Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli

Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli ritüel işlemleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biri olarak bilinmektedir. Ritüel yaptıracak kişilerin işlemi yaptırmak istediği kişinin resmini sosyal medyadan bile çok rahat bulabilir bu sayede ritüel işlemlerini yapabilir. Genelde kullanılan ritüel işlemleri için çok farklı teknikler ile bu tür işlemleri yapmak mümkündür. Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli resim büyüsü olarak bilinen genelde aşık etmek amaçlı, giden sevgili veya eşi geri getirmek için yapılır.Büyüler arasında çok sıklıkla olmasada sağlam işlem yapmak isteyenlerin yaptıkları işlemler arasında yer alan fotoğraf büyüsü çok eski yıllardan beli yapılmaktadır.Günümüzde bir çok büyü işlemi fotoğraf ile yapılmaktadır. Fotoğraf ve iğne ile aşık etme ritüeli yapmak için şeytani olarak hizmet veren medyum hocalardan yardım alınması gerekir. Rahmani olarak hizmet veren hocaların bu tür ritüel işlemlerinde başarılı olma ihtimalleri çok düşüktür. Ritüel her insan üzerinde sonuç verecek bir kapasiteye sahip değillerdir büyü ile kıyaslanmaz.

Fotoğraf ve iğne büyüsü nasıl yapılır

Fotoğraf ve iğne büyüsü nasıl yapılır büyü çeşitleri arasında çok sıklıkla yapılan aşk büyüleri, soğutma ya da bağlama büyülerini yapan hocaları görürüz. Bunlar günümüzde de en çok yapılan büyü türleridir. Her büyü kişide istendiği gibi sonuçlar vermesini sağlayamaz bir çok büyü işlemlerinin ne kadar da etkili olduğu bilinsede bazı insanlar üzerinde büyülerin etkisiz olduğu bilinmektedir. Fotoğraf ve iğne büyüsü nasıl yapılır araştırmaları yaparken özellikle de sonuç veren medyum hocalardan yardım almanız sizler açısından son derece önemlidir. Kişiler istedikleri sonucu almak için medyum hocaların tekniklerini ve nasıl yapacakları yönünde bilgilere sahip olmaları gerekir. Elbette bir çok medyum bunları sizlere bahsetmez bu konuda gerçek medyumlar size bahseder. Fotoğraf ve iğne büyüsü nasıl yapılır diye çokça sorular gelmektedir. Adından da çokça söz ettiren fotoğraf ile büyüler genelde kişilerin kısa sürede sonuç almasına olanak sağlayan işlemler arasında bulunurlar.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

5 Yorumlar

 1. Yiğit Alp demir

  Sevgilimden ayrıldım onun bana geri dönmesi için büyü yaptırmak istiyorum bu konuda tecrübem yok kiminle çalışma yapabilirim sevgilim bana geri dönsün diye ?

  • Muhammed

   Ben Edis hoca ile çalıştım çok güzel sonuç aldım tavsiye ederim

   • Melis

    Kaç günde sonuç aldınız

    • Buket

     Merhaba işlemden işleme göre değişiyor ben büyü bozdurmak için çalışmıştım 3 günde büyüyü bozmuştu Edis hocam. Çalışmak isterseniz gerçekten güvenilir ve kısa bir sürede sonuç alırsınız.

   • sultan

    Edis hoca ile çalışmak istiyorum ama defalarca farklı hocalar tarafından dolandırıldım gerçekten güvenebilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir