medyum ara

Uzaktan yapılan büyü nasıl bozulur

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemlerinin ne kadar zor ve ne kadar emek isteyen işlemler olduklarını bilen kişiler bu konuda her zaman işin en güvenilir isimleri ile çalışmaya gayret ederler. Çünkü bu işlemler her zaman sonuç vermedikleri için ne kadar sürecekleri de kesinlikle belli olmaz. Bu sebeple uzaktan yapılan büyü nasıl bozulur, bu işlemleri kimler yapabilir veya ne kadar zaman içinde sonuç verir gibi soruların yanıtlarını almadan asla harekete geçmemek gerekir.

Yapılan işlemler hakkında dikkat edilmesi gereken birçok önemli konu vardır. Bunların en önemlisi ise hata yapmamaktır. Çünkü büyü bozma işlemlerin de hata yapılırsa o zaman büyülerin etkileri yok olmak yerine çok daha güçlenebilir ve etki altında olan kişilerin ciddi sorunlar yaşamalarına neden olabilir. Bu sebeple bu işlemleri ancak deneyimli ve ünlü medyumlar yapmalıdırlar. Özellikle uzaktan yapılan büyülerin bozulması için çok daha dikkatli işlemler yapılır. Bu işlemler de medyumlar son derece özel güçlerin harekete geçmesini sağlayacak olan özel tılsımlı sözleri dikkatli bir şekilde okurlar. Bu okuma işlemi ise büyülerin tüm etkileri tamamen yok olana kadar devam eder.

Hangi Medyumlar Büyü Bozma İşlemi Yapabilir?

Bazı büyü işlemlerinin etkileri çok ciddi boyutlar da olabilir ve insanlara ciddi sıkıntılar verebilir. Bu gibi işlemlerin etkilerinden kurtulmak isteyen insanlar zaman kaybetmeden işini bilen medyumlardan büyü bozma işlemleri hakkında yardım almalıdırlar. Ancak bu işlemleri çok az medyumun yapabildiğini kesinlikle unutmamak gerekir. Çünkü zor ve zahmetli işlemlerdir. Üstelik bu işlemleri yapacak olan medyumların nefesleri güçlü, maneviyatı gelişmiş ve en önemlisi de çelik gibi sinirleri olan kişiler olmaları gerekir.

Okunacak olan sözlerin mutlaka ezbere bilinmesi ve hiçbir hata yapılmadan okunması da son derece önemlidir. Bu kurallara uyulduğu takdirde yapılan işlemlerin sonuçları kısa zaman içinde alınır ve büyülerin etkileri yavaş yavaş yok olmaya başlar. Eğer bu işlemler daha önce yapılmamışsa o zaman hemen harekete geçmek yerine mutlaka uzaktan yapılan büyü nasıl bozulur ve benzeri şekiller de araştırmalar yapmak gerektiği unutulmamalıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır dedi ki:

    sevdiğim kız iş için farklı bir şehirde çalışmaya başladı fakat gittiği şehirde başka birine aşık olmuş ve bunu da bana uzun zaman sonra söyledi o kadar çok zoruma gitti ki bu olanlar fakat o kadar çok seviyordum ki kendisine bir şey diyemiyordum ama onu istemekten başkada bir şey gelmiyordu aklımdan. Yakın arkadaşımın sayesinde medyum edis hocaya başvurdum kendisine kız arkadaşımın bana bağlanması için papaz büyüsü yaptırdım 10 günde kız arkadaşım hayatında ki erkekten ve herkesten tamamen soğuyarak bana eskisi gibi aşık olmaya başladı ve çalıştığı işi bırakarak tekrardan benim bulunduğum şehir e geri döndü şimdilerde beraberiz umarım bu beraberlik bozulmaz edis hocama çok teşekkür eder herkese de tavsiye ederim . 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu