Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Şirinlik Vefki

Şirinlik Vefki

Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır

Şirinlik VefkiVefk işlemlerinin birçok farklı amaç ile kullanıldığını herkes bilir. Özellikle İslam dininde çok yaygın olarak kullanılması ve yasak olmaması da insanların süreli olarak bu işlemler için medyumların kapılarını çalmalarını sağlamaktadır. Özellikle şirinlik vefki gibi insanların mutlu olmaların amaçlayan işlemler en çok talep alanlardan biridir. Şirinlik vefki yapabilen medyumlar bu işlemler de insanların sevdikleri kişilerin düşüncelerine etki edip kendilerini seven insanlara karşı olan ilgilerini arttırmayı amaçlamaktadırlar.

Çok eski bir geçmişi olan ve ilk İslam toplumlarından günümüze kadar gelmiş olan vefk işlemleri özellikle zor hazırlanan ve karmaşık bir yapıya sahip olan işlemlerdir. Bu sebeple her medyum bu işlemleri yapamadığı gibi kimi zaman gelen talepleri karşılamak yerine insanları başka medyumlara yönlendirebilmektedirler.

Şirinli vefki hakkında deneyimli medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman insanlara kesinlikle büyük beklentilere girmemelerini ve sadece manevi anlamda kendilerini daha rahat hissedeceklerini de mutlaka anlatmaktadırlar. Hazırlanan vefk işlemlerin de özellikle her yöne doğru aynı adetler de olan kare şekillerin içine yazılan sayıların yine her yöne doğru toplandıkların da mutlaka aynı toplamı vermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde bu işlemler kesinlikle sonuç vermemekte ve emekler de tamamen boşa gitmektedir.

Hazırlanan vefk çizimlerinin içinde etki altına girmesi istenen kişilerin isimleri de yer almalı ve aynı zamanda bu işlemler yapılırken okunan sözlerin aralarında da mutlaka o kişilerin isimleri anılmalıdır. İnsanlar kendileri için özel olarak hazırlanan vefk çizimlerini üzerlerin de taşımalı ve medyumların bilgileri olmadan kesinlikle herhangi bir işlem yapmamalıdırlar. Tavsiye edilen şirinlik vefki medyumları bu işlemler ile zaman içinde insanların ilgilerini çekmekte zorladıkları kişilerin eskisinden çok daha sıcak ve samimi bir şekilde davranmalarını sağlamaktadırlar.

Aynı zamanda etki altına alınan kişilerin kesinlikle bir şey hissetmemeleri de bu işlemlerin sık sık kullanılmasını ve medyumların da sürekli olarak bu işlemler hakkında talep almalarını sağlamaktadır. Bu işlemlerin kısa zaman içinde istenen sonucu vermesi için en önemli konuların başında şirinlik vefki medyum önerileri alarak yola çıkmak ve bu kişilerden başka hiç kimseye güvenmemek gelmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. şirinlik vefki yapan medyum hoca

    benim adım Selda 25 yaşındayım 3 senelik evliliğim var eşimle kaçarak evlendim birbirimizi seviyorduk geldiler istediler fakat ailem razı olmadı vermeyince bizde kaçmakta bulduk çareyi ama kötü ettik ailelerimizin yüzlerini yere eğdirdik en çok da benim ailem bana sırtını döndü. Eşimle iyi kötü giden evliliğimizde kaynanamla sorunlarım vardı beni hiç sevmiyordu istemiyordu beni sürekli eşimle aramızı açıp duruyordu ne yaptıysam yaranamadım bir gün aklıma büyü yaptırmak geldi ve araştırmalar yaptım kendimi kaynanama sevdirmek için şirinlik vefki yaptırmak istedim bu konuda uzman olan medyum edis hocayla çalıştım yaptığı şirinlik vefki sayesinde kaynanam beni sevmeye başladı bu sevgi gün geçtikçe artmaya başladı artık eşimle aramızı bozmaktan ziyade ikimizi de çok seviyor beni öz kızı gibi seviyor sayıyor eşim arada bir bana kızınca hemen kaynanam eşime kızıyor beni el üstünde tutuyor. Allah razı olsun edis hocadan 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir