Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Evlilik büyüsü nasıl yapılır

Evlilik büyüsü nasıl yapılır

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik büyüsü nasıl yapılır ; Evlilik büyüsü işlemleri bu alanda en çok adı duyulan ve aynı zamanda en çok yapılan manevi işlemlerden biridir. İnsanların evlilik ile ilgili hayallerine ne kısa zaman içinde ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile yapılan bu işlemler de başarılı olabilmek için öncelikle medyumların evlilik büyüsü nasıl yapılır ve bunun için hangi nesneleri kullanmak gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını bilmeleri gerekmektedir.

Doğru bir şekilde yapıldığı zaman insanların birçok hayallerinin gerçek olmasını sağlayabilen büyü işlemleri aynı zamanda en basit hatalar da bile insanlar çok ciddi bir şekilde zarar verebilmektedir. Bu sebeple en basit büyü işlemlerinin bile çok büyük bir dikkat ve özen ile yapılması gerekmektedir. Günümüzde medyumlar meslekleri hakkında gerekli tüm bilgilere sahip oldukları için evlilik büyüsü işlemlerin de genellikle istenen sonucu alabilmektedirler.

Evlilik Büyüsü Nedir

Bu işlemler de insanlar için özel bir muska hazırlayan ve bu muskaları her zaman üzerlerin de taşımalarını isteyen medyumlar anı zamanda okudukları özel dualar ile de bu işlemleri desteklemekte ve en kısa zaman içinde istenen sonucun alınmasını sağlayabilmektedirler. Bu kadar özel ve aynı zamanda önemli bir işlem de insanların güvenleri kazanmak zor olsa bile yine de ellerinden geleni yapmaları gereken medyumlar insanlara da bu işlemlerin sonuçların kesin olmadığını anlatmaları gerekmektedir.

Sevdiğinle Evlenmek İçin Büyü

Yani evlilik büyüsü yaptıran bir kişi kısa zaman içinde evleneceğini düşünmemelidir. Bu işlemler de amaç sadece insanların evlilik hayallerine engel olan olumsuz enerjiler yok etmek ve kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlamaktır. Bu sebeple evlilik büyüsü nasıl yapılır ve bu işlemler hakkında kimlerden bilgi almak gerekir gibi sorular ile yola çıkmak her zaman için insanların en doğru bilgiler ile en doğru adımları atmalarını sağlayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

6 Yorumlar

 1. Emine evlenme büyüsü etkileri

  bağlama büyüsü yaptırmak için iyi bir medyum arıyordum. Bunun üzerine medyum edis hoca ile sevdiğim adamı bana bağlamasını ve benden hiç gitmemesini istedim. Edis hoca yapacağı çalışmadan sonra 12 gün geçecek ve bu 12 günün sonunda sevdiğim adam bana bağlanacaktı. Öyle söylemişti bende gün saymaya başlamıştım. Bunun üzerine 12 gün geçti derken erkek arkadaşım bana bağlandı ve ben ne dersem yapar oldu. Bu durumu görünce ben çok mutlu oldum ve hemen edis hocayı arayarak hocam Allah sizden razı olsun sizin sayenizde şimdilerde erkek arkadaşım benden hiç gitmiyor dedim. Edis hocadan ilk defa kesin sonucu aldım ve sizlerde alabilirsiniz. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • Asiye

   Merhaba Emine hanım benim kocam benden uzak duruyordu sürekli kavga ediyorduk bir gün kavga edince evden gitti daha gelmedi. Gidiş o gidiş 25 gündür gelmeyince bende senin yorumuna denk geldim ve buradaki medyum edis hocadan kocamı evine döndürmesini ve bir daha benden gitmemesi için bir çalışma istedim. Sanırım 13 gün sürecek ve 13 gün sonunda ise kesin sonuç alacağımı söyledi. Bakalım sonucumu alırsam bende burada paylaşmak isterim.

 2. evlilik büyüsü kaç günde sonuç verir

  Kocam sürekli beni aldatıyor ve hayatında bir kadın daha vardı. Bunun bildiğim halde çocuğum için katlanıyordum ama tüm arkadaşlarım ve komşularım bana destek olunca bende baş kaldırmaya başladım. Bu konuda artık susmak istemiyordum. Bunun üzerine bende cihad hoca ile kocamı kendime bağlatmak ve aşık etmek istedim. cihad hocanın yapacağı bu büyülerden sonra kocam bana bağlanacak ve deli divane aşık olacaktı. Bunu duyunca hayali bile beni mutlu ediyordu. En çokta buna seviniyordum uzun zaman oldu kocamla hiç yemek yemeyeli belki tekrardan yerdik. Bunun üzerine 2 hafta geçti ve kocam bana hediye almaya başladı. Bana çiçekler almaya başladı ve benden özür dilemeye başladı tüm her şeyi anlattı. Çocuğumu ve beni çok sevdiğini bir daha yapmayacağını söyledi hatta üstüne söz vermişti. Bende bu sefer bir şans daha verdim kendisine ve beni asla pişman etmedi.

  • Selin

   Buket hanım bende medyum cihad hoca ile çalıştım daha öncelerinde ve o zamanlarda kocam beni aldatıyordu. cihad hocadan sonra kapımda köle oldu. Şimdi ne aldatıyor nede evden dışarı çıkabiliyor. Bende tavsiye ediyorum çalışmak isteyen insanlara gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

   • Yeliz

    Selin gerçekten cihad hoca ile çalışıp kaç günde sonuç aldın onu da belirtir misin.?

   • Münevver

    Selam selin ne tür bir çalışma yaptın cihad hoca ile ve bende kocama yaptırmak istiyorum yaptığın çalışmadan. Ne tür bir işlem sonrasında kocan böyle oldu ? merak ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir