Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / geri getirme ritüeli

geri getirme ritüeli

Geri Getirme Ritüeli

Geri getirme ritüeli yapan medyum hocalar günümüzde çok aranmaktadır. Geri getirme ritüeli terk eden eşe ya da sevgiliye uygulanan bir işlemdir. Terk edilmek genellikle karşı tarafta derin yaralara ve acılara neden olur. Bu nedenle kişiler sevdiklerine yeniden kavuşmak için geri getirme ritüeli yaptırmaktadır. Bu işlem sayesinde terk eden kişi yeniden aşk ve bağlılık duygusu ile yer ettiği kişiye bağlanır. Ayrıca eğer terk edilme anının üzerinden uzun bir süre geçmediyse ritüel daha çabuk etki eder. Giden kişiyi geri getirmek için en çok uygulanan ve çok etkili bir işlemdir.
Bir kişiye geri getirme ritüeli uygulanması için o kişinin daha önceden büyüyü yaptıracak kişi ile bir geçmişinin olması gerekmektedir. Aynı zamanda iki kişinin arasındaki sevgi bağının ne kadar güçlü olduğu da işlemin daha etkili ve güçlü olması için etkilidir. Geri getirme ritüeli hocalar kişiden gerekli bilgileri öğrendikten sonra işlem yapmaya başlamaktadır. Ayrılıkların genel sebebi iki kişinin arasındaki var olan kötü enerjidir. Geri getirme ritüelindeki amaç kötü enerjileri ortadan kaldırarak giden kişinin geri dönmesini sağlamaktır.

Giden Sevgiliyi Pişman Ederek Geri Getirme

Günümüzde bazı sebeplerle ayrılıklara çok sık rastlanılmaktadır. Aldatmalar da en önemli etkenlerden biridir. Kişi genellikle bir başkası için evini, eşini ya da sevgilisini terk eder. Güvenilir ve alanında uzman medyum hocalar ile çalışıldığında giden sevgili pişman olarak geri dönmektedir. Geri getirme ritüeli konusunda medyum hocalar çok başarılıdır. Aynı zamanda haksız yere terk edilen kişi de sevdiğinin büyük pişmanlık yaşayarak geri dönmesini yıkılan gururu için tercih etmektedir.
Geri getirme ritüeli son yılların en çok yapılan uygulamaları arasında yer alır. Aldatma, sevgilinin ya da eşin ailesi tarafından istenmeme, kişinin karşı taraftan soğuması ve sevgisinin bitmesi gibi nedenler ile kişi karşı tarafı terk edebilir. Ancak seven taraf için bu durum hiç de kolay olmamakta ve atlatılamamaktadır. Bazen kişiler incinen gururlarını onarmak ve intikam almak amacı ile de geri getirme ritüeli için medyum hocalara gitmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Geri getirme ritüeli yaptırdım

    Daha önce çok kişiyle çalıştım kiminle işlem yaptıysam dolandırıcı çıktı en son çareyi edis hocada buldum kendisi gerçekten çok dürüst her konuda bana doğruları söyleyerek beni çok güzel aydınlattı bana ne dediyse hepsi çıktı kendisine geri getirme ritüeli yaptırdım sonucumu aldım herkese tavsiye ederim edis hocayı aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir hoca 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir