Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Ayırma ve soğutma büyüsü yapan medyumlar

Ayırma ve soğutma büyüsü yapan medyumlar

Ayırma Ve Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma ve soğutma büyüsü yapan medyumlar

İnsanların taleplerini kısa zaman içinde karşılamak için ayırma ve soğutma büyüsü yapan medyumlar bu işlemler hakkında insanlar gerekli bilgileri vermeli ve aynı zamanda ortaya çıkacak her türlü sorunu da en kısa zaman içinde çözmelidirler. Çok eski bir geçmişi olan ve aynı zamanda insanların düşüncelerini kolay bir şekilde kontrol altına alabilen bu işlemler birçok ilişkinin bitmesinde önemli rol oynamıştır.

Bilindiği gibi birçok işi bu tarz işlemlerin etkilerini bildikleri için manevi korunma işlemlerinden de sürekli olarak yardım almaktadırlar. Bu işlemler hakkında özel muskalar hazırlayan medyumlar daha sonra bu muskaları insanların yaşadıkları yerlerin yakınlarına gizlemekte ve aynı zamanda bu duaları sürekli olarak okumaya devam etmektedirler. Zaman içinde ortaya çıkan enerjiler çiftlerin birbirlerine karşı olan tüm bağlılıklarını kısa zaman içinde yok ettiği gibi aynı zamanda bu aşamada kendilerine kesinlikle zarar vermemektedir.

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Bu sebeple bu işlemler yapılacağı zaman insanlar etki altına alınacak kişilerin zarar görmeyecek olmalarından dolayı genellikle rahat hareket etmektedirler. Ne kadar süre içinde sonuç vereceği kesinlikle belli olmayan bu işlemler de etki sürelerini etkileyen birçok farklı sebep bulunmaktadır. İnsanların kişisel enerjilerinin yüksek olması, manevi korunma işlemlerinden yardım almaları ve aynı zamanda farklı bir işlemin etkilerinde olmaları bu tarz işlemlerden etkilenmemeleri sağlayabilmektedir.

Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Bu sebeple uzman medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman öncelikle bakım çalışmaları yapmaktadırlar. Ayırma büyüsü işlemleri hakkında birçok farklı alan da gereli bilgileri bulabilen insanla kısa zaman içinde hangi medyumları tercih etmeleri gerektiğini de anlayabilmektedirler. Ayırma ve soğutma büyüsü yapan medyumlar her zaman için sahip oldukları bilgiler ile bu işlemleri insanlara zarar vermeden ve aynı zamanda kısa zaman içinde yapabilmelidirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

5 Yorumlar

 1. handan - Gerçek medyum edis hoca

  4 yıllık birlikteliğimin bir anda bitmesi beni çok üzmüştü yıllarımı verdiğim kişinin bir anda her şeyi hiçe sayıp bırakıp gitmesi çok kötü bir durum. ilk başlarda kaldıramadım defalarca aradım sordum ayrılığım sebebini bir türlü öğrenemedim. aradan bir kaç ay geçtikte sonra eski sevgilisine geri döndüğünü ve onunla ciddi bir ilişki yaşadığını öğrendim. bu durum karşısında çaresiz kaldım ama elimden bir şey gelmiyordu 4 yılımızı beraber geçirdiğimiz birinin bir başkasına kısa zaman içinde bu kadar bağlanması aklımda şüphelere yol açtı. bir kaç arkadaşıma durumu anlattım fakat yardımcı olamadılar bana. son çare olarak internet üzerinden medyum arayama başladım. medyumlardan sonuç alan insanların yorumlarını okudum ve her yerde medyum edis hoca hakkında yapılan olumlu ve güzel yorumlara denk geldim. kendisini aradım durumu izah ettim ve bakım yaptı bana bakım sonucu ise sevdiğim adamın üzerine eski sevgilisi tarafında yapılan bir bağlama çalışması olduğunu ve bu sebeple ayrı olduğumuzu söyledi. bende etkili bir çalışma yaptırmak için kendisinden yardım istedim sağ olsun beni kırmadı. 15 gün gibi kısa bir zaman içinde yapılan çalışmayı bozdu ve eski sevgilisini bizden tamamen uzaklaştırdı ve sevdiğim adamı tekrardan bana geri döndürdü. çalışmalar bittikten sonra her şey daha güzel olmaya başladı. bizlerin bu sevince ve mutluluğa kavuşturan edis hocama çok teşekkür ederim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • Yağmur atacan

   handan benimde 7 aylık bir ilişkim vardı son zamanlarda sorunlar yaşıyorum. birlikte olduğum kişinin evlilik korkuları var bu konuları bir türlü aşamadık bunun için medyum edis hoca yardımcı olabilir mi bize?

   • Hakan toy

    Yağmur bacım bende edis hoca ile çalıştım ve kısmetimi açtırdım. Şimdilerde ise 1 seneye yakın evliliğim var ve her şey çok güzel. Edis hocanın sayesinde mutluyum Allah razı olsun ondan sana da tavsiye ederim bacım gönül rahatlığıyla çalış istersen ona güven sorun yaşamazsın.

    • Ferhat

     hakan bey bende medyum edis hoca ile çalıştım. Benim kısmetim kapalıydı ve edis hocanın etkili bir çalışmasından sonra 10 gün içinde kesin bir sonucumu aldım. Senin gibi bende mutluyum. Bir çok dolandırıcı sayesinde iyi medyum hocalarına güven sorunu yaşayan çok insan var. Bana kalsa güven sorunu yaşamasın insanlar medyum edis hoca sahiden sonuç veriyor. Dilerim sonuç alan insanlar burada yazarlar ve sayımızı biliriz.

   • Zühre

    yağmur bacım sorun etme medyum edis hoca etkili bir medyum bu kadar insan ondan sonuç aldığını söylemiş. Bende çalıştım ve kocam şuanda bana köpek gibi aşık ve hatta deli divane peşimde geziyor. Bunca zaman ben koştum sıra onda. İlk başlarda bende senin gibiydim korkuyordum ama daha sonra bir güvenince devamı geldi. Çok şükür Allah razı olsun edis hocadan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir