Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / garantili büyü yapan hocalar

garantili büyü yapan hocalar

Garantili Büyü Yapan Hocalar

Garantili büyü yapan hocalar kadim büyü kitaplarında bulunan her türlü büyüye hakimdirler. Kadim büyü kitaplarında çeşitli büyüler bulunur ve her büyünün yapılışı birbirinden farklıdır. Büyünün ortaya çıkışı ile yapılan araştırmalarda kesin bir sonuca varılamamıştır. Ancak Antik Mısır, Babil, Hindistan, Arabistan gibi zamanlara kadar uzandığı görülmektedir. Ayrıca Osmanlı Döneminde de çok yaygın olarak yapıldığı görülmüştür. Eski zamanlarda büyü yapan kişiler büyücü olarak adlandırılmıştır. Avustralya ülkesinde büyü yapımının yasak olması sebebiyle pek çok sayıda büyücü katledilmiştir.

Büyüler Yahudiler ve Hristiyanlar tarafından da çok sık yapılan bir işlemdir. Hazreti Muhammed’in İslam dinini yaymaya başlaması ile günah olarak nitelendirilen büyü, İslam öncesi dönemlerde de çok fazla rağbet görmüştür. Günümüzde pek çok kişi büyünün günah olması sebebiyle her ne kadar büyüden kaçınsa da yaptıran kişi sayısı da bir o kadar fazladır. Garantili büyü yapan hocalar yaptıkları işlemlerde çok güçlü malzemeler ve tılsımlar kullandıkları için yaptıkları büyüler olumlu sonuç vermektedir.

Garantili Büyü Yapan Hocalar Kimler

Garantili büyü yapan hocalar özel yeteneklerini ve bilgilerini sadece insanlara yardım etmek amacı ile kullanmaktadır. Bu nedenle çoğu medyum hoca kara büyü tarzı büyüleri yapmaktan kaçınır. Ancak bazı hocalar kara büyüleri de yaparlar. Kadim büyü kitaplarında yer alan bazı büyüler hem ak hem de kara büyü olarak uygulanmaktadır. Örnek olarak aşk ve bağlama büyüleri verilebilir. Kişinin amacı ve niyeti doğrultusunda da medyum hocalar büyü yapmaktadırlar.

Antik Mısır döneminde büyü çok yaygın olarak yapılmıştır. Bazen yeni doğan çocuklara dahi o dönemlerde büyü yapılmıştır. O dönemlerde büyü yapılmak için genellikle gece vakti ve kuytu köşeler tercih edilmekteymiş. Bütün bu bilgiler büyü kitaplarında ve kaynaklarında yer almaktadır. Garantili büyü yapan hocalar çok tecrübeli kişilerdir ve yaptıkları büyüler son derece etkilidir. Ayrıca büyü yapımında okudukları tılsımlar büyülerin mühürleme aşamasıdır ve büyünün daha da kuvvetlenmesini sağlar. Sizler de büyü yaptırmadan önce tecrübeli ve garantili büyü yapan hocaları araştırmalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

2 Yorumlar

  1. Cinci hoca

    Benim eşim geceleri kabuslar görüyordu sürekli korkuyordu çok sorunlar ve sıkıntılar çektik gitmedigimiz hoca kalmadı ama bir çare bulamadık herkes musallat diyor ne yapacağımızı şaşırdık. Allah rizasi için bu işi halledecek bir hoca yok mu bana yardımcı olun çok zordayım sıkıntıdayım

    • Gülhan aktaş

      Merhabalar benimde oğlum alkol bağımlısı pis ortamlarda arkadaşları ile içmiş bir gün sonrasında çarpılmış cinler tarafından oğlum çok kötü durumdaydı bir kaç hocaya götürdük ama bir şey yapamadılar. Bizde Cinci hoca aradık bir çok kişi edis hocayı tavsiye ettikten sonra edis hocadan oğlum için işlemler yaptırdıktan kısa süre sonra oglum düzeldi. Eşinizin de sorunları varsa edis hocanın numarasını vereyim size de yardımcı olsun. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir