Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / En iyi medyum nasıl anlaşılır

En iyi medyum nasıl anlaşılır

En İyi Medyum Kimdir Nasıl Anlaşılır

En iyi medyum nasıl anlaşılırEn iyi medyumun kim olduğunu bilmek veya kendisine kolayca ulaşabilmek için birçok konuda bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Özellikle sahte medyumların tuzaklarına düşmemek ve kısa zaman içinde istenen sonucu alabilmek isteyen kişiler öncelikle en iyi medyum nasıl anlaşılır, ne gibi özelliklere sahip olmalıdır veya kendisi hakkında en doğru bilgiler nerede bulunabilir gibi konular da araştırmalar yapmaları gerekmektedir.

Bu alanda da her alanda olduğu gibi insanları kandırmak ve kendileri için maddi veya manevi çıkarlar sağlamak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Eğer insanlar kendilerini bu kişilerden nasıl koruyacaklarını bilmiyorlarsa o zaman ilerleyen zamanlar da çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler. Meslekleri hakkında kendilerine gelen sorulara her zaman doğru yanıtlar vermeleri gereken gerçek medyumlar aynı zamanda insanların kendilerine mutlaka olumsuz bir ön yargı ile geleceklerini de bilmelidirler.

Gerçek Medyumlar Kimdir

Genellikle kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler medyum seçimlerinde de acele ederler. Doğal olarak bu hata sahte medyumların işlerine yaramakta ve insanları çok daha kolay bir şekilde tuzaklarına düşürmektedirler. Gerçek medyumlar her zaman için meslekleri hakkında yaptıkları başarılı çalışmalar ile insanların güvenlerini kazanmayı bilen ve aynı zamanda insanların hem kendilerine güvendikleri hem de başka kişilere güven içinde önerdikleri kişilerdir. Eğer bir medyum bu konuda gerekli emekleri vermişse o zaman ilerleyen zamanlar da meslek içinde mutlaka istediği yere geleceğini bilmesi gerekmektedir.

Fakat bu alanda en iyisi olmak gerçekten de çok zordur. Çünkü bunun için sonradan elde edilmiş bilgiler yetmeyecek ve aynı zamanda doğuştan gelen bazı özelliklere de ihtiyaç olacaktır. Bu konular da gerekli şartları yerine getiren medyumlar kısa zaman içinde en iyi medyum nasıl anlaşılır ve bu alanda kime güvenilmelidir gibi sorulara verilen yanıtlar da isimleri geçen kişiler haline gelebilirler.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

6 Yorumlar

 1. Berke demir

  İstanbul da yaşıyorum 29 yaşındayım yakın bir akrabamızın kızına aşık oldum zamanla kendisine açılma fırsatım oldu kızında bana karşı duygularının olduğunu öğrendim. Aileme bu konuyu açtım ailem pek sıcak bakmadı akraba evliliğini istemiyorlardı fakat ben seviyordum ondan başkasını istemiyordum bu konu yüzünden ailemi karşıma aldım ve en sonunda ciddi olduklarımı anladılar kızın ailesine haber saldık ve bir kaç gün sonra gittik istemeye her şey çok güzeldi akrabayız dedik verirler dedik ama kızı istedik yaşımın büyük olmasından dolayı kızı bana vermediler. Hem yaşım büyük hemde akrabaya kız vermeyiz dediler resmen psikolojim bozulmuştu ya kızı kaçıracaktım ya da intihar edecektim kıza dedim gel kaçalım ama kız ailesinin yüzünü yere eğmek istemedi. Son çare olarak medyumlara başvurmak istedim ikna etme büyüsü için medyum edis hocayla çalıştım yaptığı etkili çalışmalar sonrasında 14 günde aileyi kızı bana vermeleri için ikna etti. Çalışma bittikten 1 hafta sonra kızı istemeye gittik bu sefer kimse sorun çıkarmadan kızı bana verdiler aramızda söz yaptık o gün ve şuanda nişanlıyız düğün tarihimizi bekliyoruz. Medyum edis hocamın sayesinde sevdiğime kavuştum.. 0535 891 8597

 2. Gülseren dere

  3 yıllık ilişkim vardı sevdiğim çocukla evlenme hayalleri kuruyorduk aramızda konuştuk ve beni istemeye geleceklerdi aileme söyledim gelsinler tanışalım dediler. Aradan 1 hafta geçti çocuk ailesi ile birlikte beni istemeye geldiler her şey çok güzeldi isteme faslına gelince ailem beni çocuğa vermeye razı olmadı nedeni sorduğumda bana uygun olmadığını gözlerinin bu çocuğu tutmadığını ve beni sürekli üzeceğini söylediler. Ben bu duruma çok üzüldüm biz birbirimizi seviyorduk ve severek evlenmek istedim fakat ailem razı gelmiyordu bu yüzden de çaresiz kaldım. Bir arkadaşım bana büyü yaparak ailemi ikna edip sevdiğim çocuğa kavuşabileceğini söyledi ve bunun üzerine büyü yapan en iyi medyum hoca aramaya başladım. İnternet üzerinde bir çok araştırmalar yaptım ve medyum baransel hocamla çalışmaya karar verdim kendisine duruma izah ettikten sonra ikna etme büyüsü için işlemlere başladık 12 gün sonra işlem bitti ve aileme tekrardan konuyu açtım gelsinler dedi. Sevdiğim adamı zar zor ikna ettim ve tekrardan geldiler beni istemeye ve bu sefer ailem hiç bir sorun çıkarmadan beni sevdiğim adama verdi çok mutluyum şuanda sözlüyüz kısmet olursa 1 haftaya nişan yapacağız sonrasında ise düğün için gün sayacağız. Medyum baransel hocamdan Allah razı olsun hocamın sayesinde sevdiğim adamla bir yuva sahibi olacağım.

 3. ankara en iyi medyum hocalar

  Merhaba arkadaşlar benim kaynanam evlendiğim günden belli bana musallat olmuş durumda. Biz eşimle birbirimizi severek evlendik fakat eşimin ailesi beni istemedi. Eşim ailesiyle kaç kere konuştu fayda etmedi eşim ailesiyle büyük kavgalar edince kaynanam oğlunu kaybetmemek için evlenmemize izin verdi. Evlendikten 2 ay sonra falan kaynanam benimle uğraşmaya başladı. Benle eşimin arasını bozmak için fırsat kolluyordu. Şimdi evliliğimizin 2. yılı kaynanam hala beni sevmedi hala benimle uğraşmaya devam ediyor. Bu durum üzerine bende medyuma başvurdum. İyice araştırmamı yaptıktan sonra cihad hocam ile çalışmaya karar verdim. cihad hocamı aradım kaynanamdan bahsettim biraz konuştuk ertesi gün işlemi yapmaya başladı. 14 gün sonra işlem bitti kaynanam nihayet beni 2 yıl sonra kabullendi ve sevdi. cihad hocamdan Allah razı olsun sayesinde daha mutlu bir yuvam oldu.

 4. Tuba

  Herkese merhaba ben daha önce medyum Dilha hoca ile çalıştım çok iyi sonuçlarda aldım. Benim kısmetim kapalıydı bir türlü sevdiğim adamla evlenmek nasip olmuyordu ama Dilha hoca sayesinde oda oldu. Dilha hocama bu sebepten dolayı işlem yaptırdım işlem 16 gün sonra sonuç verdi. Hem kısmetim açıldı hemde sevdiğim adamla evlenmek nasip oldu. Bu günleri göreceğime hiç inanmazdım ama Dilha hocam sayesinde her şey istediğim gibi oldu şimdi kocamla çok mutluyuz herkese tavsiyem Dilha hocadır.

 5. Ayla

  Benimde kaynanam yüzünden eşimle aramız bozuldu eşim bana sürekli küfür ediyordu sürekli azarlıyordu. Hepsi kaynanam yüzünden bizim eşimle çocuğumuz olmuyor diye aramızı bozup oğlunu başkasıyla evlendirecekti. Bunu da başardı eşim beni istemediğini söyledi ve beni evden kovdu. Bende ailemin yanına döndüm eşime ne dediysem ne yaptıysam olmadı annesi oğlunu bir dakika bile yalnız bırakmadığı için eşimin gözü artık beni bile görmüyordu. Yuvamın kurtulması için son çare olarak medyuma başvuracaktım ama arkadaşım bana medyum Edis hocanın yaptığı etkili çalışmalardan bahsetti bende bunun üzerine Edis hocayı aradım derdimi anlattım Edis hoca işleme başladı. Yaklaşık 14 gün sonra işlem bitti Allah’ıma binlerce şükür ki eşim bana geri döndü kaynanam ise aramızdan çekildi. Edis hoca sayesinde yuvam kurtuldu kesinlikle herkese tavsiyemdir.

 6. Beliz

  Ben yurt dışında yaşıyorum burada Türk biriyle ilişkimiz vardı her şey çok iyi gidiyordu. Evlilik hazırlıkları yapıyorduk burada ondan güzel bir evlilik teklifi almıştım çok mutluyduk ikimiz fakat bu mutluluğum kısa sürdü. Her şey tersine döndü bir anda beni terk edip gitti telefonlarıma mesajlarıma cevap vermedi 3 yıldır da beraberiz bana evliliğe hazır olduğunu söylerdi hep. Bu durum karşısında bende medyuma başvurdum. Yorumlardan yola çıkarak medyum Edis hocaya ulaştım ona olan biteni anlattım. Edis hocanın bana yapmış olduğu 14 günlük çalışma sonunda sevdiğim adam bana tekrar geri döndü şuan nişanlı ve çok mutluyuz. Edis hoca sayesinde hayallerim gerçek oluyor herkese tavsiyemdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir