Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Büyü bozma duası

Büyü bozma duası

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozma duasıBüyü bozma duası ;  Bir medyum için en zor ve aynı zamanda en önemli işlemlerden biridir. Bugüne kadar birçok medyum büyülerin etkilerini tamamen yok edebilmek için elinden geleni yapmış olsa bile yine de istediği sonucu alamamıştır. Çünkü bu işlemler de medyumların hem manevi anlamda kendilerini ciddi bir şekilde geliştirmiş olmaları hem de bu duayı ezbere bilmeleri gerekmektedir.

Büyü Bozmak İçin Hangi Dua Okunur

Çok eski bir geçmişi olmasına rağmen medyumların çoğu büyü bozma işlemlerin de insanların beklentilerini karşılamakta zorlanmaktadırlar. Büyü bozma duasının nasıl bir sistem ile okunduğu ve aynı zamanda insanların bu işlemler hakkında tam olarak ne bilmeleri gerektiği çok önemlidir. Tüm büyülerin etkilerini kısa zaman içinde yok edebilmek için ellerinden geleni yapmaları gereken medyumlar bunu sağlayabilmek için tahmin edilenden daha fazla emek verirler. Bir büyüyü yapmak ne kadar zorsa o büyüyü bozmak o kadar zordur.

Bu sebeple bu işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler çok dikkatli olmalı ve hiçbir zaman kendilerini kanıtlamamış medyumlar ile çalışmamaya özen göstermelidirler. Bir medyumun büyü bozma işlemi yapabilmesi için çok dikkatli olması ve aynı zamanda daha önce bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde büyülerin etkilerini yok etmek yerine etkilerini çok daha şiddetli bir hale getirebilir. Eğer insanlar büyü bozma duasını bilmeyen bir medyumdan büyü bozma işlemi yapmasını isterse o zaman beklemedikleri sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Merve peker

    merhabalar ben yeliz 4 senelik evliliğim var bu evliliğim iyi veya kötü bir şekilde ilerliyordu eşimle son zamanlarda aramız çok soğuk problemli bir yaşantımız olmaya başladı her ne kadar bu durum canımı acıtsa da yuvam yıkılmasın çocuğum babasız kalmasın diye mücadele veriyordum ta ki eşimin telefonuna gelen bir mesaja kadar eşimin telefonunda bir başka bayanla ilişki yaşadığını öğrendim kendisine bu durumu anlattık ve büyük bir kavga ettik boşanmak istediğini söyleyerek evden çekti gitti. Büyü ile eşimin evine tekrardan geri dönmesi için medyum aramaya başladım medyumlardan sonuç alanlar sayfasına girdiğimde edis hocayı buldum kendisine bakım yaptırdım bakım sonucu eşimin üzerine bir bayanın büyü yaptırdığını söyledi zaman kaybetmeden 12 günde eşimin üzerinde yapılan büyüyü bozdurdum eşim bana tekrardan geri döndü sonra da hayatında bu bayanı uzaklaştırmak için 9 günlük soğutma ve uzaklaştırma büyüsü yaptırdım ikisinden de güzel sonuçlar elde ettim Allah razı olsun edis hocadan hakkı ödenmez. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir