Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / vefk nedir ne işe yarar

vefk nedir ne işe yarar

Vefk Nedir? Ne İşe Yarar?

Vefk nedir? Ne işe yarar? Sorusu pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Her ne kadar bir büyü uygulaması olarak düşünülse de aslında vefk bir büyü çeşidi değildir. Tesirli dualar ve ayetler ile yapılan bir işlemdir. Muskaya benzer bir biçimde hazırlanır. Vefk işleminin yapılması çok zordur ve yapacak olan medyum hocanın geometri, Arapça, Süryanice ve İbranice, astroloji gibi kavramlara hakim olması gerekir. Ayrıca ebced değeri vefk uygulamasında önemli bir role sahiptir.

Vefk nedir Ne işe yarar Gibi soruları araştırırken vefk yapan medyum hocaları da araştırmanızda fayda vardır. Çünkü kapsamlı bilgiler ve tecrübe gerektirdiği için her medyum hoca vefk işlemini yapamaz. Kişilerin kişisel bilgileri kullanarak yapılan ebced değerleri, kağıt üzerine çizilen çizgiler ve daha bir çok bilgiyi medyum hocanın bilmesi gerekir. Pek çok amaç ile uygulanabilen vefk bir büyü olmadığı için günah sayılmaz. Bu nedenle de pek çok kişi tarafından yaptırılmaktadır.

Vefk Ne İşe Yarar?

Vefk uygulaması belli ayetlerin ve Allah’ın isimlerinden oluşmaktadır. Ayetler ve Allah’ın isimleri belli sayıda yazılması ya da okunması önemlidir. Nazardan ve kötülüklerden korunma, aşık etme, kısmet açma gibi pek çok nedenle uygulanmaktadır. Şifalı bir uygulama olduğuna inanılır. Vefk nedir? Ne işe yarar? Diye merak edenler için vefkin Türkçe anlamı uyum demektir. İki kişinin arasındaki bağları kuvvetlendirmek için insanlar bu tarz uygulamalara başvurmaktadır. İnsanlara bir nevi şifa şifa veren vefk uygulaması son yılların en gözde işlemlerinden bir tanesidir.

Vefk nedir Ne işe yarar Daha önce hiç vefk işlemi yaptırmayan ve yaptırmayı düşünen kişiler merak ettiği bir konudur. İlk olarak ne zaman yapıldığına dair bilgiler bulunmayan ancak Kuran-i Kerim’de yer alan ayetlerin ve Allah’ın isimlerinin kullanılarak yapıldığı bir uygulamadır. Vefk sayesinde pek çok insan isteğine kavuşmuş ve kötülüklerden korunmuştur. Vefkin etki göstermesi için ya kimsenin göremeyeceği bir yere saklanılması ya da yaptıran kişinin boynunda taşıması gerekir. bu konu önemlidir.

 

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

2 Yorumlar

  1. Tülay gemici

    2 yıl önce eşim birini vurdu cezaevine girdi çıkmasına 8 sene var bu sürede birisiyle tanıştım kısa zamanda beni kendisine aşık etti bir kaç buluşmadan sonra bende kendisine karşı duygular hissetmeye başladım. Bir kaç buluşma derken cinsellik yaşamaya başladık gün geçtikçe ona kapıldım ve benimle cinsellik yaşadıktan sonra yüz üstü bırakıp öylece gitti bu adama büyü yaptırsam bana geri döner mi lütfen bana yardımcı olur musunuz

    • Aslıhan gurceli

      Tülay hanım merhabalar benimde eşim arkadaşıyla ortak bir iş yeri açtılar sonrada eşimle sorunlar yaşadılar sonrasında huzur vermediler bize eşim ortaklığı bitirdi ama eşimin peşini bırakmadılar polise gittik savcılığa başvurduk ne yaptıysak vazgeçmediler en sonunda büyü yaptırdık tavsiyeler üzerine edis hocayla çalıştık yapılan işlemler 2 hafta da sonuç verdikten sonra bir daha bizi rahatsız eden biri olmadı çok şükür edis hocanın sayesinde kurtulduk bu durumdan. Sana da edis hocayla görüşmeni konuşmanı tavsiye ederim beni böyle bir sorundan kurtardı sana da yardımcı olur numarası 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir