Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Güvenilir medyum ve hocalar

Güvenilir medyum ve hocalar

Güvenilir Medyum Ve Hocalar

Güvenilir medyum ve hocalarHer zaman olduğu gibi günümüzde de birçok kişi sürekli olarak güvenilir medyum ve hocalar ile çalışmanın yollarını aramaktadırlar. Farklı konular hakkında talepleri olduğu zaman bu kişilerden gelen talepleri karşılamak için ellerinden geleni yapan medyumlar özellikle riskli işlemler de her zaman çok daha dikkatli olmaktadırlar. Son derece önemli bir meslek olması ve aynı zamanda herkesin bu alanda başarılı olmamasından dolayı medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler çok ama çok dikkatli olmalıdırlar.

Bilindiği gibi medyum seçimleri birçok kişi için riskli olabildiği gibi aynı zamanda bu alanda yapılan hatalı seçimlerin sonuçları kimi zaman hiç beklenmedik boyutlar da olabilmektedir. Bu sebeple daha önce medyumlar ile çalışmayan kişiler kesinlikle çok dikkatli olmalı ve aynı zamanda uzmanların kapılarını çalmadan kesinlikle seçim yapmamalıdırlar.

Fal, büyü, vefk veya muska gibi manevi yanı çok güçlü olan işlemler ile insanlara yardımcı olan bu kişiler aynı zamanda insanların kendilerine olan güvenlerini arttırabilmek için de sahip oldukları tüm özellikleri sonuna kadar kullanmaktadırlar.

Çok fazla konu hakkında talep alan ve aynı zamanda tüm bu talepleri karşılamak için çok farklı teknikler kullanan medyumlar aynı zamanda insanlara konu hakkında gerekli bilgileri vermeli ve kendilerini tam olarak neyin beklediğini de kesinlikle bildirmelidirler. Aksi takdirde çok ciddi sorunlar ortaya çıkabildiği gibi insanlar bu tarz sorunların çözümlerin de genellikle zorlanabilmektedirler.

Güvenilir Medyum Hoca

Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan bu meslek özellikle insanların hem çok güvendikleri hem de çok büyük ilgi gösterdikleri mesleklerden biridir. Ancak ne olursa olsun güvenilir medyum ve hocalardan başka hiç kimseye güvenmemek gerekmektedir. Bunun için ise öncelikle seçilecek olan medyumların daha önce çalıştıkları kişilerden bilgi almak veya geçmişlerini araştırmak yeterli olabilmektedir.

Güvenilir Hocalar Kimler

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

9 Yorumlar

 1. büyü yapan gerçek medyum

  merhaba arkadaşlar ben 2 yıllık nişanlıyım görücü usulü tanıştık ve nişan yaptık ama bunu evliliğe bir türlü götüremiyoruz nişanlım çok çapkın biri 2 yıllık nişan sürecinde defalarca ayrıldık ama aile baskısı yüzünden hep tekrar barıştık.nişanlımı da çok seviyorum biraz da bu sebepten ondan ayrılamıyorum. bende artık evlenelim dedim ama evlilik konusu açılınca bile adam geriliyor. bu durum benim canımı çok acıtıyordu. arkadaşlarım arasında dalga konusu bile olmuştum artık.o çocuğun evlenmeye niyeti yok o çocuk seninle evlenmez diyorlardı.bende bunun için medyum dan yardım almaya karar verip araştırma yaptım ve medyum edis hocanın yorumlarını okudum kendisine ulaşıp bana yardımcı olmasını istedim. nişanlımı evliliğe ikna edemediğimi ve ben hep ertelediğini söyledim kendisi bilgilerimi aldı ve çalışmalara başladı 14 günlük bir bakım süresi oldu ve bu süreç içerisinde nişanlım bana karşı değişmeye başladı ve bana evlenelim dedi bir arda. sevinçten ne diyeceğimi bilemedim hemen medyum edis hocayı aradım kendisine çok teşekkür ettim ağlayarak.çok mutlu oldum . iyi ki aramışım sizi hocam dedim bana güldü.ve gerçekten medyum edis hocanın çalışmalarından sonra nişanlımla evlendim.ve çok mutluyum bugün bu olayı bir kız arkadaşıma anlattım ve onunda bazı sorunları vardı kendisine tavsiye ettim sonra medyum edis hocanın sayfasına girince yorum yazmadan geçmek istemedim hakkınızı helal edin hocam ne yapsam hakkınızı ödeyemem Allah razı olsun.. 0535 891 8597

  • Leyla

   Gerçekten Edis hoca guvenilirmi hesap numarası kendi adınamı cevap verirseniz sevirim.

 2. Sevda

  Selam arkadaşlar 2 kere dolandırıldım. Medyum hakan tarafından şimdi ise medyum hocalarına karşı güvensizlik yaşıyorum. Bu konuda bana yardımcı olun. Güvenilir işini doğru yapacak bir medyum arıyorum. Yardımcı olun lütfen

  • Dilara kızılcık - gerçek medyumlar hocalar

   sevda maalesef bende yaklaşık 8 ay önce medyum hakan tarafından dolandırıldım. bu yüzden araştırmalar yapmadan kimse ile görüşme yapmadım. bir çok yerde medyum edis hoca hakkında yapılan yorumlar sayesinde kendisini araştırdım ve olumlu yorumlardan yola çıkarak kendisine işlem yaptırdım. 13 günde yapmış olduğum işlemden sonuç aldım. eğer ki çalıştığın bir hoca yoksa sana medyum edis hocamı tavsiye ederim.

   • Beren tok

    Dilara hanım size çok teşekkür ediyorum. Sizin sayenizde bende medyum edis hoca ile çalışmalara başladım. Umarım bir sonucu alırım ve aldığım kesin sonuçtan sonra burada paylaşmayı düşünüyorum. Toplamda 9 gün sürecek ve 8 gün kaldı daha bekliyorum.

 3. Güvenilir medyum yorumları

  selam benim adım Ayşe ben bundan 2 sene önce ailemin zoruyla evlilik yapmak zorunda kaldım. Evlendiğim adama katlanmak zorundaydım. Ailemin yüzünden bazı şeylere katlanmak zorunda kaldım. Ama kendisini hiç sevmiyordum. Bundan dolayı artık katlanmak istemiyordum. 2 senedir katlanıyordum artık yeter dedim. İyi bir medyum bularak bundan kurtulmak istiyordum. Bende iyi bir medyum ararken karşıma Ermeni Medyum baran hoca çıktı. baran hocaya eşimden soğudum onu da benden soğutun hocam ayrılmak istiyorum dedim. baran hocada tamam eşin için bir Soğutma büyüsü çalışması yapacağım dedi. Bir kaç bilgi aldıktan sonra 14 günün sonunda soğur senden dedi. Tamam hocam dedim 14 gün sonunda kocam benden soğumuştu bende ayrılmak istediğimi söylediğimde kabul etti. 2 ay sonra ayrılmak için mahkemeye gidecektik.

  • gülşen

   Medyum cihad hoca çok başarılı ve derdinizi çekinmeden anlatın. Çaresini kısa sürede buluyor benimde derdim vardı Allah razı olsun kısa zamanda cihad hocamın sayesinde sonucumu aldım. Şimdilerde evlenmek üzereyim

 4. seda

  geçekmi bunlar

 5. Berna

  Benim de çok büyük sıkıntım var arkadaşlar bana yardım olur musunuz iyi medyum arıyorum çok dolandırdım arkadaşlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir