Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü nasıl yapılırSevgiliyi kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır ; Sevdikleri kişilerin her zaman için kendilerine sıcak ve yakın bir şekilde davranmasını isteyen insanlar özellikle bunu fiziki olarak emek verip başaramadıkları zaman genellikle resmi medyumların yapacakları bağlama büyülerinden medet ummaktadırlar.

Bu işlemler manevi enerjiler ile insanların düşüncelerini değiştirmek ve bunu yaparken kendilerine kesinlikle zarar vermemek amacı ile çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak yapılan işlemlerdir.
Sevgiliyi bağlama büyüsü nasıl yapılır ve benzeri soruların yanıtlarını bulan insanlar kısa zaman içinde bu işlemler hakkında kendilerini kanıtlamış olan güvenilir medyumlar ile iletişime geçerek taleplerini kendilerine iletmektedirler.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Gelen talepler de birçok farklı teknik kullanan medyumlar özellikle risk almamak ve aynı zamanda en kısa zaman içinde insanların beklentilerini karşılamak için daha önce denenmiş etkili tekniklere ayrı bir ilgi göstermektedirler.
Bu alanda en çok yapılan işlemlerden biri olan muskalar insanların isimleri ile birlikte hazırlandıkları zaman mutlaka zaman içinde istenen sonucu vermektedir. Bu muskalar da yer alması gereken tüm bilgiler insanların kendileri ile ilgili olmalı ve aynı zamanda doğru bir şekilde kullanılmalıdırlar.

Medyumlar hazırladıkları muskaların genellikle insanların üzerlerin de taşınmasını istemektedirler. Bunun sebebi ise etki altına almak istedikleri kişilerin mutlaka o muskayı taşıyan kişilere karşı aşk ve bağlılık duyguları hissedecek olmasıdır. Bu amaçlar yapılan manevi işlemler çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak insanların dikkatlerini çekmiş ve aynı zamanda sürekli olarak yapılmışlardır.

Günümüzde de aynı ilgi ile karşılaşan bu işlemler de medyumların en çok aldıkları sorulardan biri de sevgiliyi bağlama büyüsü nasıl yapılır ve sonuçları kalıcı olur mu olmaktadır. Ancak uzmanlar bu sorulardan önce önceliğin her zaman medyum seçimlerine verilmesini önermektedirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

6 Yorumlar

 1. Sümeyra sevgiliyi kendine bağlama büyüsü yapan medyum

  Ayırma soğutma büyüsü yaptırmak için medyum edis hoca ile çalışmaya başladım. Benim kocam son 2 aydır bana karşı ilgisiz ve alakasız bir şekilde davranıyor. Sanki beni görmezden geliyor. Çocuklarının rızkını dışarıda meyhanelerde yemeye başladı. Eve geç gelmeye başladı. Bunca zaman evliyim ilk kez böyle sorunlar ile karşılaşıyordum. Bu durumu ailemde fark etmişti ve bizi ayırmak istiyordu. Kocam da bunu duyunca beni bir akşam çok fena dövdü ve bende bunun üzerine ailemin yanına gittim. Bir daha eve gitmek istemedim ve bu sırada ailemin bulduğu medyum edis hocadan kocam için soğutma ve ayırma büyüsü çalışması yapmasını istedim. Edis hocanın yapacağı çalışma toplamda 12 gün sürecek ve 12 gün sonunda kocam benden soğuyacak ve ayrılmak isteyecekti. Bunun üzerine ben eve dönmedim ve çocuklarımla birlikte annemde kalmaya devam ettik. Bu büyü tutsun da kurtulalım diye kocamdan bekledik. Bu zamanda kocam bir kaç kere kapıya dayandı filan biz korktuk ama daha sonralarında bir daha kapıya dahi gelmedi. Aramayı bıraktı ve bize karşı soğukluk içindeydi. Daha sonra telefon açarak konuştum ve oda ayrılmak istediğini söyledi bende kabul ettim ve birlikte ayrılmaya karar verdik. Edis hocanın sayesinde ilk kez kesin sonuç aldım. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • Asiye şeker

   Sümeyra hanım bende medyum edis hoca ile çalışmaya başladım. Senin bu yorumundan sonra umarım bende sonucumu alırım ve senin gibi uzun uzun hikayemi anlatırım. Benim çalışmam 9 günlük umarım bende senin kadar mutlu olurum bu konuda bana dua et lütfen

   • Furkan

    Asiye hanım sizin sonuç ne oldu ? ne zaman başladınız çalışmaya ve ne zaman paylaşmayı düşünüyorsunuz ? Bende edis hoca ile çalışmak istiyorum ama sizin sonuç alıp almadığınızı merak ettim.

  • Fadime

   Sümeyra bacım benim kocama büyü yapmışlar ben bu büyüden nasıl kurtulacağımı hiç bilmiyorum çok korkuyorum kocam benden kaçıyor sürekli benden soğuduğunu söyleyip duruyor bu durumda ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Ne olur yardımına ihtiyacım var Allah rızası için bana yardımcı ol

 2. en etkili büyü yapan güvenilir medyum

  Ailem kocamdan boşanmamı ve bir daha görüşmemem gerektiğini söylüyor bu konuda üzerime çok baskı yapıyorlar ve sürekli beni daraltıyorlar. Durum böyle olunca da bende artık iyice daraldım ve sonunda iyi bir medyum aramaya karar verdim. Aradığım medyum hocadan alacağım yardımlardan sonra ailemi ikna eder belki de kocamdan boşanmazdım diye düşünmeye başladım. Bunun üzerine medyum cihad hoca ile görüştüm ve durumumu anlattım. cihad hocanın söylediğine göre etkili bir ermeni büyüsü benim işimi görecekmiş. Bunun üzerine ben cihad hoca ile ermeni büyüsü çalışmasına başladım. 12 gün sürecekti ve sonunda etkili bir sonuç alacaktım. Daha sonrasında ise biz kocamla iyi anlaşıyor ailemin yüzünden kavga ediyordum. Bunun üzerine 12 gün geçtikten sonra ailem bir daha bana boşan demedi ve onlarda kocamı kabullendikten sonra bir daha bize karışmadı ve kocamla bizde hep mutlu olmaya başladık.

 3. Funda Türkmen

  Sevgilimle çok ciddi konularda anlaşamaz olduk. Sürekli tartışmaya ve son zamanlarda fazla kavga etmeye başladık. Bunun üzerine ayrılmak istedi benden ve ben onu çok seviyordum ama buna izin veremezdim. Ben istemediğimi söyledim zamanda oda böyle olması gerekiyormuş deyip bir daha benimle görüşmek istemedi. Bunun üzerine bir çok arkadaşımla konuştum görüştüm ama hiç biri bana hiç yardımcı olamadı ve bunun üzerine ben çok düşünmeye başladım. Daha sonrasında ise bende medyum hoca araştırmaya başladım ve medyum araştırırken güzel yorumları ve sonuçlarına göre hareket etmek istedim. Bunun üzerine de sadece medyum dilha hoca ile görüşmeye başladım. Dilha hoca ile bu erkek arkadaşımı geri getirmek istediğimi ve bana bağlanmasını bir daha benden ayrılmamasını söyledim. Medyum dilha hoca da bu konuda etkili bir çalışma yapacağını ve bu çalışmadan sonra 14 gün sonunda erkek arkadaşım bana dönecek ve bir daha benden ayrılmak istemeyeceğini söyleyeceğini söyledi bana bende bunun üzerine 14 gün beklemeye başladım. 14 günün sonunda ise erkek arkadaşım bana geri döndü ve bir daha benden ayrılmak istemedi. Çok şükür medyum dilha hocanın sayesinde ilişkimize devam ediyoruz. 0552 791 4566

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir