Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / ayırma ritüeli

ayırma ritüeli

Ayırma Ritüeli

Ayırma ritüeli, medyum hocaların son dönemlerde sıklıkla yaptıkları uygulamalar içerisinde yer almaktadır. İnsanlar yaşadıkları ilişkilerden kimi zaman olumsuz etkiler alabilmektedir. Bu noktada kendi başlarına ilişkilerini bitiremeyen insanlar bir şekilde ayırma ritüelleri sayesinde sorunlarından ayrılabilmektedir. Aynı zamanda kişiler, kendilerinin dahil olmadığı ilişkileri ortadan kaldırabilmek için bu tarz manevi uygulamalardan sonuç alınabilmektedir. İnsanlar, kendi başlarına halledemedikleri tüm sorunlar özelinde bu tarz çözümlerden kolayca yardım alabilmektedir.
Ayırma ritüeli adından da çok net bir şekilde ne işe yaradığını göstermektedir. Bu noktada insanlar ilişkilerinde yaşadıkları problemleri ortadan kaldırabilmek için ayırma ritüeli yapılmaktadır. Ayırma ritüeli, insanların ilişkilerini bitirmek için kullanılmaktadır. Kimi zaman kendi ilişkisi üzerinde bu etkiler üretilebilirken aynı zamanda dışarıdan bir kişi ilişkiye müdahale etmek istediğinde kullanılmaktadır. Ancak dışarıdan ilişkiye etki etmek sanıldığından çok daha zordur. Bu sebeplerden ötürü kesinlikle bir medyum hoca ile çalışmalısınız.

Ayırma Ritüeli Nasıl Yapılır

Ayırma ritüeli adı altındaki uygulamalar, kendi içerisinde çok farklı adımlar barındırabilmektedir. Bu adımları değiştiren aynı zamanda kişinin yaşamış olduğu sorunlar üzerinden de değişmektedir. Örnek vermek gerekirse, evli olan çiftler bir süre sonra ilişkilerini ortadan kaldırmak isterse ayırma ritüellerinin bazı çeşitlerinden yararlanabilmektedir. Aynı zamanda sevgili olan insanlar ilişkilerini bitirmek istediklerinde farklı ritüellerden yardım almaktadır. Öte yandan bazı dönemlerde dışarıdan bir ilişkiye müdahale etmek istediğiniz farklı bir ritüel kullanabilmektesiniz.
İnsanlar hangi ayırma ritüeli üzerinden destek alacağını merak ettiğinde kesinlikle bir medyum hoca ile çalışmalıdır. Eğer insanlar bu noktada iyi bir şekilde hareket etmezse alacakları sonuçlar onları pek de memnun etmeyecektir. Öte yandan bazı dönemlerde ritüeller doğru bir şekilde hayata geçirilmezse kendi hayatınızı daha da kötü etkileyebilirsiniz. Bu noktada ciddi bir çalışma gerekmektedir. Ayırma ritüeli içerisinde genellikle karşınızdaki insanın bazı özel bilgilerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Hakan tozlu

    Ayırma ritüeli için bir çok medyumla işlemler yaptım fakat hiç birinden sonuç alamadım tavsiyeler üzerine medyum edis hoca ile ayırma ritüeli işlemini yaptırdıktan kısa sürede istediğim sonucu aldım sonuç veren hoca arayanlara edis hocayı öneririm. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir