medyum ara

Tavsiye edilen medyum hocalar

Tavsiye Edilen Medyum Hocalar

 

Tavsiye edilen medyum hocalar
Tavsiye edilen medyum hocalar

İnsanların her zaman için ilgi alanlarına giren medyumluk veya bu alanda yapılan işlemler özellikle manevi alemler ile iletişime geçme konusunda çok önemlidir. Bu alanda yapılan çalışmalar da insanların asla rastlayamayacakları işlemler yapılmaktadır. Medyum ve hocalar sahip oldukları bilgiler ile bu işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilirken aynı zamanda tüm bu işlemler de çok ciddi başarılar elde edebilmektedirler. Son derece önemli ve aynı zamanda ciddi işlemler ile insanların beklentilerini karşılamaya çalışan bu kişiler özellikle sahip oldukları sıradışı bilgiler veya yetenekler ile insanları şaşkınlık içinde bırakabilmektedirler.

Medyum denince insanların akılllarına genellikle kötü amaçlar ile yapılan büyüler veya buna benzer işlemler gelmektedir. Ancak bu kişiler sadece bu tarz işlemler yapmamaktadırlar. Bu sebeple günümüzde de tavsiye edilen medyum hocalar ile çalışmak isteyen kişiler sürekli olarak konu hakkında bilgileri veya deneyimleri olan kişilerden bilgiler almak istemektedirler.

Bu alanda yapılacak olan doğru seçimler ile her zaman için en kaliteli hizmetleri alabileceklerini bilen insanlar özellikle uzun zamandan bu yana bu alanda var olan ve artık insanların güvenerek hizmet aldıkları birçok isim olduğunu da bilmektedirler.

Bu meslek artık resmi olarak kabul edilmiş bir meslektir ancak yine de insanlar medyum seçimlerin de kesinlikle acele etmemeli ve herkese güvenmemeleri gerektiğini tam olarak bilmelidirler. Birçok kişi bu konuda çok ciddi hatalar yapmakta ve boş yere gereksiz riskler alarak daha önce yaşamadıkları çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler.

Tavsiye edilen medyum hocaların kimler olduğunu bilmeyen ve sürekli olarak bu alanda araştırmalar yapan kişiler kısa zaman içinde aradıkları tüm bilgileri bulabildikleri gibi aynı zamanda istedikleri tüm işlemler hakkında güven içinde hizmet alabilmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. sonuç veren garantili medyum dedi ki:

  eşimle yaklaşık 9 aydır sorunlar yaşıyordum eşimle aramı düzeltmek amacıyla en iyi medyumu arıyordum. ilk çalışmam olacaktı eşimi çok seviyor ondan ayrılmak istemiyordum . eşim için tekrar tekrar şansımı denemek istedim. en iyi medyumu arayan biri olarak istediğim gibi hocayı buldum en güvenilir en iyi Medyum olan Reha hoca ile çalışmak istedim. Ama öncesinde sizlere eşim ile aramızdaki sorunları anlatayım eşim beni çok seviyor bende onu çok seviyorum fakat bizim 10 yıllık evliliğimiz olmasına rağmen benim çocuğum olmuyordu olmayınca da kaynanam eşimle birbirimizin arasını bozdu eşimin benden buz gibi soğumasını sağladı. Eşim kaynanam yüzünden benden soğudu eşim bana bu zaman kadar bir kötü söz söylemedi bir hakaret bir küfür etmedi ama kaynanam sayesinde bunlar da oldu 9 ay boyunca eşimi idare ettim alttan aldım aramız daha fazla açılmasın diye hep sustum. Eşim bir gün eve geliyorsa 1 hafta gelmiyor nereye gittin diye soruyordum cevap vermiyor. Ne dersem tersliyor abisiyle ablasıyla konuştum yine de fayda etmedi kimse eşimi ikna edemedi. Ama çok şükür ki reha hocama denk geldim hocam hakkında bir sürü olumlu yorumlar okudum bir çok insan olumlu sonuçlar almış benim de bir kaç tane yorum dikkatimi çekti ve o bayanlarla iletişime geçtim onlarla konuştum onların Reha hoca hakkında yorumlarını aldım hepsi Reha hocadan oldukça memnun kalmışlar ve bir o kadar da reha hocayla çalıştıkları için ayrıca mutlular. Bu görüşler beni de mest etmişti neyse çalışma faslına geçim ben reha hocayı aradım yardım istedim Eşim ile benim aramın düzelmesi ve bir daha hiç bir şekilde bozulmaması için ve de eşimin tamamen annesinden soğuması için çalışma yaptıracaktım. reha hoca işlem için çalışmaya başladı ve bana biraz da bu çalışma hakkında bilgi verdi. Çalışma 18 gün sonra sonuç verdi ve 9 aylık kavga son buldu. Eşim ile 9 ay aradan sonra tekrar barıştım artık kaynanam da bizi rahatsız edemeyecek. Bunun için reha hocama ne kadar teşekkür etsem de azdır iyi ki varsınız hocam iyi ki de sizi tanıyıp sizinle tanışma, çalışma fırsatım oldu. Siz olmasaydınız ben kaynanam ile başa çıkmazdım ve eşim beni boşamak zorunda kalırdı. Herkese ama herkese reha hocamı tavsiye ediyorum bana göre işinde en uzman en güvenilir Reha hocamdır. Ben bunu çalışarak gördüm sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. 0538 714 2065

 2. Etkili güvenilir medyumlar dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim sorunum annem babam işte çalışırken annemi bir adamla konuşurken yakaladım. İlkten bunu anneme çaktırmadım işim varmış gibi yaptım ve annemi sonuna kadar dinledim sonra annem yokken annemin telefonunu kurcaladım en son ki konuştuğu numarayı aldım ve telefonda bir kaç tane adam resimleri vardı anneme bunlar kim diye sorunda öyle kala kaldı yüzü bembeyaz oldu cevap vermedi. Sonra ben biraz daha üsteleyince benim önümde diz çöküp yalvarmaya başladı babama hiç bir şey söylememem için bana yalvardı bende bir şey demeden odama çektim gittim. Ağlamaya başladım henüz babama bir şey demiş değildim ama annem için çok üzülüyordum bir insan nasıl böyle çaresiz olur ki. Benim babam varken gidip başka adamlarla konuşması aklıma geldikçe annemden soğuyordum babam bunların hiç birini hak etmedi. Neyse anneme bir şans verdim bu şansıda kötüye kullanırsa babama söyleyecektim artık. Anneme bu şansı verdikten bir kaç gün sonra annemi tekrardan böyle bir şey için yakaladım verdiğim şansıda kötüye kullanıyordu ve benim artık anneme diyecek bir şeyim kalmamıştı. Bu olanları kimseye söylemedim babama söylersem kim bilir ne olur kalbine iner adamın babam için sustum kimseye bir şey demedim. Ama bunu biriyle konuşmasam da içimde kalacak ve ben anneme daha çok öfkeleneceğim ve olur olmadık yerde ağzımdan bir şey kaçırırım diye çok panik halindeydim. Bunu en yakın arkadaşım ile konuşmaya karar verdim ve arkadaşımın evine gittim arkadaşım kimseye bir şey demezdi çünkü ben arkadaşıma sonsuz güveniyorum. Arkadaşıma bu olanları anlatırken gözyaşlarımı tutamadım arkadaşımdan yardım istedim arkadaşımda benim halime çok üzüldü ve bana medyum Edis hocayı tavsiye etti. Kendisi daha önce ayrıldığı erkek arkadaşı için geri getirme büyüsü yaptırmıştı ve erkek arkadaşı ona geri gelmişti. Bende vakit kaybetmeden aradım Edis hocayı annemin babama yaptıklarını anlattım ve yaptırmak istediğim çalışmayı söyledim. Annemin babama köpek olması ve babamdan başka hiç bir adamla konuşamaması için papaz büyüsü yaptıracaktım. Edis hoca çalışamaya başlamadan önce benden bir kaç bilgi istedi onları gönderdim ve çalışmaya başladı. Çalışma 16 günde bitti. Annem babama köpek olmuştu babam ne derse onu yapıyor artık hiç bir adamla konuşmuyordu. Annemi hala affetmiş değilim aslada affetmeyeceğim ama bunları sadece babam için yaptım babam üzülmesin diye. Allah razı olsun Edis hocam sizden. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 3. Ayhan dedi ki:

  selam ben etkili aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunun için iyi bir medyum hocasına ihtiyacım var. Daha önce çalışmış olduğunuz bir medyum hocası varsa söyler misiniz.?

  1. Pervin yılmaz - Sonuç veren gerçek güvenilir medyum dedi ki:

   Ayhan bey merhabalar yorumunuzu okudum sizinle iletişime geçmek istedim. ben daha önce medyum edis hocayla çalıştım eşimle aramızda ki problemler nedeniyle soğukluk oldu aramızda aşk ve bağlama büyüsü yaptırdım. 12 günde eşimi kendime bağlayıp aşık ettirdim aramızda o günden beli bir sorun bir problem yok. şimdi bir arkadaşımın bazı sorunları var edis hocayı tavsiye ettim size de çalışmak isterseniz medyum edis hocayla görüşmenizi tavsiye ederim.

 4. Gerçek medyum arayanlar dedi ki:

  Ben daha önce yaptığım etkili aşk büyüsünden size bahsedeyim. Medyum atlas hocadan aldığım yardımlar sayesinde odun gibi olan eşimi şimdi kibar nazik birisi olarak karşımda duruyor. İlk zamanlarda ne gül ne çiçek ne de bir başka hediye dahi almazdı. Ben ne kadar istesem de o almaz sürekli olarak böyle giderdi. En son onu değiştirmeye çalıştığım zaman bana bağırdı ve azarladı çok zoruma gitmişti. Bu olayı komşum fark etmiş ve bana bir medyum atlas hocanın telefon numarasını verdi. Medyum atlas hocayla konuştum. Atlas hocadan eşim için bir şeyler yapmasını söyledim. Atlas hoca eşim için etkili aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yapacağını söyledi. Daha sonra ise eşim bunlardan sonra kibar olacağını söyledi. 2 hafta sonra eşim gitmiş yerine bir başkası gelmişti. Bunca zaman boşu boşuna kendime eziyet etmişim dedim. Allah razı olsun atlas hocadan onun sayesinde eşim şimdi iyi bir insan oldu.. 0536 014 8431

 5. furkan en etkili büyü yapan medyum dedi ki:

  Selam benim sorunum sevdiğim kızı bir başkasına karşı kaybetmek üzereydim. Kızı o kadar çok seviyorum ki anlatamam kimseye bu derdi tek başıma taşıyamaz oldum. En son arkadaşlarımın üzerine bir medyumdan yardım almaya karar verdim. Medyum Dilha hocayla konuştum ve bu kız için ne yaparız diye dilha hocada kızı sana aşık edeyim deli divane hatta köpek misali sana aşık olur dedi. Olur hocam olur siz onu bana aşık edin yeter ki kaybetmek istemiyorum onu dedim. Dilha hocada Etkili aşk büyüsü çalışması yani 2 haftalık bir işlem sonrasında kızın bana aşık olacağını söyledi. 2 hafta sonra kız adeta bensiz yapamaz yaşayamaz oldu. Kapımdan ayrılmıyor bu kadar beklemiyordum. Bana adeta deli divane aşık olmuştu. Allah razı olsun Dilha hocanın sayesinde her şey yolunda… 0552 791 4566

 6. Gözde haliç dedi ki:

  Eşimle aramda sorunlar vardı. Anlaşamıyorduk. Tavsiye üzerine Dilha hocaya işlem yaptırdım. 8 günde sonucu aldım. Şimdi çok mutluyuz. Yuvamız onun sayesinde kurtuldu. Teşekkürler hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu