Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Şahmeran Büyüsü

Şahmeran Büyüsü

Şahmeran Büyüsü Nasıl Yapılır

Şahmeran BüyüsüKendine has özel bir duası olan ender büyü işlemlerinden biri olan şahmeran büyüsü bu duanın kaç adet okunacağına göre farklı sonuçlar verebilir. Yani amaç neyse dua mutlaka o amaç için belirlenmiş adetler de okunmalıdır. Aynı zamanda bu dua mutlaka ezbere okunmalı ve duayı okuyan kişilerin nefeslerinin çok güçlü olması gerekir. Kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler de insanların amaçların tam olarak ne olduğunu bilmeleri gereken medyumlar aynı zamanda okudukları duaları kesinlikle doğru zamanlar da ve doğru teknikler ile okumalıdırlar.

Örneğin bu işlemler aşk için yapılacaksa her gün doğumu zamanında 9 kez okunması gereken bu dua bağlılık için 11, sevgi artması için 15 ve evlilik için 21 defa okunmalıdır. Ancak bu duanın sadece bir gün okunmasın istenen sonucu vermeyeceğini kesinlikle bilmek gerekmektedir. Bu sebeple bu işlemleri yapan medyumlar mutlaka istenen sonuç ortaya çıkana kadar duaları okumaya devam etmeli ve buna sabırlı bir şekilde devam etmelidirler. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan ve aynı zamanda insanların birçok farklı amaç için kullanabildikleri özel bir manevi işlem olan şahmeran büyüsü ancak bu işleme ait olan duaları ezbere bilen kişiler tarafından yapılabilir.

Bu dua hem uzun hem de zor olduğu için doğal olarak insanlar bu işlemleri yaptırmak istedikleri zaman güvenecek bir medyum bulma konusunda ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Dünyanın en eski medeniyetlerin de dahi kullanıldıkları bilinen büyü işlemlerinin ne kadar güçlü ve ne kadar ciddi sonuçları olduğunu bilen insanlar halen bu tarz işlemlere büyük ilgi göstermektedirler. Özellikle şahmeran büyüsü kadar güçlü bir işlem ile birçok farklı konuda isteklerine ulaşacaklarını bilen insanlar sürekli olarak güvenilir medyumlar aramaya devam ederler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Buket çimen

    aynı okulda okuduğum bir çocukla 6 ay önce sevgili olduk ilk zamanlar beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyordu sürekli mesajlar atıyordu arıyordu soruyordu konuşuyorduk her seferinde benimle birlikte olmak istediğini söyleyip duruyordu her seferinde benimle evlenmek istediğini benimle ciddi olduğunu söylüyordu her seferinde. 1 ay önce doğum günümü kutlamak için bir ev kiralamıştı o gün kendime hakim olamadım birlikte olduk bu birliktelikten sonra sevdiğim çocuk benden soğumaya başladı sonrasında beni öylece ortada bıraktı gitti bu yüzden şahmeran büyüsü yapmak istedim bu büyüyü yapan medyum ararken edis hocayı buldum. Şahmeran büyüsü yaptırmak istedim edis hocaya bilgi aldıktan sonra ödememi yaptım öğrenci olduğum için ödemenin yarısını bulabildim sağ olsun bana yardımcı oldu şahmeran büyüsü ile 15 günde sevdiğim çocuğu bana geri getirip bana bağladı şuanda birlikteyiz kısmet olursa okul bitince söz nişan yapmak istiyoruz. Edis hocamın sayesinde oldu her şey çok iyi birisi kendisi herkese yardımcı olur inşallah 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir