medyum ara

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Gideni Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır
Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Sevdikleri insanlar ile sonsuza kadar mutlu ve mesut bir şekilde yaşamak isteyen birçok kişi bu hayallerini gerçekleştirememektedirler. Zaman içinde araları açılan ve sevdikleri insanlar tarafından terk edilebilen insanlar özellikle terk edildiklerin de ellerinden geleni yapmakta ve sonuç alamadıkları zaman mutlaka gideni geri getirme büyüsü yapan uzman medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

Bu işlemler insanların düşüncelerini değiştirip kontrol altına alabilen güçlü manevi enerjilerin harekete geçmesini sağlayabilmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler de medyumlar çok farklı teknik ve aynı zamanda dualar kullanabilmektedirler. Deneyimli medyumlar bu işlemler de insanların düşüncelerin kolay bir şekilde değiştirmekte ve en kısa zaman içinde eski partnerlerine geri dönme isteği duymalarını sağlamaktadırlar. Bu sebeple bu işlemleri yapan insanlar da her zaman için istedikleri mutlu sonucu alacaklarına dair büyük bir güven beslemektedirler. İnsanlar bu işlemlerin etkilerine girdiklerini kesinlikle anlamazlar.

Ancak bazı işlemler de ortaya çıkan enerjiler çok güçlü olabildiğinden dolayı insanların manevi olarak bir baskı hissetmeleri normal karşılanmaktadır. Genellikle 1 veya 2 haftaya kadar sonuçlarını belli eden bu işlemler de eski zamanlarda sürekli olarak nurani varlıklardan yardım almış olan medyumlar aslında bu işlemlerin riskli olduğunu anlamış ve daha sonra ki zamanlar da seçimlerini genellikle muska tekniğinden yana kullanmışlardır.

Hazırlanan muskaların içerikleri ve aynı zamanda kullanım şekilleri çok önemlidir. Kimi zaman insanların üzerin de taşınan kimi zaman ise gizli bir yere saklanan bu muskalar istenen enerjilerin ortaya çıkması için çok önemlidir. Bu sebeple gideni geri getirme büyüsü yapan uzman medyumlar da kendilerine gelen talepleri karşılamak için muska kullandıkları takdirde mutlaka insanları bu konuda uyarmakta ve nelere dikkat etmeleri gerektiğini de kendilerine tek tek anlatmaktadırlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Akın Gideni geri getirme büyüsü yapan medyum dedi ki:

    Medyum edis hoca ile çalıştıktan sonra hayatımda çok şeyler olmaya başladı. Kendime bakışım değişti ve kendime olan güvenim yerine geldi. İşlerim açıldı çok şükür ayrıldığım sevgilim bana zaman sonrasında geri döndü. Hemde gittiğinden çok alakasız bambaşka bir kadın olarak geri geldi. Bunların hepsini çok kısa bir sürede gerçekleştiren medyum edis hocanın emeğine sağlık. Hocam iyi ki varsınız. sizin sayenizde yeniden hayata tutundum yeniden hayata bağlandım. Siz olmasaydınız eğer ben şimdi bambaşka bir haldeydim. Allah razı olsun hocam tekrardan sizden. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  2. Taner dedi ki:

    Selam sevgili arkadaşlar karım benden boşanmak isteyince bende medyum atlas hoca ile çalışmaya başladım. Bağlama ve aşk büyüsü çalışması yaptırmaya başladım. Atlas hoca bu konuda bana sabırlı olmamı ve beklememi söyledi. Bende dediği gibi yaptım ve karımla eski günlerimi düşünüyor zaman geçiriyordum. 14 günlük bir çalışma sonuçta bir anda olacak diye bir şey yoktu zaten. Bende karımı evde tutmaya ve benden boşanmasından vazgeçirmeye çalışıyordum ama nafile bir kere koymuş kafasına onu yapacaktı. Tam her şey bitti gidiyor derken karım ertesi sabah geri döndü ve bana aşık bir kadın olarak karşımdaydı. Atlas hocanın çalışması sonuç vermişti ve bu durumda bende karıma kavuştum yeniden. Öyle çok mutlu oldum öyle çok sevinçliyim ki anlatamazdım kimseye. İnanın atlas hocaya ne kadar dua etsem azdır . Allah ondan razı olsun karımı bana geri kazandırdı. 0536 014 8431

  3. Aleyna dedi ki:

    Merhabalar sevgilim bana soğuk davranıyor diye ondan ayrılma kararı almıştım fakat ayrılık bir çözüm değilmiş onu anladım çünkü onu hala deliler gibi seviyordum onsuz olamayacağını da anlamıştım tekrar barışmak için aradım fakat ne yaptıysam ne ettiysem benle barışmadı kapısına kadar gittim yüzüme bile bakmadı çok geç olmadan bende bir kaç akrabamın tavsiyesi üzerine medyum Reha hocayla iletişime geçtim durumumu anlattım çok çaresizdim asla bana geri geleceğini sanmıyordum fakat Reha hocanın yaptığı gideni geri getirme büyüsü 14 gün sonra sonuç verdi işlem bittikten sonra sevdiğim adam gelip benden özür diledi çok pişman olduğunu bensiz bir hiç olduğunu söyledi bu sözleri ondan duymakta varmış. Herkese Reha hocamı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu