medyum ara

Adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü
Adet kanı büyüsü

Dünyanın en eski ve aynı zamanda en çok bilinen bağlama büyülerinden biri olan adet kanı büyüsü özellikle bayanların sevdikleri erkekleri kendilerine aşık edebilmek için kullandıkları çok güçlü ve önemli işlemlerdir. Özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardığı etkiler ile bilinen bu işlemler de medyumların başarı ortalamalarının yüksek olması da birçok bayanın sürekli olarak bu işlemleri kullanmak istemelerine neden olmaktadır.

Ancak bu işlemler sadece bayanların değil aynı zamanda erkeklerin de sık sık kullandıkları işlemlerdir. Bir erkek bu işlemi kullanacağı zaman genellikle kendisine ait olan sperm damlalarını bayanların yemeklerine damlatmaktadır. Yani aslında uygulama aynı olmakla birlikte her iki teknikle de istenen sonuç kısa zaman içinde alınabilmektedir. Burada önemli olan medyumların sahip oldukları deneyimler ve aynı zamanda işlemleri yaparken okudukları tekniklerdir.

Doğru bir teknik ile uygulandıkları zaman genellikle kısa süre içinde sonuçlarını veren bu işlemlerden sonra etki altına alınan kişiler kesinlikle bir şey hissetmedikleri gibi aynı zamanda herhangi bir şekilde zarar görmemektedirler. Bu sebeple birçok kişi bu işlemleri kullanmak için sürekli olarak medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

Adet kanı büyüsü yapacak olan bir medyum her şeyden önce insanları doğru bir şekilde yönlendirmeli ve aynı zamanda kendisine verdiği bilgiler ile kısa zaman içinde sonuç almayı da bilmelidir. Özellikle insanların sevdikleri kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamalarını amaçlayan bu işlemler de risk olmadığı için istenen sonuç ortaya çıkmadığı takdirde insanlar da herhangi bir şekilde zarar görmezler.

Birçok kişi bu işlemler yaptırmak istediği zaman sabırsız davranarak sevdiği kişinin hemen kendisine aşık olmasını isteyebilmektedir. Ancak bu sanıldığı kadar kolay olmadığı gibi aynı zamanda adet kanı büyüsü işlemlerinin etki süreleri kimi zaman tahmin edilenden daha uzun olabilmektedir.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. İsmail dedi ki:

  Fransa’da yaşıyorum ben ismail benim burada çok güzel giden bir işim ve eşim vardı. İş yerimde işlerim yerindeydi evde ise eşimle mutluydum. Tatsız tuzsuz günlerim hiç olmadı. Ben kötü gün hiç yaşamadım bu zamana kadar her şey yolunda gitti. Bir gün sebepsiz yere dükkanımda kötü şeyler yaşanmaya başladı. Müşterilerim ile anlaşamıyor ve tartışmaya başlıyordum. Bir gün iki gün derken bir hafta boyunca sabit müşterilerim ile aram bozulmaya başladı. Bu işte bir tuhaflık vardı ama neyden kaynaklı onu bilmiyordum. Daha sonrasında ise eşimin arkadaşı bir hocadan bahsetmiş ve bana faydalı olacağını düşünen eşim bunu bana söyledi. Bende bu hoca ile görüşüp bu durumu konuşmak istedim. Edis hoca ile telefonda konuştum ve durumu anlattım. Hocam nedenini bilmiyorum ama dükkanımda tuhaf şeyler olmaya başladı. Sebepsiz yere tartışmaya başladım ve iş yerine gelen insanlarda kavgaya giriyorum dedim. Bunun üzerine edis hoca bakım çalışmasında bana yapılan bir çalışma olduğunu ve dükkanın içindeyken sadece etkili olduğunu söyledi. yapılan çalışmayı bozmasını ve beni tekrardan eski halime döndürmesini istedim. Edis hoca bu yapılan çalışması 9 günde bozacağını ve beni bu durumdan kurtaracağını söyledi. Daha sonrasında ise yapılan çalışmayı bozdu ve 10. günden sonra bende ufak ufak değişmeler oldu ve eski halime yakın davranıyordum. Bu sırada bütün insanlardan özür diledim konuştum bir daha tartışmadım ve dükkanım tekrardan kaldığı yerden işlemeye devam etti. İlk defa hayatımda bir medyum tarafından gerçekten sonuç almıştım ve herkesin sonuç almasını isterim medyum edis hocayı tavsiye ederim bu da numarası
  0535 891 8597

 2. Yalçın dedi ki:

  Arkadaşlar bende medyum edis hoca ile çalıştım ve kız arkadaşım benden ayrılmak istedi fakat edis hocam bana yardımcı oldu ve 12 günde bana aşık etti. Bende sizlere tavsiye ediyorum. İsmail bey de bu konuda gerçek bir sonuç almış bende aldım. Sizler de bir sonuç hak ediyorsunuz.

  1. feyza dedi ki:

   Yalçın bey bende medyum edis hoca ile çalıştım gerçektek de etkili sonuç aldım

   1. Yalçın dedi ki:

    Feyza hanım sonuç almana çok sevindim bende 12 günde sonucumu aldım. Çok şükür kız arkadaşım benden ayrılmak yerine bana çok fazla aşık oldu. Her şey çok bambaşkaydı aniden.

  2. duygu dedi ki:

   Yalçın bey adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum bu konuda edis hocaya güvenebilir miyim ?

   1. Yalçın dedi ki:

    duygu tabi ki edis hoca her konuda elinden geleni yapıyor güven konusunda asla sorun yaşamazsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu