Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / istanbul beylikdüzü büyü yapan hocalar

istanbul beylikdüzü büyü yapan hocalar

istanbul beylikdüzü büyü yapan güvenilir hocalar

İstanbul beylikdüzü büyü yapan hocalar, Türkiye’nin ileri gelen medyum hocalarıdır. Beylikdüzü nüfus yapısı kozmopolit olduğu için hem İslam kültüründeki hem Hristiyan kültüründeki büyüler sıkça talep edilmektedir. Kişi hangi inanca mensup ise o inancın geleneklerine uygun olan büyüler seçilerek yapılmaktadır. Büyü yapılması kadar çok fazla talep edilen bir başka konu ise yapılan büyülerin bozulmasıdır. Bu konuya makalenin ileriki paragraflarında değinilmiştir.

istanbul beylikdüzü büyü yapan en iyi medyum hocalar

Büyü belirtileri ve büyü alametleri gösteren kişiler öncelikle topraklamalıdır. Hocalara göre topraklanmanın en iyi yolu duşa girmek, denize veya göle girmek veya toprakta çıplak ayaklı dolaşmaktadır. Ancak bunları yapmakla bile zaman zaman insanın vücudundaki negatif elektrik ve stres kaybolmaz. Baş ağrılarının ve sebebi bilinmeyen rahatsızlıkların uzun sürmesi kişinin üzerinde büyü olduğu şüphesini doğurur. Buna benzer durumlarda en kısa zamanda bir uzmana başvurmalıdır. İstanbul beylikdüzü büyü yapan hocalar çeşitli ayinler ve uygulamalar yaparak kişinin üzerindeki tıkanıklıkları enerjisel blokajları açar ve kişiyi rahata kavuşturur.

istanbul beylikdüzü büyü yapan garantili medyum hocalar

İstanbul beylikdüzü medyum ve hocalara başvurulan en sık konular sağlığa kavuşma, bebeklerde kusma ve kolik ağlamasını durdurma, hırsızlıkları önleme, düşük veya çocuk ölümlerini durdurma, uyuzu önleme gibi konulardır. İstanbul beylikdüzü büyü yapan hocalar muhabbet ve sevgi tılsımları konusunda yoğun talep alırlar. Büyü yapılma nedenleri bunların dışında sevgilileri kavuşturmak, gurbettekilere kavuşturma, askere gidenlere sağ salim geri döndürme gibi konulardır. Askerler için kurşundan koruyan muskalar yazılmaktadır. Tüm bunların dışında kazadan beladan üç harflilerden ve şeytani amellerden korunmak amacıyla da büyüler yapılmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki her olay Allah’ın takdiridir.

istanbul beylikdüzü büyü yapan uzman medyum hocalar

Son zamanlarda İstanbul beylikdüzü hocaları çok fazla büyü bozma talepleri almaktadır. Büyü yapılması kadar büyü bozmak da büyük bir hassasiyet gerektirir. Büyü bozulması işlemi evde veya herhangi bir yerde bulunan muska veya büyünün yakılması ile ortadan kalkmaz. İşlemler sırasında uygulanan metotlar olduğu gibi büyü bozma işlemlerinin yapıldığı belli günler veya zaman aralıkları da vardır. İstanbul beylikdüzü büyü yapan hocalar büyü yapma tekniklerini bildikleri için büyü bozma tekniklerini de aynı hassasiyetle uygulamaktadırlar.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. papaz büyüsü yapan beylikdüzü hocaları

    kaynanam ve görümcemin iftiraları sonucu eşimle aramız açıldı sonrasında dolduruşa gelip benden boşanmak isteyip gitti dava açtı. 2 yıllık evliyiz bu olanlardan sonra hayatımda ilk defa büyü yaptırmaya karar verdim ve bu konuda medyum edis hocadan yardım alarak eşimin boşanmaktan vazgeçmesi ve kaynanamla görümcemin bizi ayırmaktan vazgeçip bizi sevip saymaları için papaz büyüsü işlemini yaptırdıktan sonra eşim boşanmaktan vazgeçti kaynanamla görümcem artık evimize gelmez oldular. yuvamı yıkılmaktan kurtaran edis hocamı herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir