Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / en iyi medyum hocalar istanbul

en iyi medyum hocalar istanbul

Büyü Yapan En İyi Medyum Hocalar İstanbul

En iyi medyum hocalar İstanbul ilimizde Osmanlı zamanından günümüze kadar ulaşmış kadim bilgileri uygulamaktadır. 2. Mahmut zamanına kadar İstanbul’da şimdi tarihi yarımada olarak bilinen bölgede büyü işlemlerinin yapıldığı yasal dükkanlar vardı. Bu kişiler kehanette bulunurdu. Zaman zaman Osmanlı padişahları sefere çıkmadan önce bu kahinlere danışırdı. Kahinler, seferin başarısızlıkla sonuçlanacağını söylerse sefer tarihleri ertelenirdi.

Büyü Bozan En İyi Medyum Hocalar İstanbul

Osmanlı toplumu, Orta Asya’daki eski Türk boyları tarafından kurulmuş olsa da pek çok farklı din, dil ve kültür ile entegre olmuştur. İstanbul’da Osmanlı döneminde neredeyse toplumun her kesimi büyü ve büyücülük ile ilgileniyordu. Büyü yapan hocaların ve büyücülerin İstanbul’daki dükkanlarından vergi alınıyordu. Yani devlet bu mesleği tanıyordu ve kurumsallaştırmıştı. 2. Mahmut dönemine kadar hemen hemen her İstanbullu Osmanlı vatandaşı büyü yaptırmış veya yapmıştır. En iyi medyum hocalar İstanbul ve civarında, Osmanlı zamanından beri süregelen yöntem ve teknikleri devam ettirmektedir.

İstanbul Ünlü Medyum Hocalar

Lohusa kadınlar ve bebekler nazara en açık kişiler olduğu için İstanbul’daki medyum hocalar öncelikle bebekleri korumak için büyü yaparlar. Korkuları önlemek, ıssızlıktan korkmayı engellemek için muska yazılır. En iyi medyum hocalar İstanbul yıldırımdan ve doğal afetlerden korunmak için büyüsel ritüeller yapar. Hayvanları koruma, ineklere daha çok süt verdirtmek için de büyü yapılır. Mutluluk ve sadakat muskası çiftlerin daha sağlam bir ilişki içinde olmaları için yazılır. Hastalıkları sağaltmak, kişiyi kötü enerjiden korumak ve evleri de korumak amaçlı büyüsel işlemler yapılır.

İstanbul Vefk Yapan En İyi Medyum Hocalar

Aktif büyü bir şeyi oldurmak amaçlı yapılan büyü, pasif büyü ise olacak bir şeyi durdurmak, kişiyi korumak amaçlı yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse işsiz veya bekar birinin iş bulup evlenmesi sağlamak aktif büyüdür. Çünkü henüz ortada bir olay yokken bu olayı gerçekleştirmek amacıyla büyü yapılır. Pasif büyüye örnek vermek gerekirse askere giden birini kurşundan korumak amaçlı yapılan büyü, muska ve tılsımlar pasif büyüdür. Çünkü ortada bir olay yoktur, ancak olası tehlikelerden korumak amaçlı, bir felaketi önlemek amaçlı yapılan büyüler pasif büyüdür. En iyi medyum hocalar İstanbul, gerektiğinde aktif büyü gerektiğinde ise pasif büyü yapmaktadırlar.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

2 Yorumlar

  1. İstanbul sonuç veren güvenilir hocalar

    Sosyal medyada tanıştığım biriyle sevgili oldum. Bir gün beraber vakit geçiyorduk işi olduğunu söyledi eve gidip gelecekti gelmeyince merak ettim aradım eve davet etti beni ve eve girdikten sonra bana saldırmaya başladı ne yaptıysam karşı koyamadım zorla bana tecavüz etti sonrada video ve resimlerimi çekip bana şantaj yapmaya başladı. Yaşadığım korkudan kimseye bir şey diyemedim bu adamdan kurtulmak için büyü yaptırmaya karar verdim. bu konuda Edis hocamdan yardım aldım bana yaptığı işlemler sayesinde bu adamdan ömür boyu kurtuldum artık ne şantaj eden biri var ne beni rahatsız eden biri var Allah böyle pisliklerin belasını versin. Büyü yaptırmak isteyenlere Edis hocayı tavsiye ederim çok iyi birisi kendisi numarası 0535 891 8597

    • kevser

      Kaç günde bu adam sizden uzaklaştı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir