Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / kara büyü yapan hocalar

kara büyü yapan hocalar

Kara Büyü Yapan Hocalar

Kara büyü yapan hocalar sayısında son yıllarda artış gözlemlenmektedir. Kara büyü eski çağlardan beri var olmaya devam eden bir büyüdür. Eskiden popülaritesi çok yüksek iken daha sonra kara büyü yapan hocaların sayısında azalma görülmüştür. Bunun sebebi ise her medyum hocanın insanlara zarar veren büyüler icra etmek istememesidir. Çünkü kara büyü çok zararlıdır ve insanların hayatlarını mahvetmeye yönelik yapılmaktadır. Büyüler genel olarak ak ve kara büyü diye ikiye ayrılmaktadır. Ak büyülerin de yapılması her ne kadar günah olsa da insan hayatını kara büyüler kadar etkilemez.
Kara büyü yapan hocalar her türlü kara büyüyü yapmaktadır. Kara büyü kategorisinde pek çok fazla büyü çeşidi bulunur. Bunlar aşık etmeden yuva yıkmaya, insanın hayatına son vermeye, işlerinin kötü giderek iflas etmesine kadar pek çok farklı niyetler ile uygulanmaktadır. Papaz büyüsü, canbar büyüsü, sabun büyüsü gibi kara büyü listesinde daha pek çok büyü yer almaktadır. Kötü niyetli ve haset ile yaşayan insanlar genellikle birine zarar vermek için kara büyü yaptırırlar. Medyum Hocalar kara büyü yaparken şeytan, iblis ve cinler gibi ruhani varlıklardan yardım alırlar.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Kara büyü çok tehlikelidir ve insanın yaşamını olumsuz yönde etkiler. Ölüm, delilik gibi durumlara sebebiyet vermek için icra edilebilir. Ayrıca sevdiği kişinin kendisine kör kütük aşık olmasını isteyen kişiler de kara büyü yapan hocalar kimlerdir diye araştırıp büyü yaptırmaktadırlar. Haset eden bir başka kadın ya da erkek birine zarar verip mutlu ilişkisini sonlandırmak için kara büyü yaptırabilir. Kara büyü yapan hocalar çok derin bilgilere ve özel yeteneklere sahiptirler. Bu nedenle her yaptıkları kara büyü de çok güçlü olmakta ve etkileri kişinin üzerinde çok şiddetli bir şekilde görülmektedir. Özellikle kişiyi dermansız hastalıklar yakaladıysa ve tabipten derman bulamıyorsa bu kişiye kesinlikle kara büyü yapılmıştır. Kara büyü kişiye irade dışı etki ettiği için kişi kendine büyü yapıldığını anlayamaz. Yapılan kara büyülerin bozulması için de medyumdan yardım alınması gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir