Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / iki kişiyi ayırma vefki

iki kişiyi ayırma vefki

 Ayırma Vefki Yaptıranlar

iki kişiyi ayırma vefkiİki kişiyi ayırma vefki insanların araların da olan tüm sevgi ve bağlılık duygularının tamamen yok olmasını sağlayacak kadar güçlü işlemlerdir. Amacı sadece insanların düşüncelerini değiştirmek olan bu işlemleri yapabilen hocalar insanlara zarar vermeden ve bir şey hissettirmeden istenen etkileri verebilirler. Bu amaçla hazırlanan vefk işlemlerin de yapılacak çizimlerin içine mutlaka insanların kişisel bilgileri ve amaçlara uygun olarak seçilen özel sözler de eklenir. Etkileri tam olarak ortaya çıkması için mutlaka hazırlanan vefklerin ayrılmaları istenen kişilerin yaşadıkları yere veya çok yakın bir yere saklanması gerekir.

İki Kişiyi Ayırma Vefki Nasıl Etki Eder?

İki kişinin ayrılmasını sağlamak için yapılan iki kişiyi ayırma vefki işlemlerinin etkileri kısa zaman içinde ortaya çıkabilir. Bu etkiler ortaya çıkmaya başladığı zaman artık insanlar eşlerine veya sevgililerine karşı olan tüm bağlılıklarını tamamen kaybederler. Bu işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman artık etki altında alınan kişilerin aralarının bozulduğu ve aynı zamanda birbirlerinden uzaklaştıkları net bir şekilde görülür. Üstelik o kişiler bu tarz bir işlemin etkisine girdiklerini anlayamadıkları gibi durumun tamamen doğal nedenlerden kaynaklandığını düşünürler. Etki altına alınan kişilerin zarar görmemeleri de bu işlemleri kullanmak isteyen kişilerin tereddüt etmemelerine neden olur.

İki Kişiyi Ayırma Vefkini Kimler Hazırlayabilir?

Vefk hazırlamak için çok özel bilgilere gerek vardır. Herkesin vefk yapamaması veya yaptığı vefk işlemlerinden sonuç alamaması de bu işlemlerin ne kadar zor olduğunu anlamak için yeterlidir. Eğer amaç iki kişinin arasını bozmak ve yaşadıkları mutlu ilişkilere nokta koymalarını sağlamaksa o zaman iki kişiyi ayırma vefki yapma konusunda deneyimli olan hocaların kimler olduğunu bilmek gerekir. Bu işlemleri yapmak zor olduğu için hemen sonuç beklememek gerekir. Hatta daha önce bu tarz işlemler yaptırmış olan kişilerden hoca önerileri almak doğru isimlere ulaşabilmek için yeterli olabilir. Eğer işlemleri gerçekten de gerekli deneyim ve bilgilere sahip olan hocalar yaparsa o zaman ayrılmaları istenen çiftlerin tüm düşünceleri kontrol altına alınabilir ve sonuçlar da garanti olur.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. sudenur

    Hayırlı günler uzun bir süre önce özel hayatımla yaşadığım sorunlar nedeniyle arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine medyum araştırmaya başladım. Ve bir çok site de adı geçen Medyum Edis hocam ile görüşmeye karar verip iletişime geçtim derdimi anlatıp nasıl bir işlem yapacağını konuştuk. Hocam bana 2 hafta süre verdi bu çalışma için dediklerini yapıp beklemeye başladım Edis hocamın çalışması bitmeden bazı gelişmeler olmaya başladı kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Çalışmamızın üstünden aylar geçti ve aldığım sonuçtan çok memnun kaldım hepinize de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir