Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur

Domuz yağı büyüsü kaç günde bozulur? Domuz yağı günah mıdır

Domuz yağı büyüsü kaç günde bozulur Domuz yağı büyüsü bir çok dine göre kötülükler amacıyla yapıldığı herkes tarafından bilinir. Bu büyü kötülük amacıyla yapılmasıyla adından çokça söz ettirmeyi başarabilen çalışmalardan bir tanesidir. Domuz yağı ile yapılan bir çok işlem kısa sürede sonucu vermektedir. İyi niyetle veya kötü niyetle yapıldığının bir önemi olmaz ve kişinin beklentilerini karşılar. Domuz yağı büyüsü kaç günde bozulur medyumların yaptıkları fakat zorlandıkları işlemler arasında yer almaktadır. Büyü işlemleri arasında kötü niyetle yapılan en etkiliş işlemlerden bir taneside domuz yağı büyüsüdür. Domuz yağı büyüsü kaç günde bozulur ayırma,soğutmak,öldürmek veya intikam almak amacıyla yapılan bir çalışma olarak bilinir. Türkiyede bir çok kara büyü işlemleri yapılmaktadır fakat bu işlemlerin sonucu domuz yağı büyüsü işlemlerine varmaktadır.

Domuz yağı nasıl sürülür? Domuz nasıl temizlenir

Domuz yağı nasıl sürülür bu büyünün yapılışı kişilere göre değişkenlik gösterebileceğini herkesin bilmesi gerekmektedir. Domuz yağı büyüsü yapım aşaması çok zorlu süreçlerden geçsede bozulması oldukça zordur. Genelde bu işlemleri yapan medyumlar kötü niyetle yaptırdıkları için ermeni ve süryani medyumların yapabileceklerini herkesin bilmesi gerekir. Domuz yağı nasıl sürülür bir çok medyum domuz yağı işlemlerini kısa süreli bir işlem olarak anlatır ve işlemleri yapabileceklerini iddia ederler. Fakat işlemlere başladıktan itibaren istenilen sonucu verememektedir. Domuz yağı nasıl sürülür yapılışı veya hazırlanışı kısa süreli olarak bilinsede genelde domuz yağı duvara,yerlere,kapıya veya kişinin özel eşyalarına kolaylıkla sürülebilecek bir görünüme sahiptir. Fakat gözle görülecek yerlere sürülmemesi gerektiğini bilerek hareket edilmelidir.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

5 Yorumlar

 1. Samet

  Güvenilir medyum hocası arıyorum

  • Beyza

   Merhabalar bende hoca arıyorum daha sonra medyum Edis hoca ile çalışma yaptırdım ilkten korkuyordum fakat hiç korktuğun gibi olmadı. Çok kısa bir sürede sonuç aldım size de tavsiye ederim.

   • Nur

    Kaç günde sonuç aldınız

    • Abbas Baloğlu

     Bende Edis hocayla bağlama büyüsü işlemi yaptım 3 gün oldu sonuç almaya başlayalı. Edis hoca gerçekten güvenilir bir hoca tavsiye ederim numarası 0535 891 8597

 2. Semih

  Bende Edis hocaya işlem yaptırdım çalışma bitmek üzere ama etkisini görmeye başladım bile gerçekten Edis hoca dediğiniz kadar varmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir