Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar

Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Medyumlar

Kısmet açma büyüsü yapan medyumlarKısmet açma büyüsü işlemleri ile kısa zaman içinde üzerlerin de dolaşan kara bulutları dağıtmak isteyen insanlar öncelikle kısmet açma büyüsü yapan medyumlar hakkında detaylı bir araştırma yapmalıdırlar. İnsanların bu işlemler ile istedikleri sonucu alabilmeleri ancak çok deneyimli ve resmi bir medyum ile çalışmaları ile mümkün olabilmektedir.

Kendilerine güvenen insanların beklentilerini nasıl karşılayacaklarını kesinlikle bilmeleri gereken medyumlar aynı zamanda bu işlemler de en kısa zaman içinde sonuç veren teknikleri kullanmalıdırlar. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler de en çok kullanılan tekniklerin başında muskalar gelmektedir. Bilindiği gibi muskalar her zaman için çok farklı amaçlar için kullanılan ve aynı zamanda insanların çok önem verdikleri işlemlerdir. Bu sebeple birçok kişi sürekli olarak medyumların kapılarını çalmakta ve ulaşmak istedikleri hedefler için kendilerinden yardım istemektedirler.

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Hoca

Kısmet açma büyüleri için hazırlanan muskalar genellikle insanların üzerlerin de taşınmaktadır. Aynı zamanda medyumlar okudukları özel dualar ile de insanların üzerlerin de kısa zaman içinde istenen enerjilerin oluşmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Yapılan işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceği kesinlikle belli olmadığı için çok dikkatli olmak ve aynı zamanda bu işlemleri daha önce de yapmış olan kişilerden yardım almak gerekmektedir.

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Hocalar

Özellikle kısa zaman içinde sonuç alacaklarını düşünen kişiler için ciddi hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bu sebeple medyumlar da insanları mutlaka bu konular hakkında uyarmalı ve kendilerine gerekli bilgileri vermelidirler. Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar sürekli olarak insanları yakından takip etmeli ve iletişim halinde kalarak karamsarlığa kapılmalarını engellemelidirler. Bu sayede insanlar da nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilebilir ve aynı zamanda hangi durum da tam olarak ne yapmaları gerektiğini de anlayabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

11 Yorumlar

 1. güvenilir medyum yorumları

  benim kızımın kısmeti kapalıydı ve bunun üzerine gitmediğim hoca gitmediğim medyum kalmadı. En sonunda İnternet üzerinden yaptığım araştırmalarımın sonucunda medyum edis hocayla görüşmeye başladım. İlk başlarda edis hocaya karşı biraz tereddütle yaklaşıyordum. Çünkü daha önce mağdur oldum son çare kendisine güvendim ve çalışmaları başlattım. her aradığım zaman açması ve benle ilgilenmesi ona olan tüm tereddütleri ortadan kaldırmıştı. edis hocaya çok güvenmeye başladım 9 günün sonunda kızımın kısmeti açıldı ve bir çocuk ile görüşmeye başladılar. Bu haber üzerine ben ve ailem daha çok mutlu olmaya başladık. Bütün hocaların medyumların yapamadığını tek bir insan yaptı. Allah razı olsun medyum edis hocadan.
  0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Hale hancı

   Perihan hanım benimde kızım kaçarak evlendi bundan 1 yıl önce evlendiler. son zamanlarda kızımın sürekli sorunları var eşiyle sürekli kavgalar tartışmalar yaşıyorlar ayrılma durumuna kadar geldiler. kaçarak evlendiği için babası kızı istemiyor. benim kızla oğlanın arasını düzeltmek için medyum edis hocayla çalışsam bu sorun ortadan kalkar mı ?

  • Selvi Boy

   Perihan hanım güzel yorumunuzdan sonra bende medyum edis hoca ile çalışmaya başladım. Umarım bende sizler gibi kesin sonucumu alır ve burada paylaşırım. Lütfen bu konuda bana dua edin olur mu ? Kocamı geri getirmek istiyorum

 2. Fırat soğuksu

  Ayırma soğutma büyüsü yapmak için medyum dilha hoca ile bir çalışma yaptım. Bu yaptığım çalışmam toplamda 14 gün sürecekti. Bu 14 günün ardından karım benden soğuyacak ve ayrılmak isteyecekti. Ben karımdan son zamanlarda ayrılmak istedim halde buna müsaade etmiyor aksi durumda mahkemeye gitmem diyordu. Bende böyle bir şeyde sorun yaşamak istemediğim için medyum dilha hocanın sayesinde 14 gün içinde karımı ikna etmeyi başardık. Bende istediğimi 14 günün sonunda aldım. Çok şükür dilha hocama güvendim inandım. Her şeyi başardık.

  • Ekrem Topal

   Fırat bey kardeşim benim yaşım 34 benim de karıma karşı içimde kötü şeyler var acaba bende dilha hoca ile çalışsam kesin bir sonucu bende alır mıyım ?

  • Taner

   Fırat kardeşim karım evden gitti beni terk etti. Bunca zaman eşim birden çok değişti ve sanki şeytan görüyor karşısında benden öyle kaçıyor bu dilha hoca ile çalışırsam bir sonuç alır mıyım. ? Karımı evine getirmek istiyorum ne olur bana yardımcı ol sen benim umudum ol ne olur bu konuda haber bekliyorum

  • Sibel

   Fırat bey çok teşekkür ederim. Senin yorumundan sonra bende medyum dilha hoca ile çalıştım ve etkili bir papaz büyüsü yaptırdım. 15 gün sonunda kesin bir sonucumu aldım çok teşekkür ederim. Buradaki arkadaşlara da öneririm. İsterseniz medyum dilha hoca bu konuda çok etkili bir medyum kendisi.

 3. kısmet açma büyüsü etkileri

  Kocam evden gitti gelmedi. 2 3 haftadır da gelmiyordu. cihad hocayla konuştum bu durumu ne yapabiliriz gibisinden. Bana geri getirme büyüsünü önerdi ve bende onun dediğini yaptım. Çalışmamız 9 gün sürecekti ve 9 günün sonunda kocam evine dönecekti. Bunun üzerine arkadaşımı aradım ve durumdan haberdar etmeye başladım. Bir kaç gün sonra da cihad hocayı aradım ve heyecanlıydım çünkü ilk defa çalışıyorum hayatımda. cihad hocada çalışması az kaldığını bitmek üzere olduğunu söyledi. Ben de bunun üzerine evde beklemeye devam ettim. 9 günün sonra kocam evine döndü ve beni çok özlediğini bana öyle bir sarıldı ki. Sanırsın 2 senedir görüşmüyoruz böyle bir şey yoktu. Kendimi tutamadım ve ağladım. cihad hocanın etkisinin bu kadar gerçekten sonuç vereceğini hiç ummazdım. Çok şükür her şey yolunda

  • Zerrin

   Sibel bacım benimde ailem çok ısrar ediyor bir medyum bul sorununu hallet diye ama kime güveneceğimi bilmiyorum. Daha bir kaç hafta önce dolandırıldım ve bu yüzden çok sıkıntıdayım. Bu konuda bana yardımcı olur musun cihad hocadan gerçekten bir sonuç alır mıyım bende çalışırsam. ?

   • Ceren

    Zerrin merak etme medyum cihad hoca gerçekten bir sonuç veriyor. Bende kendisiyle çalıştım. 2 hafta olmadı sonucumu alalı. Sana da tavsiye ederim.

   • Sevtap

    bacım bende senin gibi kararsızdım. Başıma onca dolandırıcı şeyler geldi ki. Bu kadar çaresiz hiç olmamıştım. Daha sonra burada bir arkadaşımın sayesinde medyum cihad hoca ile çalıştıktan sonra sonucumu alınca bir daha güven sorunu yaşamadım. Bütün sorunlarımı sadece cihad hoca ile hallediyorum onun sayesinde şuanda ayakta duruyorsam buna o sebep oldu. Allah razı olsun cihad hocadan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir