Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Geri döndürme büyüsü

Geri döndürme büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü Etkileri Nelerdir

Geri döndürme büyüsüGeri döndürme büyüsü işlemleri hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemler ile kısa zaman içinde istedikleri kişilerin düşüncelerine etki ederek kendilerini istedikleri gibi etki altına alacaklarını bilmektedirler. Uzun zamandan bu yana var olan bu işlemler de medyumların istedikleri sonuçları alabilmeleri için öncelikle etki altına alınacak kişilerin kararlarını kesinlikle uygulamaya başlamamış olmaları gerekir.

O kişilerin resimlerine veya eşyalarına okunacak güçlü dualar ile kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilen medyumlar aynı zamanda aynı işlemleri o kişilerin üzerine musallat ettikleri nurani varlıkların yardımı ile de alabilirler. Bu tarz işlemler genellikle medyumlar zorlamadığı gibi aynı zamanda risk içermez ve kısa zaman içinde istenen sonucu verebilir. Özellikle risk almamak için gerçek ve güvenilir medyumlar ile çalışmanın da çok önemli olduğunu belirten deneyimli medyumlar kendilerine ulaşan kişiler her türlü konu hakkında yardımcı olmaktadırlar.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır

Sıradan bir insanın kesinlikle denememesi ve aynı zamanda yapmaya çalışmaması gereken bu işlemler de yapılacak küçük bir hata bile konu ile alakası olan herkes için çok ciddi sorunlara neden olabilir. Çünkü bu tarz işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler sanıldığından çok daha güçlü olabilir ve etkileri de tahmin edilenden daha büyük olabilir. Bu sebeple uzmanlar risk alınmaması için sadece kendilerini kanıtlamış ve daha önce de geri döndürme büyüsü işlemi yapmış olan kişilerin kapılarının çalınmasını önerirler.

Etkileri ortaya çıkmaya başladı zaman insanların düşüncelerin de ve davranışların da çok ciddi değişimlere neden olabilen bu işlemlerin kısa zaman içinde isten etkileri vermesi gerekir. Aksi takdirde insanlar verdikleri kararları uygulamaya başlayacak ve verilen tüm emekler de boşa gidecektir. Bu hatayı birçok kişi yapmış ve sonuçlar da genellikle hüsran olmuştur.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

2 Yorumlar

  1. Sonuç veren güvenilir medyum

    merhabalar ben Şükrü Almanya dan yazıyorum 32 yaşındayım sevdiğim kişi için medyum edis hocayla çalıştım sonuç almış birisi olarak bende herkese paylaşmak istedim. sevdiğim kadın ortada hiç bir sebep yokken birden bire beni terk edip gitti sevmediğini ve artık soğuduğunu söyleyerek benden uzaklaştı. Söz vermiştik ayrılmak yok diye ama o sözünü tutmadı sözünde durmadı öylece beni ortada bıraktı çaresizce ortada kaldım gidecek bir yerim sığınacak bir dalım yoktu öylece kimsesiz kalmış gibi hissettim kendimi. bu konu için medyum edis hocadan yardım aldım onun sayesinde hayata tutundum ve hocam ne dediyse yaptım dinledim. medyum edis hoca 14 günde sevdiğim kızı bana aşık bir halde geri getirdi dünyaları verdi bana. Medyum edis benim babamdır bu saatten sonra ben kimsesiz büyüdüm ama benim artık medyum edis adında bir babam var ve bana sevdiğim kızı verdi. şuanda sevdiğim kişiyle beraberiz çok mutluyuz Allah herkese sonuç almayı nasip etsin. herkese medyum edis hocayı tavsiye ederim. 0535 891 8597

  2. geri döndürme büyüsü yapan medyumlar

    Benim kocam kaynanamın dolduruşuna gelip beni terk etti kaynanam sürekli eşimi yalan yanlış şeylerle eşimi dolduruyordu eşimin de gün geçtikçe bana karşı olan davranışları değişiyordu. En sonunda kaynanamın yalan yanlış dolduruşu yüzünden beni terk etti ne aradı ne de sordu gün geçtikçe benden daha da uzaklaştı. Çevremdeki insanların tavsiyelerini dinleyip medyum nubar hocayla iletişime geçtim. Gideni geri getirme büyüsü ile eşimi bana 14 günde getirdi. Eşimle mutluluğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Herkese tavsiyem nubar hocadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir