medyum ara

Kaşık büyüsü yapabilen uzman medyum hocalar

Kaşık Büyüsü Yapabilen Uzman Medyum Hocalar

Kaşık büyüsü yapabilen uzman medyum hocalar
Kaşık büyüsü yapabilen uzman medyum hocalar

Kaşık büyüleri hakkında bilgileri olan kişiler özellikle kaşık büyüsü yapabilen uzman medyum hocalar hakkında çok titiz olmaları gerektiğini de bilmektedirler. Bu işlemlerin riskleri konusunda kısa bir araştırma yapan insanlar özellikle daha önce yaşanan olumsuz durumlar hakkında alacakları bilgilerden sonra tüm adımlarını en doğru şekilde atmaktadırlar.

Bu tarz işlemler de sadece etki altına alınan değil aynı zamanda işlemleri yapan ve yaptıran kişiler de çok ciddi bir şekilde risk altına girebilmektedirler. Bu sebeple uzmanlar bu işlemlerin kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapılmamasını ve çok gerek olmadıkça insanların bu işlemlerden uzak durmalarını önermektedirler.

Ortaya çıkardığı güçlü sonuçlar ile insanların hayatlarına akıl almaz etkiler de bulunabilen bu işlemler de bugüne kadar birçok kişinin çok ciddi sorunlar yaşadıkları ve aynı zamanda bu sorunların da genellikle kalıcı oldukları bilinmektedir.

Hem risk almamak hem de tüm işlemler hakkında usta medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler öncelikle bu işlemlerin nasıl yapılacağını ve daha sonra kimlerden yardım alınacağı titiz araştırmalar ile bulmalıdırlar. Her medyumun yapamadığı bu işlemlerin etkileri çok güçlü olacağı için mutlaka etki altına alınan kişilerin son durumları da düzenli olarak takip edilmelidir.

Birçok medyum insanların bu işlemler hakkında ki taleplerini karşılamadan önce kendilerini en doğru bilgiler ile yönlendirip kesinlikle gereksiz riskler almamaları konusunda uyarmaktadır.

Kaşık büyüsü yapabilen uzman medyum hocalar arasında seçimlerini yapan kişiler mutlaka bu kişilerin daha önce bu tarz işlemler yapıp yapmadıklarını da bilmelidirler. Hem zor hem de herkes için çok riskli olabilen bu işlemlerin etki altına aldıkları kişilere ne kadar ciddi sorunlar yaşatacağını bilen birçok kişi medyum seçimlerin de kesinlikle dikkatli olmaları gerektiğini de bilmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. kaşık büyüsü yapan gerçek medyum dedi ki:

  Merhaba ben Aysel benim yaşım 39 benim kocam bu yaştan sonra beni boşamaya kalkıyor. Ben neye uğradığımı şaşırdım. Kocam benden 5 yaş küçüktü ve biz aşk evliliği yaptık. Bunun üzerine 2 tane çocuğumuz bile olmuştu. Fakat böyle bir şey hiç beklemiyordum. Birden bire dünyam başıma yıkıldı ve ne yapacağımı bilmiyordum. Bunun üzerine etkili bir medyum aramaya başladım. Bir kaç gün sonra iyi bir medyuma rastladım. Bu medyum ile bu kocama bir çalışma yapmak ve kocamı tekrar bana bağlamak istedim. Edis hoca bu konuda bana yardımcı olacak olan medyumdu. Edis hocaya güvenmek ve ona inanmak istedim. Edis hoca yapacağı çalışmanın 12 gün süreceğini ve bu süreçten sonra ise kocamda farklılık olmaya başlayacaktı. Bende bunun üzerine normalmiş gibi hayatıma devam ediyordum. 2 hafta sonunda ise kocam bana karşı bağlanmaya ve tekrar aşık olmaya başladı. Sahiden ilk defa çalıştığım bir medyumdan gerçekten bir sonuç aldım ve ne kadar mutlu oldum sizlere anlatamazdım. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  1. gamze dedi ki:

   aysel hanım benimde oğlum evi terk etti. Kocamla kavga ettiler ve oğlumu geri getiremiyorum. Bu konudan dolayı medyum edis hocadan yardım almayı düşünüyorum. Sizce etkisini görür müyüm ? Siz sonucu almışsınız bende alır mıyım ? kesin sonucu yardımcı olur musun bana bu konuda

  2. Zuhal dedi ki:

   Selam aysel hanım bende kaşık büyüsünü merak ediyordum acaba bende çalışırsam kesin bir sonucu alır mıyım ? Medyum edis hoca bu konuda çok mu etkili. Daha önce bir kaç medyum hoca tarafından dolandırıldım ve korkuyorum tekrar bir sorun daha yaşamak istemiyorum.

   1. Kevser şahin dedi ki:

    medyum Eray hoca tarafından dolandırıldım papaz büyüsü yaptırmak istedim kendisine ve 1 ayda fazla bir zaman oldu bekle sonuç alacağız bekle sonuç alacağız diye beni mahvetti. maddi manevi çöktürdü beni.
    tavsiyeler üzerine medyum edis hocayla işlemlere başladım 10 gün önce sonucumu aldım tavsiye edenlerden de numarasını paylaşanlardan da Allah binlerce kez razı olsun

  3. Nermin şer dedi ki:

   Aysel hanım gibi bende edis hoca ile çalıştım. Ben bundan 1 ay kadar önce edis hocadan yardım aldım ve onun sayesinde kocamı yanımda tutuyorum. O olmasaydı şimdi 2 evladım ile sokaktaydım. Çok şükür bende sizlere tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla çalışın derim.

 2. Arif Merdi dedi ki:

  Ben yeni bir dükkan açmıştım. Son 1 2 aydır kazancım çok iyiydi ama ne olduysa birden bire kazancım çok düşmeye başladı. Hatta içeriye doğru gidiyordum aniden böyle bir şey olmasına çok şaşırdım ve bu işte bir iş olduğundan şüphelendim. Bunun üzerine medyum dilha hocayla konuşmaya başladım. Dilha hocanın bu durum için yapacak bir şeyleri olduğunu biliyordum. Bakım yaptırdım ve dükkanımda bir şeylerin olduğundan şüphelendiğimi söyledim. Dilha hocada yaptığı bakımda yakınımdan birileri tarafından büyü yapıldığını ve bu büyünün tuttuğunu söyledi. Bu büyü sayesinde böyle olmaya başlamış her şey. Bende bunu nasıl olur nasıl bozarız hocam ne olur çok ileriye gitmeden bozalım dedim. Dilha hoca bunun için etkili bir çalışma yapacağını ve bu çalışmadan sonra bozulacağını söyledi. Bende olur hocam ne kadar sürer dediğimde ise 14 gün sürecek dedi. Bende 2 hafta beklemeye başladım. Yine arada tek tik satış yapıyordum. 2 hafta sonra ne olduysa dükkanım yeni açılmış gibi işlemeye başladı. Çok şükür üzerimizdeki büyüler bozulmuştu. Dilha hocanın sayesinde işlerim tekrardan açıldı. 0552 791 4566

  1. Bekir Ali dedi ki:

   Arif kardeşim bende medyum dilha hoca ile bugün çalışmalara başladım. Hayırlısıyla 12 gün sonunda kesin bir sonucu alacağımı söyledi. Bakalım tüm umudum dilha hoca şuanda umarım dediğin gibi kesin sonucu bende alırım.

 3. Behiye aşk bağlama büyüsü yapan etkili medyum dedi ki:

  Aşk ve bağlama çalışma için medyum atlas hocayla çalıştım. Arkadaşlar ilk başlarda biraz güven sorunu yaşıyordum ama daha sonrasında atlas hoca beni ikna etti ve ona karşı güvenmeye başladım. Böylelikle yapacağımız çalışmanın etkili olmasını da çok istiyordum. Sonuçta sevdiğim çocuğu hem aşık edip hem kendime bağlamak istiyordum. Bu yapılan çalışma toplamda 12 gün sürecekti ve bu 12 gün sonrasında ise çocuk benden bir başkasını dahi görmeyecekti. Bunun üzerine ben çok heyecanlandım ve sabırsız olmaya başladım. Oysa beni deli divane sevmesini ve hiç gitmesin istiyordum. Ben beklerken 12 gün geçti ve sevdiğim adam beni çok sevmeye başladı ve yanımdan hiç ayrılmamaya başladı. Böyle olması beni çok daha çok mutlu etmeye başlamıştı. 0536 014 8431

  1. Cemre su dedi ki:

   Behiye hanım bana da tavsiye ediyor musun ? bende medyum atlas hoca ile çalışırsam 12 günde veya daha az bir zamanda kesin bir sonuç elde eder miyim? Detaylı bilgi istiyorum ne olur bana yardımcı olun

  2. Salih dedi ki:

   Behiye hanım atlas hoca ile çalışmak istiyorum ve etkili bir papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu konuda atlas hoca sizce bana yardımcı olabilir mi ?

  3. Behiye dedi ki:

   Arkadaşlar sizleri anlıyorum endişelisiniz hatta korkuyorsunuz. İlk başlarda bende böyleydim evet daha sonra inandım ve güvendim kendime korkumu yendim ve medyum atlas hoca ile çalışmaya kararlıydım çünkü atlas hoca beni kendisi ikna etmeyi başardı ve bu başarısından sonra bende ona güvenmeye başladım. Evet atlas hocadan önce 3 kere dolandırıldım ama atlas hocadan sonucu alınca her şeyi unuttum. Şimdi ise çok mutlu bir ilişkim ve yuvaya sahibim. Bir kadın daha ne ister ki bu hayatta. Sizlerinde sonuç alması için elimden geleni yapmaya çalışmaya hazırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu