Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Voodoo büyüsü nasıl yapılır

Voodoo büyüsü nasıl yapılır

Voodoo Büyüsü Yaptıranlar

Voodoo büyüsü nasıl yapılırBilinen en güçlü ve en özel manevi işlemlerden biri olarak gösterilen voodoo büyüsü günümüzde fazla yapılmadığı için insanlar bu işlemler hakkında çok fazla şey bilmemektedirler. Bunun sebebi ise bu işlemlerin kara büyüler içinde en güçlüleri olması ve aynı zamanda eski zamanlar da afrika ülkelerin de yaşamış olan medyumlar tarafından yapılmış olmasıdır. Bu kadar özel işlemler olmalarına rağmen insanlar yine de kimi zaman bu işlemleri denemek istemektedirler. Voodoo büyüsü nasıl yapılır, hangi amaçlarla yapılır veya sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını bilmeden kesinlikle bu işlemleri yapmaya karar vermemek gerekmektedir.

Zaten birçok medyum bu işlemleri yapmaya cesaret edemedikleri için genellikle insanların taleplerini geri çevirmektedirler. Hiçbir zaman risk alınmaması önerilen bu işlemler de insanları temsil eden bir nesne ile hareket eden medyumlar aynı zamanda okudukları özel tılsımlı sözler ile insanların hayatlarına çok ciddi etkiler de bulunabilmektedirler. Bu özel işlemler hakkında bilgileri olan birçok kişi hem kendileri bu işlemlerden uzak durmakta hem de çevrelerinde ki kişileri bu konuda uyarmaktadırlar.

Voodoo büyüleri daha ilk anda insanlara itici gelen ve bugüne kadar birçok kişinin hayatını kökten değiştirmiş olan son derece güçlü işlemlerdir. Bu sebeple yüzlerce yıldan bu yana var olan işlemler olmalarına rağmen yine de birçok kişi voodoo büyüsü nasıl yapılır gibi işlemlerden uzak durmanın en doğru seçim olduğunu düşünmektedirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Ayhan kara

    voodoo büyüsünü sevdiğim kadına yaptırmak istedim kimse yanlış anlamasın ben evliyim ve sevdiğim kadında bir başkasıyla evli ikimizde eşlerimize karşı bir şey hissetmiyorduk aramızda anlaştık ikimizde eşlerimizden ayrılıp birlikte olacaktık ben boşanma davası açtım mahkeme günü geldi anlaşmalı olarak boşandık fakat sevdiğim kadın eşinden boşanmadı beni öylece ortada bıraktı. Benim amacım bana söz verdiği gibi eşinden boşanması ve benimle birlikte mutlu olmamızdı bu yüzden voodoo büyüsünün daha etkili olacağını düşünerek bu çalışmayı yaptırdım bu büyü içinde edis beyle çalıştım yaptığı işlemlerin etkisiyle sevdiğim kadın eşiyle ayrılmak için mahkemeye başvurmuşlar 4 gün önce de evlerini ayırmışlardı bu olanların bu kadar kısa sürede olacağını hiç aklımın ucuna gelmezdi sevdiğim kadınla birlikteyiz 4 ay sonra boşanma davası var anlaşmalı olarak boşanacaklar sonrasında hiç bir sıkıntımız olmadan hayatımıza devam edeceğiz teşekkür ederim edis bey sağ olun. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir