Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Odkara büyüsü

Odkara büyüsü

Odkara Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir

Odkara büyüsüBilindiği gibi insanlar sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek veya dargın oldukları partnerlerinin yeniden geri dönmesini sağlamak gibi amaçlar ile sürekli olarak medyumların kapılarını çalarlar. Medyumlar da sahip oldukları deneyim ve bilgiler ile insanların bu beklentilerini özel işlemler ile karşılamaya çalışırlar. Çok farkı isimler ile yapılan bu işlemler arasında en önemlilerinden biri olan odkara büyüsü her ne kadar hakkında çok fazla bilgi olmasa bile yine de güçlü etkiler ile tanınır ve medyumlar tarafından sık sık kullanılır.

Ancak bu riskli ve zor işlemleri yapabilmek için çok ciddi bir medyumluk bilgisi ve yeteneği gerekir. Her medyumun yapamadığı bu işlemler kısa zaman içinde istenen kişilerin üzerlerin de çok ciddi etkilerin oluşmasını sağlar ve bu etkiler genellikle kalıcıdır. Medyumların bu işlemleri yapabilmeleri için vefk işlemlerine hakim olmaları ve aynı zamanda nurani varlıklar ile nasıl iletişim kuracaklarını da bilmeleri gerekmektedir.

Odkara Büyüleri Nasıl Yapılır

Çünkü odkara büyüsü yapılacağı zaman öncelikle bir aşk veya bağlama vefki hazırlanır. Bu vefklerin içerikleri çok önemlidir ve mutlaka en doğru bilgiler ile dolu olmalıdır. Daha sonra 11 gün boyunca manevi alemlerden seçilen nurani varlıklar ile iletişim geçilir ve her gün kendisinden izin alınarak etki altına alınacak olan kişilerin isimleri hazırlanan vefk çizimlerinin üzerine safran mürekkebi ile yazılıp mühürlenir. Bu işlemler de odkara büyülerinin en önemli aşamalardır.

Odkara Aşk Büyüsü

12nci gün sonunda artık istenen etkiler ortaya çıkar ve ilgili kişiler kendilerini seven insanlara karşı çok ciddi bir şekilde aşk veya aidiyet duygusu duymaya başlarlar. Bugüne kadar e naz yapılan bağlama büyülerinden biri olan odkara büyüsü hakkında halen birçok kişi yeteri kadar bilgi sahibi değildir ve bu sebeple bu güçlü işlemlerden uzak durmayı tercih etmektedirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Şirvan dere

    Ben Şirvan Ağrı’da yaşıyorum geçen yıl üniversiteyi bitirdim bu sene bir iş buldum çalışıyorum. Dayımın oğluna karşı içimde bir sevgi var fakat bunu korkudan aileme söyleyemiyorum. Biz de akraba evliliği yasak bu sebepten dolayı da aileme nasıl söyleyeceğim diye kara kara düşünüyordum. Dayımın oğlunun da bana karşı sevgisi yoktu olsa bile kimse buna Rıza göstermezdi herkes farklı gözle bakardı bize. Dayımın oğluna karşı içimdeki hisler ve sevgi gün geçtikçe daha da büyüyordu artık ben de bir yuva sahibi olmak istiyordum dayımın oğlu ile bir gelecek düşündüm. Bir gün oturdum iyice düşündükten sonra dayımın oğlunu aradım bir yerde görüştük kendisiyle kendisine karşı hislerimin ve sevgimin olduğunu söyledim kendisine ilk başta biraz şaşırdı fakat sonrasında onun da bana karşı sevgisi olduğunu söyledi. bu durumu ikimizde ailelerimize söyledik ilk başta çok ağır tepkiler ile karşı karşıya kaldı fakat birbirimizi seviyorduk. Dayımın oğlu ile bir araya geldik ve bu işi nasıl çözeriz diye bir hoca’ya başvurduk kaçarak evlenmek istemiyordum kimsenin yüzünü yere eğmek gibi niyetim de yoktu. İnternet üzerinden medyum Edis hoca’ya ulaştık. Kendisine durumu izah ettik bakım sonucu odkara büyüsü ile ailelerimiz ikna edecekti biz de bu vesileyle evlenecektik dayımın oğluyla. 12 günlük bir zaman süreci verdi bize bu sürede Bizim yapacağımız hiçbir şey olmadığını söyledi verilen sürenin bitmesini dört gözle bekliyorduk çalışmaların 10 gününe geldiğimizde ailelerimize konuyu tekrardan açtık bu sefer kimse bize zorluk çıkarmadı kimse bize farklı bir tepki göstermedi. Sizin geleceğiniz sizin mutluluğunuz dediler evlenmemize Rıza gösterdiler bu durum karşısında ben ve dayımın oğlu gerçekten çok mutlu olmuştuk. Aradan birkaç gün geçtikten sonra beni istemeye geldiler ailem hiçbir sorun çıkarmadan beni kendi rızamla verdi. Aynı gün içinde söz takıldı nişan ve düğün tarihlerini belirledik Edis hocanın sayesinde artık sevdiğim insanla Bir Yuva sahibi olacağım bu mutluluğumu Edis hocama borçluyum. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir