Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk Nedir Nasıl Yapılır

Vefk yapılan kişi ne hissederVefk yapılan kişi ne hisseder ; Vefk işlemleri çok güçlü olmayan ve amacı sadece insanlara farklı amaçlara ulaşabilmek için özel manevi destekler sağlamak olan özel işlemlerdir. Bugüne kadar birçok işinin bu tarz işlemler için medyumların kapılarını çaldıkları ve çoğu zaman amaçlarına ulaştıkları bilinir genellikle manevi korunma amacı ile yapılan bu karmaşık işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjilerin insanlar üzerinde ciddi bir manevi baskıya neden olmadıkları bilinmektedir.

Kendilerini zorlamayan ve kötü hissetmelerini sağlamayan bu enerjilerin farkına kesinlikle varamayan insanlar ulaşmak istedikleri hedefler için emek verirken kendilerini eskisinden çok daha rahat hissetmeye başlarlar. Bu zamana kadar en çok yapılan işlemlerden biri olması ve aynı zamanda İslam dininde herhangi bir sakınca olmaması sebebi ile medyum hocalar bu işlemleri çok sık yaparlar. Sonuçları kesin ve net olmayan bu işlemler de sevgi, aşk, bağlılık veya benzeri amaçlar da olabilir.

Aşk Vefki Nasıl Anlaşılır

Tüm bu amaçlar için ayrı ayrı özel vefk işlemleri yapan medyum hocalar kısa zaman içinde sonuç alınamama ihtimalini de mutlaka insanlar anlatmalıdırlar. Bu sayede yaşanacak hayal kırıklıklarının önüne geçmek mümkün olacaktır. Hazırlanan vefk işlemleri genellikle insanların üzerlerin de taşınır ve bu sayede ortaya çıkacak enerjilerin direk olarak o kişilere etki etmesi veya yardımcı olması sağlanır. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler karmaşık ve zor yapıları sebebi ile hocaları çok zorlar.

Vefk Nasıl Taşınır

Hatta birçok hoca bu tarz işlemler hakkında yeterli bilgiye sahip olmadıkları için insanların daha bilgili hocalara yönlendirirler. İnsanlar da vefk yapılan kişi ne hisseder ve bu işlemlerin herhangi bir riski var mı gibi sorular ile sık sık hocaların kapılarını çalarlar. Etki altına alınan kişilerin hiçbir zaman sıkıntı çekmemeleri ve zarar görmemeleri için bu işlemler de kendilerini kanıtlamış olan kişilerden başka hiç kimseye güvenmemek gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

2 Yorumlar

 1. Murat türkan

  birden çok medyumla konuşup ve bir çok medyumla çalışmalar yapan birisi olarak hem zamanımı hemde paramı boşa harcadım. medyumlardan sonuç alanlar diye araştırma yaptığımda ise bu siteye denk geldim ve medyum edis hocanın yorumlarına rastladım ve kendisi hakkında herkes memnun olduğunu kısa sürede sonuç aldığını paylaşmıştı. bu paylaşımlardan yola çıkarak aradım kendisini yeni tanıştığım bir kız arkadaşım vardı fakat bana karşı ilgisi alakası yoktu beni gözü görmüyordu gözü hep yükseklerdeydi. bu konu için medyum edis hocadan yardım aldım son çare olarak işlemlere başlattım. çalışmalar için aradığımda bazen müsait olamıyordu bazende kendi arıyordu beni çalışmalar hakkında bana bilgi veriyordu. 12 günlük bir çalışmanın sonunda sevdiğim kız bana karşı ilgi duymaya alaka göstermeye ve benden hoşlanmaya başladığını söyledi. zaman geçtikçe sevgili olduk şuanda birlikteyiz çok mutluyuz. Keşke ilk başta medyum edis hocamı bulsaydım da ne zaman ne param boşuna gitmezdi medyum edis hoca elleri öpülesi bir hocadır hakkını ödeyemem hocam. 0535 891 8597

  • Jrdlto

   Normal adın murat türkan mı
   Soy adın Türkanmı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir