Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Büyü kaç günde etki eder

Büyü kaç günde etki eder

Yapılan Büyü Kaç Günde Tutar

Büyü kaç günde etki ederBüyüler çok eski zamanlardan bu yana var olan ve aynı zamanda insanların birçok farklı konuda amaçlarına ulaşmalarını sağlayan özel manevi işlemlerdir. Ancak bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler genellikle büyü kaç günde etki eder, bu işlemleri kimler yapabilir veya benzeri soruların yanıtlarını aramaktadırlar. Birçok medyum farklı büyü işlemleri hakkında talepler almakta ve bu işlemler genellikle farklı teknik veya nesneler ile yapmaktadırlar.

Genellikle 1 veya 2 haftaya kadar sonuçlarını tam olarak ortaya çıkarabilen büyü işlemleri bazı durumlar da ise aynı gün içinde dahi sonuç verebilmektedir. Bu tamamen medyumların sahip oldukları deneyimlere ve aynı zamanda işlemleri yaparken kullandıkları tekniklere bağlıdır. Doğru teknikler ile yapılan büyü işlemlerin de etki süresi oldukça kısadır.

Çok farklı amaçlar ile yapılan bu işlemler de kimi zaman insanların çok ciddi manevi sorunlar yaşamalarını amaçlayan medyumlar kimi zaman ise insanları mutlu etmek amacı ile de aynı teknikleri kullanabilirler. Deneyimli bir medyum çoğu zaman yeteri kadar deneyimi olmayan veya ciddi riskleri olan büyü işlemleri hakkında talepler almaktan kaçınmaktadır. En deneyimli medyumlar dahi büyülerin ne kadar zaman içinde etki edecekleri hakkında kesin bilgiler veremezler.

Büyü Kaç Günde Tutar

Bu konuda net ve garanti bilgi verdiklerini iddia eden kişilerden her zaman uzak durmak ve bu kişilerin sahte medyumlar olduklarından şüphe etmek gerekmektedir. Büyüler hakkında tavsiye edilen medyumlar yaptıkları işlemlerden kısa zaman içinde sonuç almak istediklerin de birçok farklı manevi ilmi ve aynı zamanda gerek olduğun da nurani varlıkları da kullanmaları gerektiğini bilmektedirler. Çok özel ve zor olan büyü işlemleri kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile yapılmamalı ve her zaman için bu mesleğin en güvenilir isimler ile çalışılmalıdır.

Aksi takdirde insanlar hiç tahmin etmedikleri çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler. Özellikle manevi enerjilerin ne kadar güçlü olabileceğini ve insanların üzerlerin de ne kadar ciddi sorunlara neden olabileceğini bilmek gerekmektedir. Bu sebeple hangi amaçlar olursa olsun mutlaka büyüler hakkında önerilen medyumların seçerek hareket etmek ve kendilerinin verdikleri bilgilerin dışına çıkmamak gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

11 Yorumlar

 1. Yapılan büyünün etkisi

  Son zamanlarda sevdiğim kadın bana ters yapmaya ve ayrılmaya karar verdi. Durum böyle olunca Bende bunun bir medyum ile büyü yaptırmaya karar verdim. edis hoca ile konuştuktan sonra bana dediğine göre 9 günde bu büyü tutar ve kız arkadaşın senden hiç ayrılmaz dedi. Böyle söyleyince bende edis hoca ile işlemlere başladım. Edis hocanın yaptığı etkili aşk büyüsünden sonra kız arkadaşım benden ayrılmayı bırak vazgeçmeye bile korkacaktı. Bende bu işlem boyunca aramı iyi tutuyor ve onunla güzel zamanlar geçiriyordum. 9.günün sonunda tamamen çalışmalar bitti ve kız arkadaşım yanımdan hiç ayrılmadı. Benden asla vazgeçemedi ve benimle bir ömür boyu mutlu yaşamaya devam etti. herkese tavsiye ederim edis hocamı 0535 891 8597

  • Melisa

   Derman bey benimde sorun var çok fazla ne yapacağım konusunda kararsızım. Edis hocaya güvenip çalışsam bir sonuç alır mıyım bende sizler gibi çok merak ediyorum ne olur bu konuda bana yardımcı olun.?

   • Derman

    Melise hanım inanın bende ilk sizin gibiydim ve sonrasında güvenince ona tamamen inandım. 9 günde sonucumu aldım ve çok mutluyum şu anda evlenmek üzereyiz kız arkadaşımla sizlere elbette tavsiye ederim. İnanın edis hoca bir çok hocadan daha etkili ve güvenilir bir medyumdur bu konuda

    • Ecenur

     Derman bey sahiden edis hocaya güvenmeli miyim ? Onunla çalışırsam sonuç elde eder miyim ? Bana ne olur yalan söylemeyin 3 kere dolandırıldım artık dolandırılmak istemiyorum.

     • Derman

      Ecenur evet edis hoca güvenilir ve sorunsuz bir şekilde sonucunu alırsın mutlaka. Ben sana bu konuda elimden geleni yaparım. kısa sürede etkili sonuç alırsın mutlaka

  • Esma

   Meraba gerçekten sonuç aldınız mı bende yaptırıcam

 2. büyü yapılan kişi ne hisseder

  Bende medyum cihad hoca ile çalıştım. Aşk büyüsü hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra kendisine güvendim ve ona inandım. Bana yapacağı çalışma yaklaşık olarak 9 gün sürecekti ve bu 9 günün sonunda istediğim adam bana aşık olacak ve benim istediğim olacaktı. cihad hoca bu çalışmaya başlamadan önce bana bakım çalışması yaptı ve bu bakım çalışmasında olumlu sonuç aldıktan sonra işlemlere başladı. 9 günün sonunda istediğim oldu adam bana aşık olarak geri döndü ve dünyanın en mutlu insanı oldum bir anda. Her şey çok aniden değişti ve inanın bu kadar kısa sürece beklemiyordum bunları.

 3. uzaktan yapılan büyü kaç günde tutar

  Merhaba ben Adana’dan yazıyorum adım Selma bende medyum dilha hoca ile çalıştım ve kocam için bir çalışma yapmasını istemiştim. Dilha hocamdan önce bir kaç hoca ile çalıştım ama sonuç almayı bırak telefonlarıma bile çıkan olmadı. Durum böyle olunca bende çaresiz medyum aramaya devam ettim. Sonunda dilha hoca ile karşılaştım ve bana yardımcı olacağını bu konuda elinden geleni yapacağını söyledi. Bende olur hocam size inanıyorum tüm samimiyetimle dedim. Dilha hoca bana kocamı 8 günde geri bağladı ve benden bir başkasına bakmaz sevmez dediğini yapmaz oldu. Kocamla şimdi eskisinden çok daha iyi ve mutluyuz. Kocam ile 3 yıllık evliyim son 1 yıldır aramız pek iyi değildi ama şu sıralar çok iyi olduk ve her şey zamanla daha da fazla iyileşti.

 4. esma gül handan

  medyum arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 5. Merve Nur karaoglan

  Medyum Baransel hoca ile işlem oldu mu daha önce bilgi almak istiyorum bu konuda Baransel hoca ile işlem yapan varsa bana ulaşabilir mi

 6. Bedirhan hoca

  Medyum bedirhan hoca ile aşk büyüsü işlemi yapıyorum sonucu aldıktan sonra burada paylaşımda bulunacağım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir