Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder

Büyü yapılan kişi ne hissederBüyülerin etkileri herkeste farklı bir şekilde ortaya çıkar. Özellikle enerjileri yüksek olan kişilerin büyüler ile etki altına alınması son derece zordur. Bu sebeple deneyimli medyumlar bu işlemlere başlamadan önce ortada sonuç almaya engel bir durum olup olmadığını anlamak için mutlaka işlemlere bakım çalışmaları ile başlarlar. Bakım çalışmalarında insanların üzerlerin de ne tür enerjiler olduğu anlaşılır ve yapılacak olan büyü işlemlerinin sonu vermesine engel bir durum olup olmadığı kolay bir şekilde anlaşılır.

Büyü yapılan kişi ne hisseder, etkiler ne kadar sürer veya buna benzer soruların yanıtlarını arayan insanlar özellikle daha önce bu tarz işlemler yapmış olan deneyimli medyumlardan alacakları bilgiler ile çok daha doğru adımlar atabilirler. Bir kişinin büyülerden sonra ne hissedeceği tamamen o büyünün yapılış şekline, amacına ve aynı zamanda medyumların deneyimlerine bağlı olarak değişebilmektedir. Kimi zaman çok basit bir büyü insanlar için çok ciddi sıkıntılara neden olabilirken kimi zaman ise büyüler istenen sonucu vermelerine rağmen etki altına alınan kişiler kesinlikle bu durumu fark edemezler. Bu çok sık rastlanılan bir durumdur.

Büyü Yapılan Kişi Kendini Nasıl Hisseder

Bu sebeple bu sorunun net bir yanıtı olamaz. Ancak genellikle etki altına alınan kişilerin manevi anlamda bir baskı yaşadıkları ve bu baskıların kimi zaman çok şiddetli kimi zaman ise çok hafif olduğu bilinmektedir. Yapılan işlemler hakkında medyumların da mutlaka insanlar hakkında araştırma yapmaları hatta kendileri için mutlaka bakım çalışmaları yaparak enerji durumlarını kontrol etmeleri gerekmektedir. Bu çalışmaların sonuçları da medyumlara bu konu hakkında gerekli fikirleri verecektir. Büyü yapılan kişi ne hisseder veya zarar görür mü gibi sorular ile sık sık karşı karşıya kalan medyumlar insanlara verdikleri bilgiler ile en doğru adımları atmalarını ve bilinçli hareket etmelerini sağlamaktadırlar.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Nesrin acızade

    bende herkes gibi birini çok sevdim fakat benim olayım biraz farklı benim sevdiğim adam evli ve 2 çocuk babasıydı ben evli olduğunu bilmiyordum biz 1 yıldır birliktelik yaşadık evlenmeyi düşünürken adam ortadan kayboldu sonra araştırdım adam evli çıktı aradım kendisini geldi yanıma konuştuk her şeyi doğru bir şekilde anlattı bana. Evli olmasına rağmen ben kendisini kabul ettim ama beni sürekli eşimden boşanacağım seni alacağım diye diye oyaladı bende artık iş daha fazla uzamasın diye büyü yapmaya karar verdim. Büyü yapan medyum hoca diye aramalar yaptım bir kaç hocayı buldum çok yüksek miktarlar istediler araştırmalar yaparken medyum edis hocayı buldum kendisine durumu anlattım diğer hocalar gibi abartılı rakamlar istemedi bana güvende verdi ödeme yaptıktan sonra bilgilerimi gönderdim işlemlere başladım kendisiyle. 14 günün sonunda sevdiğim adam bana geri geldi bağlandı aramız şuanda çok iyi eşi ile boşanma davası açıldı boşandıktan sonra her şey daha da iyi olacak. Medyum edis hocamın ellerine sağlık 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir