Siteye İçi Başlıklar
Ana sayfa / medyum ara / Sabun büyüsü nedir

Sabun büyüsü nedir

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Sabun büyüsü nedirSabun büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadan harekete geçen birçok kişi bu işlemlerin sonuçlarını alamadıkları gibi kendilerini de sahte medyumların tuzakların da bulmuşlardır. Çünkü bu işlemler çok az kişi tarafından yapılmakta ve aynı zamanda en deneyimli medyumları dahi ciddi bir şekilde zorlamaktadır. Sabun büyüsü nedir, nasıl yapılır veya etkileri nasıl ortaya çıkar gibi konular hakkında gerekli araştırmaları yapmamak ciddi bir hatadır.
Bu işlemler kara büyüler içinde her zaman özel bir yerleri olan ve etkileri ile insanların hayatlarını kısa zaman içinde allak bullak edebilen önemli işlemlerdir. Çok az medyumun yapabildiği bu işlemler hakkında kimden yardım aldığınız ve yeteri kadar bilgiye sahip olmanız sizler için çok önemlidir. Bu tarz işlemler hakkında kesinlikle risk almamalı ve her zaman için işinin ehli olan bir medyum ile çalışılmalıdır. Bu işlemlerin sonucunda insanların ne kadar ciddi sorunlar yaşayacaklarını bilmek hatta daha önce yapılan işlemler hakkında gerekli bilgileri de almak çok önemli olabilir.

Sabun Büyüsü Etkileri

Bugüne kadar birçok kişinin hayatını ciddi bir şekilde sıkıntılar ile dolduran çok ciddi işlemler olan sabun büyüsü işlemlerin de medyumların amaçları bir kişinin ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamaktır. Bu işlemlerden sonra ilgili kişiler kimi zaman maddi kimi zaman ise manevi anlamda çok ciddi sorunlar yaşar ve bu durumun aslında bir büyüden kaynaklandığını anlayamaz. Yani yaşadığı tüm sorunların tamamen doğal nedenlerden oluştuğunu düşünür.
Ancak büyüler hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemlerin sonuçlarını gördükleri zaman aslında yaşanan sorunların bir sabun büyüsü gibi kara büyülerden kaynaklandığını da anlayabilirler. İşlemlerin etkilerine giren kişiler bu durumun farkına varıp büyü bozma çalışması yapmadıkları takdirde uzun zaman boyunca bu işlemlerin etkilerine maruz kalacaklardır. Bu sebeple birçok kişi bu işlemlerin etkilerinden korunabilmek için muska veya vefk gibi manevi korunma işlemlerinden yardım almışlardır. Sabun büyüsü nedir, nasıl yapılır ve bu işlemleri yaptırmak için hangi medyumlardan yardım almak gerekir gibi soruların yanıtlarını doğru kaynaklardan alarak siz de doğru adımları atabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir

Mezara muska gömmek ne anlama gelir Mezara muska gömmek ne anlama gelir öncelikle muska işlemleri …

Bir Yorum

  1. Gülizar dilmen

    bundan 2 ay önce medyum edis hoca ile sabun büyüsü çalışmasını yaptırdım birinden intikam almak için bu büyüyü yaptırmak istedim. Yıllardır evleneceğiz vadiyle beni kandıran , namusuma elimden alıp sonrasında da beni yüz üstü bırakıp giden adamdan intikam almak için bu yola baş koydum benden sonra biriyle hayatına devam ettiğini duydum şimdilerde ise nişanlandığını öğrendim düğün tarihi gelmeden ondan intikam almak istedim bu konuda edis hocadan yardım aldım sabun büyüsü sayesinde 15 günde kızla araları bozuldu aralarında büyük tartışma kavgalar oldu ve kız nişanı atıp adamı da terk edip gitti. Pişman bir halde bana geri döndü fakat bu sefer de ben kabul etmedim sürünsün köpekler gibi af dilesin benden aklı başına gelsin. Edis hocama çok teşekkür ederim onun sayesinde intikamımı aldım 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir