Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / ağız kilitleme büyüsü

ağız kilitleme büyüsü

Ağız kilitleme büyüsü nasıl yapılır

Ağız kilitleme büyüsü konusunda araştırma içine girmiş olabilirsiniz. Ağız kitleme büyüsü, bağlama büyüsünün bir türüdür. Genellikle kötü amaçlar için yapılır. Karşıdaki kişinin ağzını, dilini bağlayarak başkaları hakkında konuşmamasını sağlamak amacını gütmektedir. Bu büyüye farklı kişiler başvurabilir. Özellikle hakkında kötü konuşarak yani dedikodu yaparak huzuru bozan kişilere yapıldığı görülür. Büyünün uzman kişiye yaptırılması önemlidir. Bağlama büyüsünde uzman olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Ancak o zaman istenilen sonuçlara ulaşılır.

Ağız kilitleme büyüsü duası

Ağız kilitleme büyüsü konusundan başka neden yapıldığı da araştırılmaktadır. Nedenlerini saymak oldukça fazladır. Mesela; bir kayınvalide gelini hakkında her yerde konuşuyorsa ve onu kötülüyorsa bu durum gelinin hoşuna gitmez. Hatta eşi ile arası bile açılır. Bunun tam tersi de düşünülebilir. Gelin kayınvalidesini sevmiyorsa ve hep onun hakkında konuşarak oğlundan uzaklaştırmak istiyorsa bu duruma çözüm getirmek için de yapılır. Yine çalışana kötü davranan ve hep azarlayan patronlar için de yapıldığına rastlanır. Bütün bu örnekler büyünün neden yapıldığını anlatmaktadır.

Ağız kilitleme büyüsü yaptıranlar

Her büyünün sonuçları bulunmaktadır. Bunlar da gözle görülebilir. Ağız kitleme büyüsü yapıldığında, büyü yapılan kişinin kötü konuşmalar yapmadığı görülür. Büyüden doğru sonuçları alabilmek için uzman yardımı alınması şarttır. Yoksa büyü terse gidebilir ve durum daha da kötüleşebilir. Medyuma kimin ağzının bağlanması gerektiği konusunda açık olunmalıdır. Hiçbir şey gizlenmeden durum anlatılmalıdır. Bir de büyüye inancı olan kişiler bu büyüyü tercih etmelidir. Büyülere inancınız yoksa uzak durmanız gerekir. Ağız kilitleme büyüsü sorusundan hariç sonuçları da kişiler tarafından merak konusudur.

Ağız kilitleme büyüsü yorumları

Medyumların farklı alanlara karşı yetenekleri ve tecrübeleri bulunmaktadır. Ağız kitleme büyüsü yaptırmak isteyenler öncelikle uzman ve güvenilir bir medyum arayışına girmelidir. Bağlama büyüsünde uzman olan medyumlar bağlama büyülerinin farklı türlerini yapabilmektedir. Ağız kilitleme büyüsü sorularınıza gerçek cevapları birlikte çalışacağınız medyumdan da alabilirsiniz. Kullanılan malzemeler ve okunacak dualar konusunda medyumunuz size ayrıntılı bilgi sunacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir