medyum ara

Ayırma büyüsü yapan medyum

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum

Ayırma büyüsü yapan medyum
Ayırma büyüsü yapan medyum

Ayırma büyüleri birbirlerine sık sık bağlı olan kişilerin dahi kısa zaman içinde yaşadıkları mutlu birlikteliklere nokta koymalarını sağlayan güçlü işlemlerdir. Bugüne kadar birçok kişi bu işlemlerin etkileri ile partnerlerinden ayrılma isteği duymuş ve buna neden olan şeyin aslında bir büyü işlemi olduğunu fark etmemişlerdir.

Ayırma büyüsü yapan medyumlar özellikle insanların düşüncelerini kontrol altına alarak partnerlerine karşı olan tüm ilgilerini kısa zaman içinde yok eden işlemlerdir. Bu sebeple birçok kişi yaşadıkları mutlu birlikteliğin bu tarz işlemlerden dolayı sona ermemesi için manevi korunma işlemlerden yardım almaktadırlar.

Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman genellikle partnerlerin isimlerinin de yer aldığı özel muskalar hazırlamakta ve aynı zamanda bu muskaları insanların yaşadıkları yerlere veya yakın bir bölgeye saklamaktadırlar. Bu sayede kısa zaman içinde ortaya çıkan enerjiler insanların düşüncelerini kolay bir şekilde değiştirmekte ve aynı zamanda bunu yaparken kendilerine kesinlikle zarar vermemektedir.

Çok eski zamanlardan bu yana var olan ve aynı zamanda birçok mutlu ilişkinin bitmesini sağlamış olan ayırma büyüleri sadece kötü değil aynı zamanda iyi amaçlar ile de yapılabilmektedir. Örneğin bir kişi kendisini mutsuz edecek olan bir ilişkin farkında olmadığı zaman çevresindeki kişiler ayırma büyüsü işlemler ile bu kişilere yardımcı olabilir ve ilişkileri tamamen bitirebilirler.

Deneyimli medyumlar için genellikle kolay olan bu işlemler de sonuç süresi belli olmadığı gibi genellikle 2 haftaya kalmadan istenen sonuçlar alınabilmektedir. Hem okunan duaların doğru seçilmesi hem de yapılacak işlemlerin doğru bir şekilde yapılması son derece önemlidir. Aksi takdirde bu işlemlerden istenen sonucun alınması kesinlikle mümkün olmayacaktır. Bu sebeple bu işlemleri denemek isteyen kişiler öncelikle ayırma büyüsü yapan medyumları nasıl seçeceklerini bilmelidirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Nagihan dedi ki:

  Eşimin beni aldatmasını öğrendikten sonra dünyam başıma yıkıldı. Ben onun için saçımı süpürge edeyim onun için gecemi gündüzüme katayım o ne yaptı beni aldattı. Böyle olsun hiç istemedim benim değerimi hiç bilmedi ben onu çok sevdim ama o beni hiç sevmedi. Bende bu yüzden kendisinden ayrılmaya karar verdim. Bunun üzerine arkadaşımın tavsiyesi ile medyum edis hoca ile görüşmeye başladım. Edis hocaya durumu anlattım ve durumun bu şekilde olduğunu onu benden ayırmasını ve soğutmasını yüzünü bile görmek istemediğimi söyledim. Bunun üzerine edis hoca yapacağı ayırma soğutma çalışmasından sonra kesin bir sonuç alacağımı söyledi. Bunun üzerine bende ne kadar süreceğini sorduğumda ise bana sadece 12 gün beklemem gerektiğini söyledi. Bende 12 gün boyunca beklemeye razıydım. sonunda kurtulmak var ise dedim. Bu yapılan çalışmalar sonunda bitti ve eşim ile aramda artık bir bağ kalmamıştı. Onu görmek bile istemiyordum kendisi de beni görmek istemiyordu. Bu şekilde olunca ondan ayrılmak istediğimi söyledim. Daha sonrasında ise birlikte oturup konuşarak ayrılmaya karar verdik. Edis hocanın sayesinde bir daha yan yana gelmedik. 0535 891 8597

  1. fatma dedi ki:

   çok zor durumdayım bende medyum edis hoca ile çalışmak istiyorum bana maddi konusunda yardım ederseniz çok sevinirim. Şuan zor durumdayım bende sizin gibi mutlu olmak istiyorum ne olur maddi konuda yardım edin lütfen.

   1. Melek dedi ki:

    Fatma medyum edis hoca ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsin. Ben sonuç aldım ve çok iyi durumdayım allahıma şükürler olsun.

 2. Emel dedi ki:

  Güvenilir medyum arayan insanlara benimde bir tavsiyem var. Medyum atlas hoca hem güvenilir hem samimi ve hem de cana yakın bir hoca. Onunla çalıştığım için değil hem çevremdeki insanların deyişleri hemde benim görüşüm bu. Ben kendisiyle çalışmadan önce çok tedirgindim ve ne yapacak konusunda kararsızdım. Atlas hoca beni dinledi ve bana bakım çalışması yaparak hangi işlemin olacağını söyledi. Bende onun dediği gibi Süryani büyüsünü yaptırdım. Bana Süryani büyüsünün etkisini 9. günden itibaren almaya başlarız dedi. 9. günden sonra kocamda değişmeler olmaya başladı. Kocam evine gelmeye başladı bana hediyeler alıyor benimle zaman geçiriyor ben adeta şaşkınlığımın içindeyim. Böyle bir şey kısa sürede beklemiyordum ama böyle olması beni çok mutlu etmişti. O an anladım sahiden atlas hoca ile çalışan insanların neden olumlu yorum yazdıklarını. İyi çalışmalar arkadaşlar sizlere de. 0536 014 8431

 3. Fatmanur dedi ki:

  Oğlumla nişanlısı arası bozulunca hayata küstü ve kimseyle konuşmadı bir süre. Bende merak ettim nedenini meğersem kız oğlumdan uzaklaşmış ve araya mesafe koymuş nişan atmayı düşünüyormuş bende bunu duyunca medyum araştırdım ve oğlum için elimden geleni yapmaya hazırdım. Bu konuda bana yardımcı olan komşum da sağ olsun birlikte araştırdık ve medyum reha hoca diye bir hoca ile tanıştık. Bu hocaya durumu anlattığım sırada ben onları barıştırır onları bir araya getiririm. Kıza birileri işlem yaptırmış bundan olmuş dedi. Bende korktum ve oğluma diyemedim tekrardan mutlu olmasını çok istiyordum. Reha hoca ne yaptı ne ettiyse kızı 15 gün sonunda yeniden getirdi ve oğlumun yüzü gülüyordu. Bana geldi ve anne nişanlım geri geldi yeniden bir aradayız dedi. Bende mutlu oldum oğlumda reha hocanın emeğine koluna sağlık. 0538 714 2065

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu