Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / istanbul avrupa yakası medyum hocalar

istanbul avrupa yakası medyum hocalar

istanbul avrupa yakası medyum hocalar
istanbul avrupa yakası medyum hocalar

İstanbul avrupa yakası medyum hocalar

İstanbul Avrupa yakası medyum hocalar , halkın dertlerine deva olmak amacıyla enerjisel çalışmalar yürütmektedir. İstanbul, tarihi boyunca en büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Dolayısıyla Arap İslam kültüründen etkilendiği kadar farklı din ve mezheplerin pratiklerden de etkilenerek kültür mozaiği oluşturmuştur. Bu derin bilgi birikimin içinde ezoterik bilimler de yer almıştır. Büyüsel işlemler de bu kültürün en temel parçasıdır.

İstanbul avrupa yakası büyü yapan hocalar

Şifa kelimesi Arapçadır. Fiziksel veya ruhsal hastalığın sona ermesi anlamı taşır. Eski toplumlarda hastalıkların Allah tarafından ceza olarak insana verildiğine inanılırdı. Hatta “ben ne günah işledim ki bu hastalığa sahip oldum” denirdi. Ancak bu inanç doğrultusunda kişi sorumluluğu tamamen Allah’a veya kadere yüklenmiş, bunun sonucunda da iyileşmek için hiç çaba sarf etmemiştir. Daha sonra ise kişinin yaşadığı korku kaygı stres ve düzensiz yaşam ile hastalıkların ortaya çıktığına dair bir yaklaşım gelişmiştir. İstanbul Avrupa yakası medyum hocalar kişinin kendi bedeninde veya ruhunda oluşturduğu hastalıkların nedenini keşfetmektedirler.

İstanbul avrupa yakası büyü bozan hocalar

Taklit büyüsü, bir nesnenin veya kişinin benzerini yaparak o kişi ve nesneyi etkileme ilkesine dayanır. Büyü yapılmak istenen bir benzerini yaparak o kişiyi taklit etmiş olunur. Örneğin bez bebek, o kişiye benzetilir. Bez bebek üzerinde yapılan işlemler temsil ettiği kişiyi etkiler. Mumya büyüsü şeklinde yapılan bir alt kolu vardır. Burada ise büyü yapılmak istenen kişinin mumyası yapılır. Mumya üzerinde yapılan işlemler mumyanın simgelediği kişiyi doğrudan etkiler. İstanbul Avrupa yakası medyum hocalar sıkça bu yönteme başvurur. Yağmur yağdırmak için ellerin ters biçimde göğe açılması ve damlalar düşüyor gibi parmakların sallanması taklit büyüsüdür.

İstanbul avrupa yakası güvenilir medyum hocalar

Temas büyüsü, İstanbul Avrupa yakasında en sık rastlanan büyü çeşididir. Büyü yapılmak istenen kişinin vücut doku, organ veya günlük olarak kullandığı bir kıyafetiyle temas halinde olmak ilkesine dayanır. Buradaki temel öğe, parçanın bütünü etkilemesi inancıdır. Örneğin kişinin saç teli, tırnağı veya atlet gibi her gün kullanıp o kişiyle özdeşleşmiş bir nesne üzerinde yapılan kodlamalar ve büyüsel işlemler o kişiyi doğrudan etkiler. İstanbul Avrupa yakası medyum hocalar ve uzmanlar temas büyüsünü oldukça sık kullanmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. istanbul avrupa yakası sonuç veren hocalar

    sosyal medyada tanıştığım biriyle sevgili oldum sürekli görüşmelere başladık kendisine aşık oldum. benimle evleneceğini söyleyerek benimle cinsel beraberlik yaşadı bu uzunca bir süre sürdü en sonunda hamile kaldığımı öğrendim erkek arkadaşım bunu öğrenince beni terk edip gitti. arkadaşımın tavsiyesi üzerine edis hocaya ulaşıp durumu anlattım kendisinden yardım istedim terk edeni geri getirme büyüsü yaptı bana 12 günde beni terk edip giden erkek arkadaşım pişman bir halde bana geri döndü ve bağlandı. şuanda nişanlıyım bana bu mutluluğu yaşatan edis hocama teşekkür eder herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir