Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Tavsiye edilen etkili medyumlar

Tavsiye edilen etkili medyumlar

Tavsiye Edilen Etkili Medyumlar

Tavsiye edilen etkili medyumlarYaptıkları işlemler de her zaman istenen sonuçları alan ve bu sayede zaman içinde isimlerini tavsiye edilen etkili medyumlar arasına yazdıran kişiler ile çalışmak için neler yapmaları gerektiğini bilmeyen insanlar mutlaka bu konuda dikkatli olmalıdırlar. Bilindiği gibi medyum seçimi hiçbir zaman risk alınmaması gereken ve aynı zamanda insanların her zaman çok dikkatli olmaları gereken konulardan biridir.

Bugüne kadar birçok özel işlem ile insanlara yardımcı olan bu kişiler özellikle günlük hayatta rastlanılması mümkün olmayan veya insanların asla kulaktan dolma bilgiler ile yapamayacakları işlemleri çok basit bir şekilde yapabilmektedirler. Günümüzde medyum denince insanların akıllarına genellikle fal ve büyü işlemleri gelmektedir. Bu işlemler hem çok zor hem de birçok farklı ilim dalı hakkında çok ciddi bir birikim gerektiren çok önemli işlemlerdir.

Doğal olarak tavsiye edilen etkili medyumlardan biri olmak isteyen kişiler de sürekli olarak bu alanlar da araştırmalar yapmalı ve kendilerine gelecek olan her türlü talebi bu bilgiler ile karşılamalıdırlar. Bundan yüzlerce yıl öncesinde olduğu gibi günümüzde de birçok farklı işlem için insanlardan talepler alan bu kişiler özellikle içinden çıkamadıkları sorunları olan veya belli bir hedefe ulaşmak için manevi destek almak isteyen kişiler için en çok tercih edilen seçenekler olmuşlardır.

Tavsiye Edilen Medyumlar

Bu meslek içinde başarılı olmak diğer mesleklere göre çok daha zordur. Bu sebeple medyum olmak için yola çıkan kişiler öncelikle doğuştan gelen bazı manevi özelliklere sahip olduklarından emin olmalıdırlar. Daha sonrası ise çok uzun süre manevi ilimler hakkında yapılacak olan araştırmalardan ibarettir. Özellikle tavsiye edilen etkili medyumlar olmak için bu emekleri vermek her zaman için insanların en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında gelmektedir.

 

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

10 Yorumlar

 1. Esma

  Arkadaşlar bende sizlerin tavsiyeleri üzerine Medyum hünkar hocayla çalışmaya karar verdim. O kadar iyi tavsiyeler yazılmış ki, insan okurken dertlerinden kurtuluyor adeta. Benimde dertlerim sizlerinki gibiydi. Medyum hünkar hoca ile çalışmaya başladıktan sonra sorunlarım ortadan kayboldu. Benim sorunum eşimin bana karşı ilgisizliğiydi, bunun içinde hünkar hocadan eşim için etkili aşk büyüsü yapmasını rica ettim. hünkar hocada 14 gün sonra bu büyü etkisini gösterir sende görürsün anlarsın demişti. 13 gün sonrasında eşim elinde çiçek ile kapıya geldi, ve benden özür diledi her şey için. Bende kendisine karşı kırgın olmadığımı onu çok sevdiğimi söyledim sarıldım. Her şey eskisi gibi oldu

 2. Soğutma büyüsü yapan güvenilir medyum

  Merhaba arkadaşlar adım Elif benim yaşım 26 bundan 3 ay kadar önce evlenmek zorunda kaldım. Ailemin baskısı yüzünden evlendim, fakat evlendiğim adama karşı bir şeyler hissetmiyordum. Sürekli olarak tartışıyoruz sürekli olarak kavga ediyoruz. Artık sıkılmaya başladım bu işten ayrılmak istiyordum. Kendisi istemiyordu sürekli olarak beni azarlıyordu ve dövüyordu. Bende ne yapar ne eder kendimden soğuturum diyordum, oda olmadı soğumadı gün geçtikçe daha fazla dayak yiyordum. Artık aileme söyledim onlar kocandır yapar dedi. Ben daha fazla dayanamıyordum yeter dedim. Bir medyumdan yardım alarak yaparım diyordum. Medyum hoca araştırırken karşıma çıkan sonuçlardan dolayı medyum Edis hocayla çalışmaya karar verdim. Medyum Edis hoca bu konuda bana yardımcı olacağını söyledi. Eşimin bilgilerini gönderdim ve benden soğutmasını söyledim. Edis hocada öyle ise eşine soğutma büyüsü çalışması yapalım ve 13 gün sonra eşin senden soğur ve birlikte ayrılırsınız dedi. Tamam hocam dedim ve beklemeye başladım. Aradan 13 gün geçti eşim bana karşı soğuk davranıyor itici oluyor istemiyordu. Bende bu fırsattan istifade ayrılmak istediğimi söyledim. kendisi de kabul etti. Anlaşmalı boşanmaya karar verdik. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • Saniye

   Elif hanım benim de kocam benden soğumuş sanırsam birisi ona benden soğuması için bir büyü yaptırmış bende bunu bozmak istiyorum kocamı seviyorum bu konuda edis hoca ile çalışırsam kesin bir sonucumu alır mıyım? Yardım et lütfen

 3. Etkili papaz büyüsü nasıl bozulur

  Selam ben varlıklar görüyorum, sürekli olarak rahatsız ediliyorum. Bu rahatsızlığımdan ötürü kendimi hiç iyi hissetmiyordum. Her zaman ara ara görüyor kendimi tuhaf hissediyordum. Bundan dolayı bir medyum araştırmak istedim. Aradan 5 gün geçti ve medyum cihad hoca ile bir çalışma yapmaya karar verdim. cihad hocadan bu varlıklardan beni kurtarmasını ve bu varlıkları bir daha görmemek üzere bir büyü çalışması yapmasını rica ettim. cihad hocada bunun üzere etkili bir papaz büyüsü yapacağını ve beni bunlardan kurtaracağını söyledi. 14 gün bir süre zarfının sonunda hiçbir varlık görmeyeceksin demişti. Aradan 14 gün geçti hiçbir varlıkları görmüyor kendimi iyi hissetmeye başladım.

 4. Selma gerçek medyum hocalar

  Merhaba benim sorunum eşimin benden ayrılmak istemesi, sebepsizce birden bire soğuk davranmaya başlaması ve benden ayrılmak istemesi çok garip bir olaydı. İlk başlarda şaka yapıyor sanıyordum ama daha sonra da ciddiyet içerdiğini fark ettim. Ne yapacağımı edeceğimi bilmiyordum. Oysa biz severek evlendik birbirimizi çok seviyorduk, birden bire böyle olması içinde bir şeyler girmiş olmalıydı benden ayrılmak istemezdi yoksa. Bir medyum araştırmaya başladım, aradan 3 gün geçti medyum Edis hoca ile çalışmaya karar verdim. edis hocanın yorumları ve sonuçları beni mutlu etmişti. Edis hocaya durumumdan bahsettim, hocam eşim birden bire değişti sebepsiz yere ayrılmak istiyor ne yapacağımı bilmiyorum. Bana yardım edin ne olur dediğimde sabırlı ol ve bekle biraz dedi. Tamam hocam bekliyorum dedim, 2 saat sonra Edis hoca aradı ve eşine ermeni büyüsü yapılmış, senden uzaklaştırılmış bir şekilde şu anda dedi. Nasıl hocam kim yapar dediğimde onu bilmiyorum ama bozalım bunu dedi. Tamam hocam dedim. 13 gün sonra eşim normal haline döndü. Kaldığımız yerden devam etmeye başladık.

  • naz

   çok acil yardıma ihtiyacım var eşim boşanma davası açtı çok kısa sürede sonuç verebilecek medyum arıyorum. Eşimi aldattım ve boşanma davasına 3 hafta var ne yapacağımı bilmiyorum. Eşimi kaybetmek istemiyorum çok pişmanım ondan ayrılmak istemiyorum.

 5. Etkili aşk büyüsü yaptırmak ve sonuç

  Medyum dilha hocanın yaptığı aşk büyüsü sonucunda bende senelerdir aşık olduğum kadına kavuştum. Medyum dilha hocayı öyle çok met ettiler ki anlatamam. Arkadaşlarım dahi medyum dilha hocadan bahsediyordu. Bende merak edip kim olduğuna baktım ve o sırada aşık olduğum bir kadın vardı. Aklıma geldi dilha hocayı arayarak yardım istedim. dilha hocada bu konuda bana Etkili aşk büyüsü çalışması yapacağını ve benim 15 gün beklemem gerektiğini söyledi. Aradan 15 gün geçti benim aşık olduğum kadın adeta bensiz yapamaz duruma geldi. Beni arıyor beni özlüyor sürekli olarak benimle zaman geçirmek istiyor anlatamam.

 6. Geri getirme büyüsü

  Öncelikle selam arkadaşlar ben bir çok medyum tarafından dolandırıldım. Daha sonra başıma gelmeyen kalmadı. Eşim evi terk etti yuvam dağıldı çocuklarım ortada kaldı ne yapacağımı bile bilmiyordum. Ortada öyle çaresiz kaldım düşünüyordum ne yapacağımı. Bir zaman sonra medyum bedirhan hocadan haberim oldu ve bedirhan hocadan yardım almaya karar verdim. bedirhan hoca bu eşim için geri getirme büyüsü ve bana bağlaması için iyi bir büyü yapacağını söyledi. Bu çalışmaların 14 günlük bir süre sonunda kesin sonuca ulaşırız dedi. 14 günlük bir çalışmanın sonunda eşim evine çocuklarına ve bana sahip oldu tekrardan.

 7. YARDIM EDİN BANA EMİN

  Selamlar benide çok dolandırdılar hep rahmani çalıştım hep sorun yaşadım. kimisi 30 gün dedi kimisi 40 gün dedi hepsi bir şey gönderdi ama sonrası yok. ne olur bana da yardımcı olun bende sonuç almak istiyorum.

 8. Suna

  Selamlar edia hocaya nasil ulasa bilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir