Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Adet kanı büyüsü nasıl yapılır

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır

Adet Kanı Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Adet kanı büyüsü nasıl yapılırAdet kanı büyüsü eski zamanlardan bu yana bayanlar tarafından kullanılan en güçlü ve en etkili bağlama büyülerinden biridir. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır bu işlemler de bayanlara mutlaka kendilerine ait olan adet kanlarını kullanmalarını ve aynı zamanda bedenlerinin farklı bir yerinden alınan kanlar ile kesinlikle bu işlemleri denememelerini önermektedirler. Bu işlemler de amaç bayanların kendilerine ait olan adet kanlarını erkeklerin yemeklerine veya içeceklerine eklemeleridir.

Bunu yaptıktan sonra ise medyumlar çok güçlü olduğu bilinen bazı duaları düzenli olarak okumakta ve aynı zamanda bu duaları okurken sürekli olarak etki altına alınması istenen kişilerin isimlerini de anmaktadırlar. Deneyimli bir medyum için kolay olan bu işlemler de her zaman için dikkatli olmak ve aynı zamanda sürekli olarak işlemlerin sonuçlarını takip etmek gerekmektedir.

Kimi zaman kendilerine ait kanlar yerine başka bir bayana veya bir hayvana ait olan kan damlaları ile bu işlemleri yapmayı deneyebilen bayanlar bu tarz işlemlerden kesinlikle sonuç alamayacaklarını bilmelidirler. Birçok farklı teknik veya nesne ile yapılabilen bağlama büyülerinin en güçlülerinden biri olsa birçok bayan tarafından özellikle hijyen konusunda sakıncalı bulunabilen adet kanı büyüleri doğru bir şekilde uygulandığı zaman mutlaka istenen sonucu verebilmektedir.

Burada önemli olan bayanların üzerlerine düşen işi tam olarak yapmaları ve aynı zamanda medyumların verdikleri bilgilerin dışına kesinlikle çıkmamalarıdır. Ne kadar süre içinde sonuç vereceği belli olmayan bu işlemler bugüne kadar birçok bayanın istediği sonucu almalarını ve aynı zamanda sevdikleri erkekleri güçlü baplar ile kendilerine bağlamalarını sağlamıştır. Bu sebeple günümüzde de birçok kişi sürekli olarak adet kanı büyüsü sonuç veren medyumların kapılarını çalmakta ve bu işlemler hakkında kendilerinden yardım istemektedirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Melike sümer

    erkek arkadaşım bana karşı çok soğuktu ve onu kaybetmek istemiyordum erkek arkadaşımı kendime bağlamak için medyum edis hocadan yardım aldım. çalışmalar hakkında bilgiler verdi bana detaylı olarak anlattı her şeyi. Çalışmalara ertesi gün başladık çünkü paramı denkleştirmem gerekiyordu. çalışma bitene kadar iletişim halinde kaldık kendisiyle. Her aradığımda çalışma hakkında ne aşamada olduğumuza dair bilgiler aldım sonrasında ise 14 günlük verdiği zaman bittikten sonra sevdiğim erkek arkadaşımla aramızda soğukluğun gittiğini ve erkek arkadaşımın bana daha çok bağlandığını aşık olduğunu hissetmeye başladım. çalışmalar biteli 4 ay oluyor sevdiğim erkek arkadaşımla eskisinden de çok mutluyuz aramızda sorun problem kalmadı medyum edis hocamın sayesinde. Herkese tavsiye ederim medyum edis hocamı ben sonucumu aldım.. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir