Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / ayırma büyüsü bozma

ayırma büyüsü bozma

ayırma büyüsü yapan güvenilir hocalar

Ayırma büyüsü bozma konusunda bazı şüpheleriniz olabilir. Ayırma büyüsü genellikle kötü amaçlarla yapılan bir büyü türüdür. İki kişinin arasını bozmak ve birbirinden nefret ederek ayrılmasını sağlamak amacını gütmektedir. Büyü belirtilerini kişi kendisi anlayabilir. Genel büyü belirtilerinden bahsetmek gerekirse; halsizlik, yorgunluk, baş ağrısı, sersemlik, hayal görme, uykusuzluk, kabus görme ve hayattan zevk almama sayılabilir. Ayırma büyüsünde de bunun gibi belirtilerin yanı sıra sevdiğiniz bir kişiden ya da nesneden soğumaya başladığınız ve hatta onu hiç görmeyi bile istemediğinizi söyleyebiliriz.

ayırma büyüsü yapan en iyi hocalar

Kişilerin ayırma büyüsünü yapması için haklı nedenleri olabilir. Bazı durumlarda çekememezlik ya da kıskançlık nedeniyle seven iki kişiyi birbirinden ayırmayı istemek kötü niyeti gösterir. Bazı durumlarda da birlikte olmaları kişiler için fayda getirmeyeceğine inanıldığı için yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse; iki kişi birbirine aşık olduğunu düşünerek evlenme kararı alabilir. Ama bu kişilerin ortak bir yönü yoktur. Evlenirlerse sonunun ayrıkla biteceğine inanılır. Bu durumda dışarıdan olan kişiler ayırma büyüsü yaparak kişilerin ayrılmasını sağlayabilir. Farklı bir örneği de şöyle verebiliriz; mutsuz evliliği olan kişileri ayırarak onların hayatının düzene girmesini sağlamak için yapılır. Ayırma büyüsü bozma konusundaki bilgileri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ayırma büyüsü yapan uzman hocalar

Ayırma büyüsü kötü bir büyü çeşidi gibi görülse de bazı durumlarda kişilere iyilik yapmak için de yapılabilmektedir. Kocası tarafından şiddet gören ve hayatı zindana dönen bir kadın boşanmayı istediğinde kocası onu bırakmıyorsa kadın bu büyüyü yaptırarak kocasının ondan soğumasını ve bırakmasını sağlayabilir. Bu durumda daha güzel ve dingin bir hayatı da olacaktır. Büyü belirtilerinde kişinin git gide karşı taraftan soğuduğu ve onunla birlikte olmak istemediği görülür. Ayırma büyüsü bozma bu soğukluklarla ayırma büyüsü yapıldığını da anlayabilirsiniz.

Ayırma büyüsü yapan etkili hocalar

Şimdiye kadar ayırma büyüsünün sevgiliye ve eşe yapıldığını söyledik. Ayırma büyüsü cansız nesneler için de yapılmaktadır. Birinin işinden ayrılması ya da evinden ayrılması için de yapılmaktadır. Kişilere hayır getirmeyecek işlerde çalıştığını düşünenler ayırma büyüsü yaptırarak onun işten ayrılmasını sağlayabilir. Kötü amaçlar güdülerek yapılan türleri de bulunabilir. Ayırma büyüsü bozma belirtileri siz de varsa hemen bir medyuma giderek bakım yaptırmanız önerilir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Papaz büyüsü nasıl bozulur

    Erkek arkadaşım beni terk edip başkasıyla hayatına devam ediyordu bu konuda aklıma çok girdiler büyü yaptırma konusunda bende son çare edis hocaya başvurdum. Bana yaptığı papaz büyüsü sayesinde erkek arkadaşım beraber olduğu kızdan ayrıldı ve bana geri döndü kendisine teşekkür eder herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir