Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Geçmişi unutma büyüsü

Geçmişi unutma büyüsü

Unutturma Büyüsü

Geçmişi unutma büyüsüGeçmişi unutma büyüsü ile insanların bilinçaltı tamamen kontrol altına alınarak onların geçmişler ilgili akıllarına kalan tüm bilgilerin yok olması sağlanabilir. Bu işlemler kimi zaman insanların mutlu olmaları kimi zaman ise sıkıntı çekmeleri için yapılır. Ancak etki etmesi zor bir işlemdir ve çok dikkat olmak gerekir. Çünkü yapılacak en ufak bir hata bile etkileri istenenden daha şiddetli olmasına neden olabilir. Bu işlemler de hocalar doğru teknikleri kullanarak en güçlü enerjileri hareket geçirmeli ve doğru bir şekilde yönettiklerinden emin olmalıdırlar.

Geçmişi Silme Büyüsü

Bir kişinin düşüncelerin etki etmek gerektiği zaman hocalar için bu insanların kişisel bilgileri veya sürekli olarak kullandıkları eşyalar yeterli olacaktır. Geçmişi unutma büyüsü yapabilen hocalar da mutlaka bu bilgi ve nesneler ile hareket ederler. Geçmişleri hakkında bir durumu veya her şeyi unutmaları istenen kişiler için hazırlanan özel bir muska ile o kişinin tüm düşünceleri kontrol altına alınabilir. Aynı zamanda o kişilerin resimlerine veya eşyalarına okunan özel sözler de beklenen sonucu verebilir. Bu işlemlerin sonuç vermesi içi hocaların uzun zaman emek vermesi gerekebilir. Ancak sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zaman gerçekten de artık insanların hafıza kaybı benzeri bir durum yaşadıkları açık bir şekilde görülebilir.

Geçmişi Unutma Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Birçok büyü işlemin de olduğu gibi geçmişi unutma büyüsü işlemlerinde de insanların düşünceleri onlara zarar vermeden değiştirilmelidir. Bu işlemler doğru teknikler ile yapıldığı zaman insanlar yavaş yavaş geçmişe dair olan hatıralarını ve bilgilerini tamamen kaybetmeye başlarlar. Ancak bunun ne kadar süre içinde olacağını kimse bilemez. Unutma büyüsü etkileri hakkında bilgileri olan veya önceden bu konuda araştırma yapan kişiler etki altına alınacak kişilerin ne gibi durumlar ile karşı karşıya kalacağını tahmin edebilirler. Her ne kadar zararlı ve riskli işlemler olmasalar da yine de dikkatli olunması gerekir. Çünkü tüm büyü işlemlerin de olduğu gibi geçmişi unutma büyüsü uygulamalarının etkileri de kimi zaman beklenmedik şekilde ortaya çıkabilir ve bu durum hocaların müdahale etmelerini gerektirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur

Domuz yağı büyüsü kaç günde bozulur? Domuz yağı günah mıdır Domuz yağı büyüsü kaç günde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir