medyum ara

Kapıya sürülen domuz yağı büyüsü nasıl bozulur

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kara büyüler ile insanların huzurlarını kaçırmak isteyen kişiler bunu yapabilmek için domuz yağı büyüsü gibi özel işlemlerden yardım alabilirler. Bu işlemler de medyumların uyguladıkları özel ritüellerden sonra artık o evde insanların mutlu olmaları ve birbirleri ile anlaşabilmeleri kesinlikle mümkün olmayacaktır. Daha önce bu işlemler hakkında duyumları olmayan insanlar kapıya sürülen domuz yağı büyüsü nasıl bozulur, etkileri nasıl ortaya çıkar ve bu işlemleri hangi medyumlar yapabilir gibi soruların yanıtlarını bilmeleri çok önemlidir.

Çünkü bu tarz işlemler de her zaman dikkatli olmak ve ortaya çıkacak sonuçların ne kadar güçlü olacağını önceden bilmek gerekir. Medyumlar domuzların bedenlerinden elde ettikleri yağların üzerine özel sözler okuduktan sonra bu yağları etki altına alınacak çiftlerin yaşadıkları evlerin kapılarına sürerler. Bu işlemlerden sonra artık güçlü kötü enerjiler o evi kontrolleri altına alır ve evde mutluluğun tamamen yok olmasını sağlarlar. Bu sebeple etkili kapıya sürülen domuz yağı büyüsü işlemleri kötü amaçları olan kişiler için sık sık kullanılan işlemlerdir.

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapabilir?

Birçok medyum kara büyüler hakkında talepler aldıkları zaman insanları bu işlemleri riskleri hakkında uyarıp dikkat etmeleri gereken tüm bilgiler kendilerine verirler. Özellikle daha önce bu tarz işlemler yapmayan medyumların risk almamaları ve her zaman için yardım alacakları teknikleri doğru bir şekilde seçmeleri gerekir. Yapılan işlemlerden sonra ev halkının bir daha mutlu olmalarını sağlayacak olan enerjiler bazı durumlar da kendilerinin de manevi baskılara neden olabilir.

Bu gibi durumlar da işlemleri yapan medyumların çok dikkatli olmaları ve mutlaka nerede ne yapmaları gerektiğini bilmeleri gerekir. Bu gibi durumlar da zaman kaybetmeden büyü bozma çalışması yapılmalı ve ilgili kişilerin bu kötü etkilerden kalıcı olarak kurtulmaları sağlanmalıdır. Bu işlemlerin etkilerine girdiklerini anlayan kişilerin ise mutlaka gerçek medyumlardan büyü bozma hizmeti almaları gerekir. Medyumlar kapıya sürülen domuz yağı büyüsü işlemlerini bozabilmek için çok güçlü etkileri olan özel sözleri sistemli bir şekilde okumalı ve tüm etkiler yok olana kadar buna devam etmelidirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. kaynana dil bağlama büyüsü dedi ki:

    1 yıllık yeni evliyim fakat evlendiğim günden beli sürekli kaynanam eşimle aramızı bozmak için elinden geleni yapıyordu ne yaptıysam ne ettiysem kaynanam beni bir türlü sevemedi bir türlü beni gelini olarak ikna olmadı. Eşimle her geçen gün daha da kötü olmaya gidiyorduk bu konuyu yakın arkadaşıma bahsedip dertleşmek istedim arkadaşımın tavsiyesi üzerine büyü yaptırmaya karar verdim bu konuda medyum edis hocadan yardım alarak 16 günde kaynanamın dilini bağladık artık kaynanam benimle eşimin arasına giremiyor aramızı bozamıyor çok şükür. Edis hocama emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum ve herkese de tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu