Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Güvenilir medyum tavsiyeleri

Güvenilir medyum tavsiyeleri

Güvenilir Medyumlar Kimlerdir

Güvenilir medyum tavsiyeleriHer türlü işlem hakkında mutlaka işinin ehli olan ve aynı zamanda yaptığı işlemler ile kendilerini kanıtlamış isimleri seçmek isteyen kişiler öncelikle farklı kaynaklardan Güvenilir medyum tavsiyeleri almalıdırlar. Bilindiği gibi bu meslek son derece gizemli işlemlerin yapıldığı ve aynı zamanda güvenecek kişilerin sayılarının her zaman az olduğu bir meslektir.

Bu sebeple insanlar sürekli olarak bu alan hakkında kimden destek alacakları hakkında araştırmalar yapmaktadırlar. Önerilen medyumlardan biri olmak için çok uzun zaman emek vermek ve her türlü işlem de insanların güvenlerini kazanmak isteyen insanlar öncelikle bilmeleri gereken bilgileri belirlemeli ve kendilerini o alanda ciddi bir şekilde geliştirmelidirler. Gerçek bir medyumun öncelikle tüm dinleri, dini kitapları ve aynı zamanda manevi ilimleri bilmesi gerekmektedir. Bilindiği gibi medyumlar için astroloji, ebced ilmi veya havas ilmi gibi ilimler her zaman için çok önemli olmuştur.

Tüm bu alanlar hakkında ciddi bir birikime sahip olmaları gereken medyumlar aynı zamanda bu bilgileri nerede ve nasıl kullanmaları gerektiğini de net bir şekilde bilmelidirler. Bu mesleğin tüm inceliklerine tam olarak sahip olabilmek için sürekli olarak emekler veren medyumlar zaman içinde mutlaka insanların güvenlerini kazanarak önerilen isimlerden biri haline gelmişlerdir. Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu mesleğin birçok farklı özelliği vardır ve insanlar kesinlikle kendilerini tam olarak geliştirmeden harekete geçmemelidirler.

Medyum Hoca Tavsiyeleri

Garantili işlemler yapan medyumlar ile çalışarak kısa zaman içinde istedikleri sonuçları alacaklarını ve aynı zamanda bu sayede hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri güven altına alacaklarını bilen insanlar bu durumu herkese önermektedirler. Bilindiği gibi her geçen gün birçok kişi sahte medyumlar sebebi ile çok ciddi sıkıntılar yaşamakta ve bu haberler farklı haber kaynakları ile insanların kulaklarına gitmektedir. Doğal olarak daha önce bu alanda hizmet almayan ve ilk defa hizmet almak isteyen kişiler medyumlara karış ciddi bir ön yargı beslemektedirler.

Güvenilir Medyum Tavsiye

Bu duruma düşmemek için çok dikkatli olmaları gereken insanlar seçtikleri kişilerin geçmişlerini araştırıp kararlarını vermeli ve mutlaka daha önce bu alanda hizmet almış olan insanlar ile görüşüp fikir alışverişi yapmalıdır. Bu kural tüm işlemler için geçerli olup hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde medyum seçimi yapılmaması gerekmektedir. Özellikle farklı forum sitelerin de daha önce medyumlar ile çalışarak bu alan hakkında bilgi edinen kişilerin yaptıkları güvenilir medyum önerileri ve yorumları karar verme aşamasında çok faydalı olacaktır.

Medyum Tavsiyeleri

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

11 Yorumlar

 1. ankara güvenilir medyum hocalar

  medyum edis ile çalıştım yaptığımız çalışma aşk büyüsüydü sevdiğim bir adam vardı platonik aşk yaşıyordum ama onun için eriyip bitiyordum. Onunda beni sevmesi için işlem yaptırdım. İşlemlere başladık ve aynı iş yerinde çalıştığım içinde sorun yoktu Adam 12. gün yanıma gelerek beni yemeğe davet etti ve yemek teklifini kabul etmiştim bende. Daha sonra görüşmelerimiz devam etmeye başladı ve benimle ciddi düşündüğünü söyledi. çalışmalar bittikten sonra her şey daha da güzel olmaya başladı edis hocanın sayesinde. tavsiyeler üzerine kendisiyle çalıştım ve sonuç aldım çalışmak isteyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. 0535 891 8597

  • dilek

   Bana da yardım edin ne olur ben de kocamın ailesi yüzünden çekmediğim çile dert kalmadı. Çocuklarım ile aram kötü oldu artık çok dar zamanlar geçiriyorum fakat bu zamanlara beni bir çok medyum dolandırdı ne yapacağımı şaşırdım artık güvenilir medyum arıyorum fakat bu konuda medyum edis hocaya güvenebilir miyim ? bilmiyorum bana yardımcı olun.

   • Esmanur

    dilek medyum edis hocaya güven sorun yaşamazsın ben gerçekten sonuç aldım ve çok mutluyum

    • dilek

     Esmanur saol bende dediğin gibi güveneyim bakalım sonuç alırsam yazarım

 2. tavsiye edilen güvenilir medyum

  Rahmani çalışan hocalara inandım ve işlemlerim hepsi açıkta kaldı oysa bir sonuç bile alamadım. medyum ararken tavsiyeler üzerine cihad hocayla çalışmaya karar verdim telefonda konuştum ve durumu anlattım. Rahmani hocalar yüzünden kocama varlıklar musallat oldu fakat bir türlü gitmiyorlar. benden 15 gün kadar bir süre istedi ve bu açıktaki çalışmaları kapatacağını sonrasında ise ermeni büyüsü çalışması yapacağını söyledi. 15 gün kadar süren işlemlerden sonra kocamın üzerindeki varlıklar gitmişti ve bir daha rahatsız etmemişlerdi. Sonrasında ise benim açıkta kalan bir çalışmam yoktu ve kocam bana daha fazla aşık olmaya başlamıştı. Bu istediğimi sadece cihad hoca ile çalışarak aldıktan sonra hiç bir hocaya güvenmedim ve inanmadım. sadece cihad hoca ile çalışmaya karar verdim. Sizlere de tavsiye ederim ben inandım sonucumu aldım şimdi sizlerde sonuç alabilirsiniz.

  • haydar

   beni de dolandırdılar rahmani çalışan bir hoca ile çalıştım fakat 30 gündür sonuç bekliyorum hala sonuç alamadım. beni engelledi en sonunda şuanda çok çaresizim ne olur bu konuda bana da yardımcı olun kız arkadaşımı kaybetmek üzereyim

 3. Emin

  Papaz büyüsü yapan medyum ararken dolandırıldım ve 4 hafta boyunca boş yere bekledim. Bu sırada medyum dilha hoca ile tanıştım. Dilha hoca da bakım çalışması yaptı ve bana bu büyünün olmadığını beni kandırdıklarını söyledi. Bende kendisinden bunu yapmasını ve bana papaz büyüsünden sonuç vermesini istemiştim. Dilha hocamda bana bu konuda elinden geleni yapacağını ve sadece onun dediğini yapmam gerektiğini söyledi. Bende dediği gibi yaptım ve dilha hocamı dinledim. 12 gün bende papaz büyüsünden sonuç aldım. Bunca zaman boş yere kaygılanmışım ve şüphe etmişim. Dilha hocama güveniyorum ve ona inanıyorum. 0552 791 4566

 4. ayten

  medyum edis hoca her konuda ilimli bir insan herkese yardımcı oluyor tavsiye ederim

  • Rıza

   ayten hanım teşekkür ederim bende edis hoca ile çalıştım ve bende 15 günde sonucumu aldım. Çok şükür herkese yardımcı oluyor dediğiniz gibi. Ben bağlama büyüsü yaptırdım eski karımı geri getirdi ve bana bağladı. Şimdi ne dersem yapıyor yanımda ömür boyu

 5. Asım

  Medyum solomon tam bir dolandırıcıdır sakın inanmayın telefon numarasını sürekli değiştiriyor sanıyorum. R harflerini söyleyemiyor konuşurken dikkat edin.Hakkında güzel yorumlar yapanda kendi adamları..Allah hem bu dünyada hemde öbür dünyada bunlar gibi sahtekarların belasını versin..

 6. Ayşe

  inşallah Bu site tarafsızdır ve bu mesajım yayınlanır ve benim gibi herkesinde yüzü güler benim 2 yıldır çekmediğim kalmadı en sonun da tam pes edecekken karşıma çıkan edis hocam ki Allah ondan razı olsun artık çözülemez dediğim bütün sıkıntı ve dertlerimi çözdü darısı bu mesajı okuyanlara inşallah bana ve bu mesajım size ulaşmasına vesile olan admin kardeşime de dua edin.. edis hocayla sonucu görünce siz de şaşıracaksınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir