Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Soğutma büyüsü nasıl yapılır

Soğutma büyüsü nasıl yapılır

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir

Soğutma büyüsü nasıl yapılırBirbirlerine tutku ile bağlı olan partnerlerin dahi kısa zaman içinde birbirlerinden soğumalarını ve uzaklaşmalarını sağlayacak kadar güçlü bir manevi işlem olan soğutma büyüsü kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılabilen özel bir işlemdir. Ancak hangi amaçlar olursa olsun aynı teknikler ile yapılır ve sonuçları çok kısa zaman içinde ortaya çıkar. Medyumlar bu tarz işlemler de genellikle başarılı olurlar çünkü bu işlemler insanları risk altına atmaz ve sadece düşüncelerin de ciddi değişimlerin yaşanmasını sağlarlar.

Partnerlerine karşı olan ilgilerini kısa zaman içinde kaybeden insanlar buna neden olan şeyin bir büyü işlemi olduğunu kesinlikle anlayamazlar. Bu kadar özel ve aynı zamanda gizemli bir işlem ile istedikleri herkesin düşüncelerini rahat bir şekilde kontrol altına alabileceklerini bilen birçok kişi kimi zaman insanları mutlu etmek kimi zaman ise kendilerine sıkıntı vermek için soğutma büyülerini kullanırlar.

Ancak öncelikle soğutma büyüsü nasıl yapılır, kimler yapabilir ve etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını bilmek gerekir. Bu sayede daha doğru adımlar atılıp en güvenilir medyumlar seçilebilir. Genellikle çiftlerin isimlerinin de yer aldığı muskalar hazırlayan medyumlar aynı zamanda bir kağıda insanların isimlerini yazarak iki isim ayrı taraflar da kalacak şekilde yırtarak yakar ve külleri ayrı yerlere savururlar.

Bu işlemlerden sonra okunacak olan dualar ile desteklenen işlemler zaman içinde o çiftlerin aralarının soğumasını ve birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlar. Genellikle istenen sonucu veren bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler bu zamana kadar en çok yapılan büyü işlemlerinden biri olduğunu da görebilirler. Özellikle medyumlara sorulacak soğutma büyüsü nasıl yapılır veya ne kadar zaman içinde sonuç verir gibi sorular insanların bu işlemler hakkında fikir edinebilmeleri için faydalı olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Soğutma büyüsü yapan medyum

    merhaba herkese hayırlı akşamlar dilerim ismim adile 26 yaşındayım eski nişanlım sürekli olarak hayatıma karışıyordu. Aile zoru ile nişanlandık ve ben istemedim bu vesileyle herkesi karşıma alarak nişanı attım 3 ay önce bitti bu iş dedim ama sürekli hayatıma karışıyor sürekli beni takip ediyor kimseyle görüşmemi konuşmamı istemiyordu. Hayatımı kısıtlamalar kiminle görüşsem görüştüğüm kişileri tehdit etmeler derken bir çok sorunlar yaşadım. En son gittim polise şikayet ettim ama elimde kanıt veya delil olmadığı için bir şey yapamadılar. İnternet üzerinden ayırma soğutma büyüsü yapan medyum aradım çaresiz kaldığım için bu işe vurmak zorunda kaldım. Araştırmalar yaparken medyum edis hocanın tavsiyelerine rastladım ve kendisi hakkında biraz araştırmalar yaptım bu işlerde uzman bir medyum olduğunu okudum aradım kendisini durumu anlattım yardım istedim. Edis hocam sağ olsun eski nişanlıma soğutma ve uzaklaştırma büyüsü yaptı 12 gün sonunda eski nişanlım artık beni aramamaya sormamaya başladı. Takip etmeleri hayatıma karışması derken her şey bir anda bitti Allah’a çok şükür bu sorundan kurtuldum sonunda. Medyum edis hocanın ellerine kollarına sağlık beni bu dertten bu sıkıntıdan kurtardı Allah razı olsun.
    medyum edis hocanın iletişimi 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir