Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Koruma vefki

Koruma vefki

Koruma Vefki Nedir Nasıl Yapılır

Koruma vefkiKoruma vefki ; Vefk işlemleri eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de birçok kişinin güvenerek kullandıkları özel manevi işlemlerdir. Bu işlemleri çok az kişi yapabildiği gibi aynı zamanda karmaşık yapısı sebebi ile çok dikkatli olunması gerekmektedir. Özellikle manevi korunma vefki yapabilen medyumlar bu amaçla insanlardan sık sık talepler almaktadırlar. Vefk işlemlerinden istedikleri sonucu almak isteyen kişiler için medyum seçimleri son derece önemlidir. Özellikle kısa zaman içinde sonuç alabilmek için bu işlemlerin her adımında gerekli özenin gösterilmesi gerekmektedir.

Özellikle koruma vefki yapabilen medyumlar bu işlemlere olan yoğun ilgi sebebi ile sık sık talepler almakta ve aynı zamanda insanlara da bu işlemler de nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında gerekli bilgileri vermektedirler. Bilindiği gibi vefk işlemleri İslam toplumlarından doğan ve bu sebeple dinen herhangi bir sakıncası olmayan işlemlerdir. Bu sebeple birçok kişi sürekli olarak farklı amaçlar ile medyumların kapılarını çalarak kendilerinden vefk işlemleri hakkında talepler de bulunmaktadır.

Koruma Vefki Çalışmaları

Manevi koruma vefki hakkında medyum yorumlarının yer aldığı alanlar da araştırma yapan kişiler özellikle daha önce bu işlemleri yaptıran insanlardan da medyum önerileri alabilirler. Tüm bu bilgiler insanların ilk seferin de en doğru seçimi yapabilmelerini sağlarken aynı zamanda kendilerini manevi anamda çok daha rahat hissedebilmelerini de sağlamaktadır. Hem eski İslam toplumların da hem de Osmanlı dönemin de savaşa giden askerlerin kıyafetlerin de veya ekipmanların da birçok farklı vefk çizimine yer verilmiştir.

Koruma Vefki Çeşitleri

Bu da vefk işlemlerine ne kadar önem verildiğini ve bu işlemlerin neden bugüne kadar geldiklerini de net bir şekilde açıklamaktadır. Bu şilemleri doğru bir şekilde yapabilen medyumların sayıları her zaman çok az olduğu için insanlar kesinlikle karşılarına çıkan herkese güvenmemeli ve vefk işlemleri hakkında da bilgi sahibi olmalıdırlar. Bu sayede yapılan işlemlerin doğru olup olmadığını kendileri de kontrol edebilirler. Vefk yapan kişiler medyumların kendilerine verdikleri çizimleri mutlaka anlatıldığı gibi kullanmalıdırlar. Aynı zamanda tavsiye edilen vefk medyumlarından başka hiç kimseye güvenmemekte bu işlemler de istenen sonucu alabilmek için çok önemlidir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Yüsra metin

    ben sürekli geceleri cinlerin bana musallat olmalarına şahit oluyordum olacak işlerim olmuyordu bir şey olacağı zaman bir sorun aksilik illaki çıkıyordu geceleri uyuyamıyordum korkudan ışıklar açık zar zor uyuyordum ilk başlarda korkmuyordum fakat yalnız kaldığım için son zamanlarda çok korkmaya başladım bunlardan kurtulmak istedim defalarca medyumlara gittim ama hiç kimse bana yardımcı olamadı kimseden bir fayda göremedim. Cinler ile uğraşmanın çok zor olduğunu ve insanlara bir kere bulaştığı zaman temizlenmesi çok zor olduğunu okudum her geçen gün korkum biraz daha çoğalıyordu medyumlardan sonuç alanların yorumlarını okuduktan sonra edis hocaya başvurdum durumumu anlattım onun bana moral vermesiyle korkularım geçti bana varlıklardan korunmam için koruma çalışması yaptı bu çalışma 17 gün sürdü yaptıklarından sonra artık geceleri daha rahat uyumaya başladım. İşlerim yolunda gitmeye başladı artık hayatım normale dönmüştü medyum edis hocanın sayesinde varlıklardan kurtuldum. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir