Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Adet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsüDünyanın en eski ve aynı zamanda en çok bilinen bağlama büyülerinden biri olan adet kanı büyüsü özellikle bayanların sevdikleri erkekleri kendilerine aşık edebilmek için kullandıkları çok güçlü ve önemli işlemlerdir. Özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardığı etkiler ile bilinen bu işlemler de medyumların başarı ortalamalarının yüksek olması da birçok bayanın sürekli olarak bu işlemleri kullanmak istemelerine neden olmaktadır.

Ancak bu işlemler sadece bayanların değil aynı zamanda erkeklerin de sık sık kullandıkları işlemlerdir. Bir erkek bu işlemi kullanacağı zaman genellikle kendisine ait olan sperm damlalarını bayanların yemeklerine damlatmaktadır. Yani aslında uygulama aynı olmakla birlikte her iki teknikle de istenen sonuç kısa zaman içinde alınabilmektedir. Burada önemli olan medyumların sahip oldukları deneyimler ve aynı zamanda işlemleri yaparken okudukları tekniklerdir.

Doğru bir teknik ile uygulandıkları zaman genellikle kısa süre içinde sonuçlarını veren bu işlemlerden sonra etki altına alınan kişiler kesinlikle bir şey hissetmedikleri gibi aynı zamanda herhangi bir şekilde zarar görmemektedirler. Bu sebeple birçok kişi bu işlemleri kullanmak için sürekli olarak medyumların kapılarını çalmaktadırlar.
Adet kanı büyüsü yapacak olan bir medyum her şeyden önce insanları doğru bir şekilde yönlendirmeli ve aynı zamanda kendisine verdiği bilgiler ile kısa zaman içinde sonuç almayı da bilmelidir.

Özellikle insanların sevdikleri kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamalarını amaçlayan bu işlemler de risk olmadığı için istenen sonuç ortaya çıkmadığı takdirde insanlar da herhangi bir şekilde zarar görmezler.
Birçok kişi bu işlemler yaptırmak istediği zaman sabırsız davranarak sevdiği kişinin hemen kendisine aşık olmasını isteyebilmektedir. Ancak bu sanıldığı kadar kolay olmadığı gibi aynı zamanda adet kanı büyüsü işlemlerinin etki süreleri kimi zaman tahmin edilenden daha uzun olabilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

6 Yorumlar

 1. İsmail

  çok güzel giden bir işim ve eşimle mutluydum. hayatımızda yaptığımız yanlış kararlar nedeniyle eşimle ayrıldık ve boşanma davası açtı bana neler yaptıysam vazgeçmedi en sonunda çareyi büyü yaptırmakta buldum ve medyum edis hocayla 14 günlük işlem sonrası eşim boşanmaktan vazgeçti ve tekrardan bana geri döndü. İlk defa hayatımda bir medyum tarafından gerçekten sonuç almıştım ve herkesin sonuç almasını isterim medyum edis hocayı tavsiye ederim bu da numarası
  0535 891 8597

 2. Yalçın

  Arkadaşlar bende medyum edis hoca ile çalıştım ve kız arkadaşım benden ayrılmak istedi fakat edis hocam bana yardımcı oldu ve 12 günde bana aşık etti. Bende sizlere tavsiye ediyorum. İsmail bey de bu konuda gerçek bir sonuç almış bende aldım. Sizler de bir sonuç hak ediyorsunuz.

  • feyza

   Yalçın bey bende medyum edis hoca ile çalıştım gerçektek de etkili sonuç aldım

   • Yalçın

    Feyza hanım sonuç almana çok sevindim bende 12 günde sonucumu aldım. Çok şükür kız arkadaşım benden ayrılmak yerine bana çok fazla aşık oldu. Her şey çok bambaşkaydı aniden.

  • duygu

   Yalçın bey adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum bu konuda edis hocaya güvenebilir miyim ?

   • Yalçın

    duygu tabi ki edis hoca her konuda elinden geleni yapıyor güven konusunda asla sorun yaşamazsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir