Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Bağlama vefki

Bağlama vefki

Bağlama Vefki Yapan Medyumlar

Bağlama vefkiBağlama vefki yapan medyumlar bu işlemler hakkında yardımcı oldukları kişilere verdikleri bilgiler ile kendilerini doğru bir şekilde yönlendirmeli ve aynı zamanda hiçbir zaman risk almadan en doğru adımları atmalıdırlar. Vefk işlemleri çok eski zamanlardan bu yana kullanılan ve özellikle manevi anlamda destek almak isteyen kişilerin akıllarına gelen ilk seçeneklerden biridir.

Ancak bu işlemleri yapabilmek son derece zordur ve bu sebeple insanlar vefk işlemleri hakkında yardım almak istedikleri zaman çok zorlanmaktadırlar. Başarılı bir vefk işlemin de özel olarak çizilen bir şeklin içinde yerleştirilen sayıların özel bir şekilde sıralanması ve mutlaka her iki yönde de aynı toplamı vermesi gerekmektedir. Bunu başarabilmek ise ancak deneyimli ve kendilerini geliştirmiş olan medyumların yapabilecekleri bir işlemdir.

Tavsiye edilen bağlama vefki medyumları bu işlemler hakkında kendilerinden yardım almak isteyen kişileri her zaman doğru bir şekilde yönlendirmeli ve aynı zamanda hiçbir zaman kendilerinden habersiz işlemler yapmamaları konusunda uyarmalıdırlar. Hazırlanan vefk işlemlerinden hemen sonuç almayı beklememeleri gereken insanlar bu işlemlerin sadece manevi anlamda kendilerini destekleyeceğini de bilmelidirler.

Bağlama Vefki Kaç Günde Tutar

Özellikle manevi korunma amacı ile kullanılan vefk işlemleri günümüzde birçok kişi tarafından bu amaçla kullanılmaya devam edilmektedir. Hatta eski zamanlardan- yaşamış olan İslam toplumlarından günümüze kadar gelmiş olan birçok eşyanın üzerinde de vefk çizimlerine rastlanılmaktadır. Bu da o zaman vefk işlemlerinin özellikle manevi korunma amacı ile ne kadar önemsendiğini ortaya koymaktadır.

Bağlama ve vefk işlemlerini hazırlayan medyumlar bu işlemlerin her aşamasında çok dikkatli olmalı ve aynı zamanda çizimlerine içine yerleştirilen sayıları da kesinlikle doğru seçmelidirler. Sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerini yetersiz gören ve kendilerine çok daha sıcak bir şekilde davranmasını isteyen kişiler için bağlama vefki akıllara gelen ilk manevi işlemlerden biridir.

Ancak bu işlemleri yapacak olan medyumların da istenen sonucun alınabilmesi için mutlaka kendilerini tam olarak geliştirmiş olmaları ve konu hakkında her türlü detaya hakim olmaları gerekmektedir. Bu sayede insanlar bağlama vefki hakkında önerilen medyum yorumları hakkında araştırma yaptıkların da mutlaka bu kişilerin isimleri ile karşılaşacaklardır.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

11 Yorumlar

 1. Haticenur Süryani büyüsü sonuç veren medyum

  Bende medyum edis hoca ile Süryani büyüsü üzerine bir çalışma yaptırdım. Erkek arkadaşım son zamanlarda kafasının karıştığını ve eski sevgilisinin onunla konuşmaya çalıştığını ve bu yüzden o konuda kafasının
  karışık olduğunu söyledi. Bende daha fazla düşünmedin ve eski kız arkadaşını tamamen unutup bana bağlanmasını için edis hocadan Süryani büyüsü çalışması yapmasını istedim. Erkek arkadaşıma yapacağı bu çalışma 12 gün içinde etki edeceğini ve ondan sonra eskiyi unutup sadece bana odaklanacağını ve sadece beni düşüneceğini söyledi. Bunun üzerine bende kendisine güvendim ve 12 gün boyunca çalışmanın bitmesini bekledim. Yapılan çalışmalar 12. gün sonunda bitti ve erkek arkadaşım bana beni sevdiğini ve eskisine dair hiç bir konu açmadı ve onu unuttuğunu benimle gelecek planladığını söylemeye başladı. Bunu duyunca bende çok etkilendim ve ona karşı çok mahcup olduğumu fakat onu hiç bir zaman bırakmayacağımı söyledim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. bağlama vefki kaç günde etki eder

  başıma gelen olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Kocamla konuşarak biraz zaman istedim ve bu zaman da ailemin yanına gittim ve 2 3 ay kadar yalnız kalmak istiyordum. Bunu duyan eski sevgilisi kocama yanaşmaya başlamış ve benim bundan haberim yoktu. 1 hafta sonra bunu duydum ve kocamı aramaya başladım. Bana böyle şeyin olmadığını yalan söylediklerini söyledi. Bir zaman sonra kendi gözlerimle gördüm gerçekten kocamla arasında bir şeyler olduğunu fark ettim ve kocamdan tamamen ayrılmaya karar vermiştim o anda. Bunun üzerine bende medyum cihad hoca ile konuşarak kocamı benden soğutmaya ve ayırmaya karar verdim. cihad hocanın sayesinde 12 gün sonrasında kocam benden soğudu ve ayrılmaya karar verdi. Bir daha kocamla yan yana gelmedim. cihad hocanın sayesinde ayrılmıştım ondan kurtulmuştum. Şimdi ise tek başıma yaşamaya başladım. 0535 967 9448

  • Eylül

   cihad hoca ile bende çalışmak istiyorum fakat bana da ilgili davranır mı ? Sizin gibi bende sonuç alır mıyım fidan hanım ?

   • Fidan

    Elbette tabi Eylül hanım sonuç alırsınız mutlaka. ilgi alakası çok iyi tavsiye ederim bende gerçekten size.

    • eylül

     fidan hanım teşekkür ederim. bende başlıcam kısmet ise çalışmaya umarım bana da ilgili davranır

    • Mkg

     İşlem için ne kadar ücret aldı?

 3. Bahar Bağlama vefki kaç günde tutar

  Benim herkeslere tavsiyem medyum dilha hocadır. İşlem yaptırdım kendisiyle ve 10 gün içinde gerçekten bir sonuç aldım. Bunca zaman dolandırıldım artık bıkmıştım ve kimseye güvenemedim derken medyum dilha hocanın yorumlarını okuduktan sonra kendisiyle çalışınca 10 gün içinde kocamı evine döndürdü ve şimdi eskisinden çok daha iyi anlaşıyoruz. Kocamla eski günlere döndük her şey çok güzel bir şekilde ilerliyordu.

  • esmanur

   bahar hanım bende medyum dilha hoca ile çalıştım gerçekten benimde kocamla ilgili sorunlarım vardı bana 8 günde sorunlarımı çözdü çok şükür allah razı olsun sizlerden tavsiyelerden dolayı

   • Türkan

    Selam medyum dilha hoca hakkında daha fazla bilgi alabilir miyim ? Güven konusunda öncelikle

    • Esmanur

     Türkan medyum dilha hoca çok samimiyetli ve çok güler yüzlü bir hanım hoca. Ben bunca zaman çok dolandırıldım ve bu kadar bana elinden gelenin fazlasını yapan ve yardımcı olmaya çalışan bir bayan hoca hiç görmedim. Maddi durumum yetmedi kendisi destek oldu. Allah razı olsun dilha hocamdan daha nasıl güvenmiyim ki ona ben şimdi.

 4. bağlama vefki kaç günde sonuç verir

  İnternet üzerinde etkili sonuç veren bir medyum ararken bende medyum hünkar hocaya rastladım. hünkar hocaya durumu anlattım hocam ben varlık görüyorum sürekli ailem şeklinde gözüküyor beni rahatsız ediyorlar artık ne olur böyle şeylerden kurtulmak istiyorum dedim. hünkar hocada ben sana yardımcı olacağım öncelikle bu varlıklardı üzerinden bir uzaklaştıralım kendine gel yeter dedi. hünkar hoca bu varlıkları uzaklaştırmak için papaz büyüsü yapacağını ve 9 günde tüm dertlerden sıkıntılardan kurtulacağımı söyledi. Ben zaman geçtikte hafifliyor ve kendime geliyordum yavaştan ilk başta böyle bir şeyi hiç beklemiyordum ama çalışma bitmesine yakın benimde içimde sıkıntılar sorunlar hepsi kaybolmuştu sanki yeniden gelmiş gibi kendimi hissediyordum. 9. gün olduktan sonra tamamen rahatladım ve artık çok daha huzurlu birisiydim ve sakin bir yapıya sahip oldum. Bunu bana sağlayan medyum hünkar hocamdı. Onun sayesinde dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir