Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Üç günde büyü bozma

Üç günde büyü bozma

3 günde büyü bozma

3 günde büyü bozma büyü bozma işlemleri elbette ki kısa sürede gerçekleşir bunun nedeni ise büyülerin yapılma süresi ortalama olarak en fazla 15 güne dayanmaktadır. Fakat bozulması 2 günde bile gerçekleşebilir. Buna bir çok örnekle ifade etmek mümkündür fakat burada en önemlisi koruma ile yapılan işlemlerdir. Bu tür durumlarda yapılan büyülerin bozulmadığı bilinmektedir. 3 günde büyü bozma bu konuda ermeni büyücülerden veya süryani büyücülerden yardımlar alarak yapılması durumunda kişiler istedikleri çalışmaları kısa sürede istediği şekilde bozabilirler. İnsanların büyülere olan inancı her geçen gün artmaktadır. Büyüler iyi niyetle de yapılmış olsa kötülük amaçlı da yapılmış olsa fark edildiği an bozulması gerektiğini bilinmelidir. 3 günde büyü bozma büyüyü bozmak için de insanlara yardımcı olacak bir çok dualar vardır fakat bu duların her birini günde defalarca kez okunması gerektiğinin bilinmesi gerekir.Büyüleri bozmak için yalnızca dualar ile bu işten kurtulmak istemeyenler büyü ile bu durumdan kısa sürede kurtulabilir.

12 saatte büyü bozma nasıl yapılır

12 saatte büyü bozma nasıl yapılır pek çok büyüyü bozan dualar elbette ki vardır fakat bu duaların nasıl okunacağı veya saat kaçta kaç defa okunacağı konusunda bilgi sahibi edinmeden okunmaması gerekir. Büyü bozan dualara karşı son zamanlarda olan ilgi ve alakanın oldukça çokça artmaya başladığını görmekteyiz. Günümüzde dualar ile yapılan işlemlerin büyülere nazaran çokça uzun sürelerde sonuç verdiği bilinmektedir. 12 saatte büyü bozma nasıl yapılır gibi bir çok farklı aramaların söz konusu olduğu gibi tuz ile büyü bozma veya bütün büyüleri bozan dua gibi araştırmalar yapan insanların bilmesi gerekirki tuz ile büyü bozma kesinlikle söz konusu olamaz. Bütün büyüleri bozacak elbette ki duaların var olduğu kesindir fakat buna gün vermek yanıltıcı olur. 12 saatte büyü bozma nasıl yapılır insanların büyülerden çokça korktuğu bilinmektedir. Bu nedenle de büyü ve sihire karşı en etkili dua araştırmaları yapanların kendi üzerlerine yapılacakları korumalar sayesinde bu durumlardan kurtulabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Meltem

    Merhabalar benim 5 yıllık evliliğim vardı ilk başta herşey çok güzel olsa da sonrasında anlaşamamaya başladık. İkimizde bunun farkındaydık ve daha fazla uzatmamak adına anlaşmalı bir şekilde boşandık. Evliliğimden 1 kız çocuğum vardı ayrıldığımızda kızım benimle yaşamaya başladı babasıyla da istediği zaman görüşüyordu. Fakat kızım ne zaman babasının yanına gitse geldiğinde bana çok kötü davranıyordu bir türlü anlayamadım. En sonunda babasıyla yaşamak istedi babasının kızımı bana karşı doldurduğunu düşündüm. Hayattaki tek varlığım kızımı kaybetmek asla istemiyordum. Büyü yaptırmaya karar verdim biraz medyum hocası araştırdıktan sonra Edis hoca ile iletişime geçtim. Durumumu anlattığımda Edis hocam bana yardımcı olacağını söyledi. Çalışmalara başladı hergün konuşup bana detay verdi. Kısa bir sürede olumlu sonuç aldım Allah Edis hocamdan razı olsun . 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir