Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / İzmir muska yazan hocalar

İzmir muska yazan hocalar

İzmir muska yazan hocalar

İzmir muska yazan hocalar bugüne kadar çeşitli büyüler yapmış ve adını duyurmayı başarmıştır. Büyü İslam dininden önce yapılan ve İslam’dan sonra da yapılmaya devam eden bir uygulamadır. Osmanlı İmparatorluğu Allah’a olan inancı ile bilinse de o dönemde de Müslümanların büyüye başvurduğu görülmektedir. O dönemde yaşayan insanlar hastalıklar için hekime başvurmak yerine koca karı ilaçlarına başvurmuşlardır.  Türk diline bügü olarak çevrilen büyü ile ilgili her toplumdan metinler bulunur. Metinlerde kavmin inancına göre büyülerde kullanılan çok fazla ve farklı yapıda cin olduğu görülmektedir.
İzmir muska yazan hocalar sadece aktif büyüler ile ilgili büyüler yapmamaktadır. Aynı zamanda pasif büyüler konusunda da hizmet vermektedir. Aktif büyü olarak bahsedilen konu birini ya da bir şeyi elde etmek için yapılan büyülerdir. Pasif büyü ise hastalıklardan, kötülüklerden korunmak için yaptırılan büyülerdir. Eski zamanlardan bu yana en çok popüler olanlardan bir tanesi de kara büyülerdir. Kara büyüler çeşitli amaçlar ile uygulanan ve insanlara sıkıntı veren büyülerdir.

İzmir Hocaları

Eski zamanlarda büyüler ak büyü ve kara büyü olarak iki ayrılmıştır. Birbirinin zıttı olarak bilinen büyü türlerinden eski kaynaklarda çok fazla bahsedilmiştir. Ayrıca kara büyüyü uygulayan cadıdan da lanetlenmiş kişi olarak bahsedilmiştir. O zamanlarda kara büyü çok fazla uygulandığı için ve insanlara zarar verdiği için büyücülük ve cadılık resmi olarak yasaklanmıştır. Eski Mezopotamya dönemlerinde kara büyüye olan ilgi çok fazla olduğu için insanlar bu büyü türünü çok fazla yaptırmışlardır. İzmir muska yazan hocalar kara büyü konusunda da başarısını kanıtlamıştır.
İzmir muska yazan hocalar sizlere her türlü büyü konusunda yardımcı olmaktadır. Aşamadığınız bir sorun ile karşılaştığınız zaman medyum hocaya başvurarak sıkıntınızı dile getirebilirsiniz. Büyü konusunda uzman olan medyum hocalar kendilerini insanlara hizmet vermek için adamışlardır. Üstün yetenekleri sayesinde üstesinden gelemedikleri büyü yoktur.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

3 Yorumlar

 1. Gülben Aygül

  Büyü yaptırmaktan korkan birisiyim bu sebeple de eşimle aramızın düzelmesi için edis hocaya muska yaptırdım yaptırdığım muska kısa sürede eşimle aramızı düzeltti. Muska yaptırmak isteyenlere edis hocayı tavsiye ederim numarası 0535 891 8597

  • hayriye

   Yapmış olduğunuz güzel yorum sayesinde bende edis hocayla iletişime geçip muska yaptırdım çok kısa sürede etkili sonuç aldı m.

 2. Feride büyükbaş

  Cihad abinin yaptığı muska sayesinde kızımla damadımın arası çok şükür ki düzeldi sorunları olanlar varsa mutlaka cihad hocayı arasınlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir