Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Kabala büyüsü

Kabala büyüsü

Kabala Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Kabala büyüsüYüzlerce yıldan bu yana çok farklı amaçlar ile kullanılan ve özelikle Tevrat içinde sık sık isminden bahsedilen özel manevi işlemlerden biri olan kabala büyüsü Hz. Musa’nın yehova kentinde insanlara verdiği özel bilgilerden doğmuştur. Kendilerine verilen bu gizli bilgiler ile kabala büyüsü işlemlerinin doğmasını sağlamış olan bu kişiler özellikle çok farklı ve özel amaçlarına ulaşabilmek için sürekli olarak bu tarz işlemlerden faydalanmışlardır.

Kabala Büyüsü Nedir

Birçok farklı manevi işlem ile insanlara yardımcı olan medyumlar özellikle kabala büyüsü denince her zaman bir adım geri atmaktadırlar. Bunun sebebi ise bu işlemleri yapacak bir medyumun çok ciddi bilgilere ve ciddi bir donanıma ihtiyacı olması gerekmektedir. Özellikle zihin kontrolü konusunda kesinlikle kendilerini tam anlamı ile geliştirmiş olmaları gereken medyumlar ancak bu şekilde bu işlemleri yapabilir ve ortaya çıkan enerjileri doğru bir şekilde yönetebilirler.

Kabala Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Günümüzde bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilen çok az medyum vardır ve bu sebeple insanlar bu kişiler ulaşmak istediklerinde çok ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Ancak bu işlemlerin ne kadar güçlü ve ne kadar etkili olduğunu bilen kişiler sürekli olarak garantili bir şekilde kabala büyüsü yapabilen medyumların peşlerine düşerler. Manevi enerjilerin kontrolleri konusunda gerekli deneyime sahip bir medyum bu işlemleri sorunsuz bir şekilde yapabilir.

Kabala Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Aynı zamanda tevrat’ın içeriğine halim olan ve yaşanan sorunların nasıl çözeceğini bilen medyumlar da bu tarz işlemler de her zaman ilk seçenek olarak görülmelidirler. Ortaya çıkardığı sonuçlar ile insanların amaçlarına kalıcı olarak ulaşmalarını sağlayan bu işlemler günümüzde hakkında en az bilgi olan işlemlerden biridir. Özellikle daha önce bu işlemleri yapmayan ve deneyimleri olmayan medyumların kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile denemeler yapmamaları ve risk almamaları önerilir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Aygül bimpasi

    Almanya Berlin den yazıyorum ismim aygül burada yıllardır çalışıyorum bir meslek sahibi oldum. Mesleğimi ve işimi severek yapıyorum paramı kazanıp bir şekilde geçimi mi sağlıyorum. Çalıştığım firmada mesai arkadaşımla biraz yakınlaşmalarımız oldu gün geçtikçe işin boyutu artıyordu . ben kendisinden hoşlanıyorum oda benden fakat açılamıyorduk. Zaman geçtikçe bu yakınlaşmalarımız cinselliğe kadar uzandı. Onun karşısında kendime hakim olamadım oda hakim olamadı ve birlikteliğimiz oldu. Bunun sonucunda sevgili olduk ve 4 yıllık bir sevgili hayatımız oldu birbirimizi iyi tanıdıktan sonra evlenmeye kadar verdik. Fakat birlikte olduğum adam evliliğe pek yanaşmadı . Ben evlilik istemiyorum deyip durdu. Bir kaç kez daha üsteledim yok adam evlilik istemiyor . iş yerinde samimi olduğum kız arkadaşıma durumu anlattım bir gün oda bana doğal yolla olmazsa büyü ile hal olur deyince bende büyü yaptırmaya karar verdim. Almanya da medyum aradım kime gittiysem olmadı. Türkiye de etkili hocaların olduğunu duydum ve araştırma yaptım medyum edis hocanın bu işlerde uzman biri olduğunu okudum. Aradım kendisini durumu izah ettim ve yardımcı olması için yardım istedim. Sağ olsun edis hoca ikna etme çalışması yaparak sevdiğim adamı evliliğe ikna etti çok şükür. Edis hocanın hakkını ödeyemem buradan benim gibi sorunları olan herkese medyum edis hocayı tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir