin 3. Ya da 5. Gününde alınan kanlardan yapılmaktadır.

Adet kanı büyüsü yapan medyum hocalar

Adet kanı büyüsü, kadınlar tarafından eşlerine ya da sevgililerine yaptırılan bir büyüdür. Bu büyü sayesinde erkek kadına bağlanarak aşık olur ve onun her istediğini yapar. Ayrıca adet kanı büyüsü intikam amaçlı da yaptırılabilir. Kişi, evli çiftlerin mutluluğunu kıskanıyorsa onları ayırmak amacı ile medyum hocaya giderek adet kanı büyüsü yaptırabilir. Büyünün gösterdiği bazı etkilerden şüphelenilerek adet kanı büyüsü nasıl bozulur? Diye kişiler medyum hocaya başvurmaktadır.

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur duası nedir

Adet kanı büyüsü bozma duası Diye merak edenler adet kanı büyüsünün etkilerini öğrenmeli ve onları gözlemlemelidir. Adet kanı büyüsü yapılan erkek büyüyü yaptıran kişiye aşık olur ve kendisine sadık kalır. Büyü yapılan erkek eğer evliyse karısını ve evini terk ederek büyü yapan kadına gider. Adet kanı büyüsü her ne kadar aşk amacı ile yapılsa da bazı kişiler tarafından kötü niyetle kullanılmaktadır. Bu nedenle kişilerin hayatlarındaki değişiklikler gözlenebilir.

Adet kanı büyüsü yaptıranlar

Adet kanı büyüsü bozma duası Eşinde soğukluk hissetme ya da eşinin kendisini terk ederek başka kadına giden kişilerin merakla araştırdığı bir sorudur. Adet kanı büyüsünden şüphelenen kişiler medyum hocaya giderek büyü bozma talebinde bulanabilirler. Adet kanı büyüsü medyum hoca büyü bozma işlemlerini uyguladıktan sonra 1 hafta ila 1 ay içerisinde bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra erkek eski haline döner. Sürenin bu kadar esnek olmasının sebebi ise kişilerin büyüden ne kadar etkilendiğine bağlıdır.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir